Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > bluetone premium new cenik prechod na vyssi tarif

bluetone premium new cenik prechod na vyssi tarif

vasek (1.2.2006 14:37:01)

takze pro vsechny uzivatele sluzby premium mam dobrou zpravu jak jsem jiz rikal ta nabidka co je ted aktualni byla celkem rychle zverejnena a tak jeste kluji ruzne sumy jak to bude s prechodem na vyssi tarif ...ted pred chvili jsem dostal celkem spolehlivou zpravu ze pry prechod na vysssi tarif je mozny bez problemu zadramo tzn neni potreba dalsi smlouva ..bylo me receno ze je ted uvnitr trochu chaos tak na to prosim nepospichejte a pockejte par dnu abyste se k necemu neunahlili co pak ani nebude potreba proto seckejte a dejte CRA par dni na adaptaci na new cenik ..unahlenym resenim byste akorat komplikujete situaci jak sobe tak ostatnim

Maxx (1.2.2006 16:29:48)

tak prechod na vyss tarif je mozny az po uzavreni smlouvy na 12 mesicu. takze ted budu mit misto 1024/256 za 690kc 2048/512 za 589kc JE ale nutne znovu odeslat SMLOUVU. Tohe me bylo receno na Helpdesku CRa

Anonym (1.2.2006 16:42:33)

ja mam primo ze vnitr jine informace tak prosim vyckat jen by ste daval CRA zaminku aby se pak rozhodla na jiny sytem ...mam to z dobreho zdroje ze se bude prechazet zadara na vyssi tarif

Anonym (1.2.2006 17:15:54)

ukecal si me pockam :)

Pepa (8.2.2006 10:08:20)

Tak uz vite nekdo neco noveho? Vetsina ostatnich provideru navysuje tarify i vsem stavajicim zakaznikum... CRa stim moc nepospicha.

Anonym (8.2.2006 10:36:01)

Ja odeslal dodatek ke smlouve ---> misto 1024/256 budu mit 2048/512 aq misto 690kc budu platit 489kc je to ale nova smlouva na novych 12 mesicu... clovek musi jen prejit na vyssi tarif, tot vse >o/

Goff (8.2.2006 10:54:44)

Viz jina diskuse ..... https://www.dsl.cz/debata.php?vlakno=80371

Pet (2.2.2006 16:31:22)

Tak to zase nezvládli, jako všechno ostatní. V tý firmě snad nefunguje vůbec nic. Z termínu zprovoznění ústředny na začátku září byl začátek prosince, z výpadku ADSL 3 týdny byly 2 měsíce, z 10minutovýho výpadku bylo 2,5 hodiny. Za půl roku mně nebyly schopný vrátit podepsanou smlouvu, heslo mi taky už generujou týden. Nepřešli tam náhodou všichni z ČTc? Teď ještě tohle "navyšování". Mám 512 za 799,-, chtěl bych přejít na 1024 za 749,-. Jedinou informaci, kterou mi na infolince sdělili, že kdybych si o přechod zažádal teď, přišel bych o 2 měsíce zdarma. A ani pak není jasný, jestli to projde, nebo jestli mi budou cpát 2048 za dražší peníze (což absolutně nevyužiju). Chápu, že chtěj vydělávat. Ale kdo mně zaplatí ty peníze, který mě až doteď stála jejich neschopnost?

Anonym (2.2.2006 17:12:46)

moc ti jako nerozumim ..1.psal jsem jendoznacne ze zverejneni new cen bylo vice mene dost urychleno vydanim ceniku CT ..oficialne mel byt nekdy v polovine unora ---ze tim vznikly jiste potize a chaos v CRA je asi jasne tzn psal jsem celkem jasnou informaci at s prechazenim na jiny tarif nespechate budete trochu velkorysi kvuli problemum se zavadenim na strane CRA 2. co se tyce zavadeni new ustreden tak cely problem je jestli ti to nikdo nevysvatlil ze se kvuli kazdy kravine musi pretahovat s CT tzn vystavba new dslamu neni zadna sranda neb pro to musi CT nekde vymezit prostor kam se to pak nastehuje kazdymu je asi celkem jasny ze CT se snazi jak muze budovani konkurence zpomalovat jak to jen de nehlede na tech problemy a cenu ustredny 3. kdyz by sis precetl dalsi prispevky kde se mluvilo o navysovani rychlosti psal jsem ze bude mozny jit financne jen na nabidku vyssi nez mas ted duvod je celkem jasny CRA jedou ted v cislech na hranici ziskovosti kdy nejvetsi plaba se plati za pronajem dratu CT s tim asi CRA nic nenadela 4. navyseni rychlosti nepotrebujes ...moc nechapu k cemu si porizujes DSL pripojeni o rychlosti 512 kb neb na online hrani je to pomaly i kdyz vzheldem k tomu ze se jedna o metaliku tak pingy do site sou super ...pokud ti jde jen o prohlizeni stranek tak si kup nejakou wifi na to je poskytovatelu v miste pokryti premiem mraky ...misto toho abys byl stastnej ze se nelezas v oblasti kde CRA maji moznost pokryti sluzbou premium a projevil k jedinemu alternativnimou operatorovi co tady dela skutecnou konkurenci telekomu nejakou solidaritu tak tady prskas.. pokud je na tebe 700kc moc pripoj si souseda a delte se na 2mbitu budete oba stasny jak blechy pokud je to na tebe moc kup si enjakou sdilenou wifi kde se dostanes na 300kc za shit net co nic mene parametrama na prohlizeni www uplne staci neber to ode me ve zlym ale tvuj prizpevek je dost mimo misu

Pet (2.2.2006 17:56:55)

1: Ceník ČTc je k dispozici tak měsíc. CRA vylezla se svou nabídkou de facto jako poslední. Těch problémů s nima už jsem zažil tolik, že má velkorysost se už vytrácí. Vždycky, když mi něco řekli, tak to nikdy nebyla pravda. 2: Když něco nemám, tak to nenabízím. Slibovat a brát objednávky na lokalitu, kterou nemám zajišťěnou. Na základě informací od CRA podáte výpověď stávajícího připojení - a pak jste p....i, protože ČRA řeknou jen "sorry, my nic, my muzikant". Kdybych takhle fungoval já, tak jsem dávno pod mostem. 3: na jejich ziskovost kašlu! Mě zajímá aktuální ceník a i tam máte přechod na vyšší rychlost "0 Kč". Ne "přechod na vyšší cenu". Nevím, proč by si měli svou ziskovost zajišťovat na úkor stávajících zákazníků a novým nabízet výhodnější podmínky. 4: To je jednoduchý. V kanceláři potřebuju telefonní linku (pokud možno ISDN) + připojení k internetu (na rychlosti skoro nezáleží, je to prakticky jen na mail, provoz tak 400 MB/měsíčně). Místní bezdrát jsem už měl, přece jen ADSL je lepší, když tu linku stejně držet musím. O tom připojování sousedů se nemá cenu ani bavit. To, že chce dělat CRA konkurenci telekomu je dobře, ale ještě to chce, aby to dělal na normální úrovni. U mě na co šáhli, to uplně zvorali. A doma, kde bych potřeboval normální připojení, CRA nejsou a asi nikdy nebudou, takže to vyzobávání rozinek taky není úplně ono.

Anonym (2.2.2006 20:36:16)

bohuzel situace a kvalita i rychlost sluzeb jejich zrizovani to vse ovlivnuje predevsim vysostny monopol telekomu kde vse je vice mene jejich a nechteji se o to s nikym delit ...kdyz uz jim to CTU prikaze delaji vsechno pro to aby to delali co nejpomaleji a hazeji klacky pod nohy kde to de ...navic prave telekom urcuje kompletni cenu konketivity v cr neb vsichni ostatni operatori a to i wifi se predevsim koukaji jak na tom je pripojeni u telekomu a tim argumentuji ..kazda solidni konkurence snizuje cenu netu v cr tzn kdo tomu rozumi je vdecen za kazdeho kdo ma nejakou nabidku i kdyz podnikani v teto oblasti pres metliku co patri telkomu je velmi kompikovane ...chapu ze jako zakaznik by si chtel net i telefon za 400KC komplet ..za ty penize by se to klidne dalo zaridit neb telkomu kdyz je nepouzije ty draty lezi v zemi nic mene za to CRA nemuzou ...a s tim vyzobavanim rozinek je to asi kazdymu jasny ..no nic ja bych byl taky rad aby byla mnohem lepsi nabidka dsl u nas ale bez alternativnich operatoru s vastnima dslamama jako je CRA ted co telenor sezral GTS to neni realny ..tzn drzim jim palce neb i pres ty problemy co s nima obcas sou sem moc rad ze ja jsem v jejich dosahu

Anonym (2.2.2006 15:32:06)

takze dle new informace se cela vec ma nasledujicim zpusobem ...dle smlouvy kterou sme vsichni podepsali pro zrizeni sluzby premium jsme se zavazali za jiste platby za sluzby ...new nabidka prinesla new tarify za new ceny ... pro nas z toho vyplyva nasledujici vec ..alespon podle posledni nejaktualnejsi informace ...neni mozne dosahnout stavu kdy byste meli podepsanou smlouvu momentalne napr na 2Mbit/512 za 1000 kc a vy by ste chteli dle new ceniku aby ste platili tech +-700 co je new cena ..tohle pry CRa umoznovat nebudou za to je ale mozne plynule bez jakychkoliv komplikaci prejit na new vyssi tarif ve stejne cenove relaci v new ceniku tzn podepsali ste smlouvu za 1000 za coz ted dle new ceniku muzete mit 3Mbit/512 ..je mozne tez prejit i na tarif jeste vyssi tim ze se doplni smlouva a upravi se platba za sluzbu jak je to uvedeno ve vseobecnych podminkach ....tolik nejnovejsi informace rychymu netu od CRA zdar doufejme ze i s tim zvasenim llu na 5Mbit to bude pri ty agregaci chodit jako do ted

Anonym (2.2.2006 15:51:07)

ve stejne cenove relaci... kdyz mam ted 1MBit za 699,- tak nic ve stejny cenovy relaci tam ted neni bud je tam 2MBit za 589 (coz je bomba) nebo 3Mbit za 789 (coz je pekny ale nemam na to) tak jak ?

Anonym (2.2.2006 16:06:10)

priznam se ze me to taky napadlo nic mene zatim presne nevim ...nedostal jsem k tomu zadnou presnou informaci ale nejspi to bude tak ze to bude 1 nejblizssi vyssi tarif kde bude ai treba resit i upravu resp doplnek ke smlouve ...co se tyce toho jak pises nemam na to ..chapu dat dneska 700kc za net je dost penez pravda je takova ze i u tak dobry sluzby jako je premium je to na jednoho dost nic mene parve z tohohle duvodu je treba trochu zaimprovizovat doporucuju ti dohodnout se se sousedem a pripojit souseda a naklady se delit ..bude li vas vic tak treba kolem 2-4 tak muzes sahnout i po tom 5Mbitu a vsichni budete mit net za 400 a budete max spokojeny ...mam to tady reseny podobne a nema to chybu navic CRA ted budou nabizet IP telefonii tak muzes sousedum nabidnout pevnou linku vcetne cisla a super volani za tech 400 kdo by to nechtel ??? a pokud to nejsou podnikatele tak i ten upload 512 to zvladne celkem v pohode ....bohuzel vysoka cena sluzby je nastavena predevsim drahym pronajmem dratu ze strany Telekomu a to je stara znama pisnicka ..dokud nebude dost arbitrazi s CR diky nefunkcnosti CTU a jejich nekonani v oblasti konkurence na trhu neni sance na zlepseni

Anonym (2.2.2006 16:10:25)

hh se sousedem ? my sme barak plnej duchodcu kteri ani nevedej jak zapnout pocitac natoz pouzivat internet :D

Anonym (2.2.2006 16:21:39)

budes se asi divit ale ja sem pripojil prave dva zvidave duchodce...neni snad lepsi klient prizpivaji mi bez problemu a net pouzivaji max k prohlizeni novin ..je to proste dobra symbioza

Anonym (2.2.2006 19:28:17)

Oni ti u toho i zpívají ?? :-)

BWs (2.2.2006 18:27:06)

nejvyss vyssi tarif to je u me 2048/512 za cenu co je uvedena na webu..takhle me to rekli..

Jerky (2.2.2006 21:01:49)

Hm, pěkně jste z toho vybruslili, aby nebylo nutno dávat stávajícím zákazníkům nižší cenu za stejnou rychlost nebo vyšší rychlost za stejnou či nižší cenu: "služba je nadále poskytována ale není již nově zřizována" se objevilo jako "Archiv ceník" Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají, ale když už ho mají, tak nakopou.... Takhle svinsky se nezachovala dle mých osobních zkužeností ani proklínaná GTS - když začal platit nový(levnější) ceník, tak sice ne automaticky, ale po dohodě přece převedli službu (i vázanou na dobu určitou) bez problémů do aktuálních cen.

Anonym (2.2.2006 21:13:26)

ja nechapu co se jako komu nelibi sak za stejny peniz dostaneme vsichni lepsi sluzbu a ze sou sluzby CRA premium nejlepsi na netu to je proste fakt ...podivejte jak sem jiz psal za pronajem dratu se plati takovy maso ze kdyz se pak jeste zapocita konktivita a technicky support dostaneme se skoro na 0 zisk tzn CRA se chova pouze tak aby nezkrachovala ..to ze by to bylo pro nas vsechny pak mnohem horsi nemusim asi nikomu povidat ..pokud tedy chcete neco zmenit piste petice na CTU at se snizi platby za draty CT a vezte ze jak bude vetsi moznost manevrovatelnosti zlepsi se i politika zlevnovani a prechazeni na levnejsi tarif

jerky (2.2.2006 21:26:11)

nelíbí se mi to, že za stejnou službu budu platit od teď větší peníz, než jaký bych platil jako nový zákazník, není pravda, že za stejný peníz dostanu lepší službu. Jestli je tedy ten nový ceník prodělečný, proč ho já mám dotovat vyšší cenou za stejnou službu, než platí někdo jiný. A on prodělečný nebude, o to strach nemám. A už nechte těch PR keců, kterými to tu pořád zasypáváte. O tom, že je nabídka ČRa v současnosti v českém adsl pořád nejlepší se nehádám, vadí mi ten jejich bordel, neinformovanost infolinky, vytáčky a neschopnost stanovit hned jasná pravidla, která mění dle aktuální potřeby.

Anonym (2.2.2006 22:03:49)

..že za stejnou službu budu platit od teď větší peníz, než jaký bych platil jako nový zákazník, není pravda, že za stejný peníz dostanu lepší službu.. tomuhle uplne nerozumim jestli se nejedna o nejake nedorozumeneni ...ja jsem psal ze kdyz momentalne platite za 2Mbit /512 ...999KC tak protoze jste se ve smluve upsal na placeni tech 999 tak ta castka se snizit neda nic mene za stejnou castku dostanete 3Mbit/512 stejne jako by jste dostal jako new zakaznik ....priznam se ze uplne nechapu to vase vyjadreni muzete to jeste jednou nejak vysvetlit jak jste to myslel ?? nic mene myslim ze je mozne snizit rychlost sluzby ale budete za to muset neco zaplatit presne jak je to i u jinych operatoru ...tohle ale nevim jiste jeste se na to muzu preptat aby bylo definitivne jasno ..navic pokud vim tak stare smluvy bylo mozne po 6 mesicich vypovedet tzn myslim ze je pak mozne uazvrit novou smlouvu na dobu 12 mesicu ..tohle ale take nevim jiste preptam se na to a uvdime

jerky (2.2.2006 22:22:21)

A když platím za 1Mbit 899 Kč, tak tedy žádostí o navýšení na 2Mbit budu platit 849? to asi ne, protože "částka se snížit nedá". Takže buď můžu dál platit svých 899,-/1Mbit, což je o 250,-(nebo 150,-) víc, než platí nový zákazník, nebo si můžu připlatit další 100,- a dostat se na 999,-/3Mbit, což je jistě fajnová cena za takovou rychlost, ale vlastně nepotřebuji. Nehledě na nutnost prodloužení smlouvy na 12 měsíců za pouhé navýšení rychlosti??? I tak nepředpokládám, že bych měnil providera, ale štve mě, být k tomu takto tlačen. Další bod mínus. :(

Pet (2.2.2006 23:01:04)

Naprosto stejný problém. Teď mám pár dnů 512 za 799,-, ideální přechod na 1024 za 749,- (a i to je na mý potřeby až až). Přecházet na 2048 za 849,- se mi nechce, zbytečně vyhozený peníze. Uvidíme, jak to budou řešit. Jestli mě naštvou, koupím si VoIP telefon a utřou za volání.

Anonym (2.2.2006 23:27:04)

to castka se snizit neda ..myslim panove ze tady vzniklo to nedorozumeneni ...ja verim ze bude mozny vzit nejblizssi mozny tarif ...zejtra to jeste zjistim ale urcite nebudou delat nejaky problemy kvuli 30kc

Anonym (3.2.2006 01:02:46)

me tam rikali ze neni problem prejit ALE musim prejit na RYCHLEJSI tarif (na cene pry nezalezi) a podepsat dodatek ke smlouve ale zase mi zacne 12-ti mesicni smlouva pro me je to prijatelny sluzbu mam zatim tri mesice a platit o kilo min za jednou tak rychlou sluzbu se vyplati