Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Nextra, zkušenosti (především proti Contactelu)

Nextra, zkušenosti (především proti Contactelu)

Paolo (25.2.2006 19:57:14)

Máte někdo zkušenosti s připojením od Nextry? Mám na mysli kvalitu připojení a její stálost a jak se chovají k zákazníkům. Mám Contactel, sice by mi to měli brzo zvednout na 2M a 10 Giga, ale u Nextry je za stejný peníze stejný připojení a limit 20 Giga a po překročení stáhnou rychlost a člověk nemusí platit nic navíc, což u Contactelu napaří hned 2 Giga za 180 korun.

Amigo (25.2.2006 20:35:47)

Stejne je to oboji GTS.

Paolo (25.2.2006 21:19:21)

To dávno vím, ale každopádně na to sem se neptal a neřeší to můj problém :-/

TiDD (25.2.2006 23:03:14)

Pokud ti stačí 20 GB tak proč ne, NEXTRA FUN je řešením pro náročnější uživatele, kteří nepotřebují NO-FUP. Co je to kvalita a hlavně stálost ??? Žádne vypadky a jede to pořád kolem 1mb (už mě 10 dnů upgraduji :-((() sosat se stím taky dá (aspoň z OFFICE traffic 280GB měsíčně) Mají tam sice nějaký priority (jsem si jich ani nevšim, ale někteří FUNáci tady řvali že jim jede pomalu P2P) ale to by ti spíš mohlo pomoct, protže asi nebudeš nějaký EXTRA sosal

Anonym (26.2.2006 23:27:30)

karel (26.2.2006 23:32:04)

nevím, možná dokud to jede, tak ok. ale chování k zákazníkům příšerný. na hotline vědí h...o, a celý dopoledne jsem volal na čísla co mi dali. nedovolal jsem se (všední den). Furt to zvonilo a nikdo to nebral (celkem 3 čísla). Nebo to někdo zvedl a hned položil..... Hned jak skončí smlouva jdu jinam, i kdybych měl platit víc.

BorekL (1.3.2006 11:28:30)

Nextra je dobra, pokud nemas zadne problemy a nic od nich nechces. Jakmile s nimi je potreba neco resit (jako ze ti treba nejede ADSL), tak je konec. Nejevi naprosto zadnou snahu neco delat (z moji zkusenosti) a jejich smlouva je napsana tak, ze v podstate nemusi zadnou sluzbu poskytovat a stejne nemas narok na vypoved. Velmi dobre si Nextru rozmysli, zvlast pokud se chces uvazat na rok...