Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Zkušenosti s připojením od EMEA

Zkušenosti s připojením od EMEA

Paolo (7.3.2006 18:17:24)

Jaké máte zkušenosti s připojením od EMEA? Zajímám se o 1M připojení bez limitu za 660,- Jak fungují jeho služby? Je nutné mít od nich i hlasové služby nebo lze mít pouze připojení k internetu? Jsem ted u Contactelu, ale ten mizera je oproti všem tak strašně drahej, že mu chci dát sbohem.

melipa (7.3.2006 20:28:19)

Zdravim,.. presne tvujk pripad... mel jsem Contactel, a prechazel na EMEu 1mb / no limits. Uz ho mam 2mesice.. samozrejme, ze nemusis mit hlasovej tarif - staci ho nezaskrtnout ve smlouve. Je tam u tebe Telenor?? Jestli te, tak to asi nepujde zridit - jen ve vetsich mestech... jinak zkusenosti mam dobry - prave e (asi) bude zrychlovat... hmm... takovej neomezenej 2-3mb to je lahudka.. :) Mam s nima ale tedka mensi problem - tak 10min. vypadky cca 3x - 4x denne... :-/ nevim, jestli je to mnou, telenorem, telecomem, nebo jima, ale uz jsem to predal technikum, a bude se to resit - tak doufam, ze se to kladne vyřídí.. jinak v pripade dotazu napis na mail melipa

Paolo (8.3.2006 11:12:55)

Díky za informace, s tou výpovědní lhůtou počítám a modem mam Zyxel, jsem u Contactelu něco přes rok. A bydlím v Praze, takže by problem být neměl. Jak zjistím, že mám Telenor? Podle tlf.čísla na Emeu sem dostupný, stačí to takhle, jako potvrzení?

Anonym (8.3.2006 15:24:02)

Hele kluku jeden, ještě počkej: jdeš stejně jenom od GTS Novera k GTS Novera :-) A od dubna by měla být nová "integrovaná" nabídka... http://www.isdn.cz/clanek.php?cid=7625

melipa (7.3.2006 20:57:15)

...a jeste neco: 1) Jestli mas s contactelem smlouvu, tak vypovedni lhuta jsou 3mesice - bacha na to! 2) jestli od nich mas modem Siemens Santis 150 (prodavali ho cca 1-2roky zpet..) tak muzou byt problemy - ja si msel koupit ten ZyXEL od nich.. ale jestli mas od Contactelu ZyXEL tak OK

Martin (8.3.2006 20:29:25)

EMEA=net od Contactelu. Dokonce i hotline je na ne presmerovanej. Co se tyce Emei samotny, tak zadna problemy nejsou.