Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > zřízení Bluetone Classiv ADSL

zřízení Bluetone Classiv ADSL

Maxi.Cartmen (8.3.2006 21:52:35)

Zdravi.Chci se zeptat lidí co maj tuhle službu ,jak dlouho jim trvalo zřízení.Dík

vasek (9.3.2006 09:46:51)

zrizeni maximalne urychlis kdyz obejdes call linku a objednas to primo pres nejakyho obchodnika v CRA ... on pak dokaze ty veci spravne rozhejbat a tak nejak popohnat aby to bylo co nejdriv ..vrele ti doporucuju uz zminovanyho Ryšavý Milan je to vstrcinej chlapek a urcite se s nim domluvis

Maxi.Cartmen (9.3.2006 14:20:24)

Právě přes pana Ryšavého jse to objednal.

Anonym (9.3.2006 15:09:59)

mu napis v jakym je to stavu

Maxi.Cartmen (9.3.2006 17:59:33)

I mistr tesař se utne a panu Ryšavému se to povedlu zrovna u mně.Když jsem si to obědnával ,tak jsem mu říkal ,že mám tarif Telefon mini .Ptal jsem se ho,jestli mám udělat změnu tarifu já a nebo se to udělá automaticky.On mi řekl ,že automaticky ,že se už o nic nemusím starat.A ejhle ,dnes mi volá paní/slečna Vokounová ,že co a jak a bylo mi zděleno ,že si musim tarif změnit sám.Tak teď musím bohužel čekat až do 17.3. kdy se změní tarif :-( .Kdyby mi to pan Ryšaví řekl ,tak už to je dávno změněný,ale tak co,nikdo není neomillný a spletl jsi to z Premium ,tam to tiž jde.Ale co ,za takovou prkotinu hi nebudu kamenovat.S tím GPRS co mám to akorát dojedu až do konce a přesedlám na rychlik ADSL .Když to zřízení bude trvat tak dloho jak mi bylo dnes řečeno,tak to bude akorát,možná o pár dní dřív ,ale to mi opravdu vadit nebude :-)

vasek (9.3.2006 21:09:16)

tak to je mrzute .. drzim place aby se ti adsl slapalo co nejdriv

Amigo (11.3.2006 18:50:22)

To bud asi tim, jakej maji ve vsem bordel, prava ruka nevi, co dela leva, jeden hnup z infolinky Ti tvrdi opak toho, co druhej, dokonce vcetne uplnych dezinformaci. Lituju Te, ze jsi se upsal takove bande. Az to zjistis, nebo az jim to prestane obstojne fungovat, uzij si jejich trimesicni vypovedni lhutu.

Anonym (11.3.2006 20:10:28)

A proč by to ty "experte" nemělo fungovat?

Amigo (11.3.2006 20:36:13)

Taky doufam, ze bude, ale hacek je v tom, ze jesti se vyskytnou nejake problemy, ktere neuznaji, protoze nemusi (vymluvi se na agregaci atd.), tak budes pres 3 mesice cekat, nez ubehne vypovedni lhuta. V predchozim prispevku jsem se mozna prilis rozsoupl, bohuzel me uz Bluetone s jejich pristupem k zakaznikum mrne leze krkem. Za vulgarizmy se ale presto omlouvam.

Maxi.Cartmen (11.3.2006 21:16:24)

Já nevim ,ale lidi co znám ,tak maj z ČRa dobré skušenosti.Sousedi mak taky ADSL od nich a no problem. Jede ji to stabilně až na jednu víjimku.4 dny v kuse to jelo 20kbps (koupena 512 kbps) .tak zavolali na tech. podporu nebo jak se tomu říká.Tam si to vysvětlily a řekli,že se zepaj na ČTc a zavolaj. Za 2 hodiny volali co a jak a na druhej den to včechno běželo jak má.Nikdo se nevykroucel a pod.Tak doufám ,že to bude u mně podobný.

Amigo (11.3.2006 21:52:32)

Na me chlapik na infolince cosi zkousel, ze prej agregace znamena, ze ja nas padesat na to jedno pripojeni, napriklad na tu 512ku tvych sousedu je podle nej spolecne napichlych 50 lidi a kdyz to nepobezi rychlosti mensi nez 512 deleno 50, neni duvod k reklamaci :-) Tohle je trosku moc... Ale uz se kvuli nim nebudu rozcilovat, slibuju.

Maxi.Cartmen (12.3.2006 00:53:12)

Nevěděl co má říct,tak to chtěl ukecat.Oni si ty lidi na těch infolikách většinou myslí ,že o ADSL vědí všechno a ty co jim volají nic,tak to ukecaj.