Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Chci přejít na Bluetone. Nějaké rady?

Chci přejít na Bluetone. Nějaké rady?

White-Man (11.4.2006 15:16:37)

Tak jsem se už konečně rozhod, že přejdu na ČRa a vykašlu se na toho žlutýho... (sem se doplňtě jakoukoli nadávku co vás napadne). Akorát budou u nás ČRa dostupné až v květnu, tak zatím čekám. Každopádně to vypadá, že mají nejlepší podmínky na českém trhu, tak snad to tak opravdu bude. Jestli máte nějaké rady, připomínky, zkušenosti nebo varování, tak napište. Díky.

Max!k (11.4.2006 15:39:40)

jak se rika, je to noseni drivi do lesa, Bluetone Premium je v tuto dobu nejlepsi adsl v CR. Pokud muzes jdi rovnou do varianty Voice a CTc uz nemusis vubec videt :o) Bez limitu, fupu a agregace 1:20 a chodi to kupodivu porad stejne-STABILNE enjoy CRa

filip (11.4.2006 16:06:25)

Prosím tě jestli máš ten net od bluetonu, mohl bych se Tě zeptat jaký máš průměrný PING ????? ping zjistíš když napíšeš do příkazového řádku- ping.seznem.cz -t .....

jerky (11.4.2006 19:53:30)

my tady většinou všichni víme, jak se zjistí pink :))) a věř tomu, že je na seznam dobrej, jen podle tvýho návodu bude mít každej 100% packet loss :)))

Anonym (11.4.2006 23:16:35)

Tady je prostě sranda, ten návod je fakt dobrej :o). Jinak na seznam jsou ping tak do 10, ale to není moc objektivní. páč třeba na google.com už jsme až na 40, no a když zapaříš battlefield a kukneš na pingy třeba na brazilským serveru tak se zadaří až 1000 :o)))

filip (12.4.2006 11:03:54)

jo skvělý návod to je no ;) ale teď fakt.... když si koupím to adsl od bluetone 1024/256 , tak budu mít pingy pod 50 ???? Chi hrát na českých serverech... mimochodem myslím pingy ve hře COD 2 na českých serverech... předem díky za odpověď '

Paul (12.4.2006 15:27:44)

Bluetone muzu vrele doporucit. Jsou velmi ochotni(mel jsem problem s pripojenim. Bylo to spatnym modemem,ale to jsem predtim nevedel. Volal jsem na poruchu-po 5min cekani jsem se dovolal. Operatorka predala vec technikovi,ktery mi zavolal za 15min. Zcela zadarmo se mnou prosel nastaveni modemu... Nakonec odeslal Telecomu pozadavek na provereni synchronizace linky. To trvalo asi 5dni. Z Telecomu mi zavolali, ze ke mne poslou technika, ktereho jsem nakonec odvolal(rozchodil jsem to se speedtouch510i - 300Kc). Druhy den mi volali z Bluetone, zda mi jiz internet opravdu funguje a zda je vse OK - dostali echo z Telecomu, ze jsem odvolal technika. OPRAVDU SKVELY PRISTUP K ZAKAZNIKOVI

Anonym (12.4.2006 22:24:50)

Taky můžu Bluetone jen a jen doporučit. (Sice někdy "levá ruka neví co dělá pravá ruka" u ČRa, ale ADSL jim chodí opravdu výborně a bez omezení).

Anonym (11.4.2006 20:46:21)

Už jdu taky dokonce už mě to vypli ted jsem na gprs ale dávám tomu tak rok pak bude asi taky fup ale i ten rok je dobrej

Anonym (14.4.2006 09:59:34)

Rada zní: čekej.