Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Navýšení rychlosti a změna služby COntactel -> GTS Novera

Navýšení rychlosti a změna služby COntactel -> GTS Novera

Michal (30.5.2006 13:17:20)

Zdravím. Řešil někdo ten samej problém jako já? Mám od 9.3.2006 smlouvu s CONTACTELem a minulý měsíc jsem se ptal jestli bych si mohl nechat navýšit rychlost z 512/128 na 2048/256 a přejít na službu z POWER na OFFICE a řekli mi že to nejde ,ale že to bude možné až od 1.7.2006 až se právnicky sloučí Contactel+NEXTRA+GTS. Tak jsem minuly tyden zavolal ze srandy na call centrum a tam mi řekli že to není žádnej problém že mi pošlou dodatek ke smlouvě a není problém. Tak a dneska mi příjde mail a tím že: ____________ smlouvu jste uzavřel na 12 měsíců a změna na službu Office bohužel není možná. Jediná možná změna je v rámci tarifu Power, který Vám posílám v příloze.... jinak POWER je agregace 1:20 a Office je 1:50ti POWER 2048 stojí 1650,- a OFFICE 1095,- ... Nevím ale zdá se mi to od nich celkem dost neseriozní :( asi nechcou peníze nebo co... prej to není tehcnický možný LOL LOL Díky Michal

danik (30.5.2006 18:56:45)

no, to ze GTS Novera jsou slusne receno "zdimaci" je stara vec. Divim se ti, ze jsi to s nimi 9.3.06 uzaviral, to uz se vedelo, ze pujdou pod Noveru. Ja mel puvodne nextru a taky jsem si vsiml naprosto radikalni zhorseni pristupu ke klientovy a snahu, klienta ocesat o co se ocesat necha i za cenu, ze jim ten klient odejde...... je pravda, ze me se podarilo donutit GTS Noveru ke zmene meho tarifu (nasel jsem nesrovnalost v ceniku), ale dalo to hodne prace a nervu. Tobe asi nezbude nic jineho, nez to 12 mesicu vydrzet a pak jim ukazat odchodem, ze takto se ke klientovy chovat nemaji......

Michal (30.5.2006 21:14:48)

Cus.. tak že s tím už nic neudělám teda jo? Jak to mám pak řešit prootže oni mají vypovědní lhůtu tuším 2 měsíce,? tak dva měsíce před skončením smlouvy mám podat výpověď jo?

danik (30.5.2006 21:20:08)

pokud maji vypovedni lhutu 2 mesice, tak ano..... no, a zda se s tim neco da dela? to musis vedet ty,jestli se ti zdalo, ze napr. nekde porusovali smlouvu, pak mas sanci.... jinak asi opravdu ne. Mozna muzes zkusit "otravovat", treba narazis na nekho ochotneho, kdo ti to zmeni....