Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Rychlost připojení > zpomalení internetu od Wifcom

zpomalení internetu od Wifcom

mistrTonas (7.9.2010 18:03:47)

Dobrý den, mam takový dotaz. Používám internet od wifcom 5GH; při prvním připojení pomocí tohoto poskytovatele my šel na více jak 4 GH, a po pár týdnech se mi začal zpomalovat a zůstal na necelých 2 GH, je to má chyba, nebo chyba poskytovatele ? to nevím. Může mi někdo vysvětlit jak je to možné ? A zda se to dá opravit, děkuju

EL (10.9.2010 00:09:43)

Pletete si pojem a průjem , wifi 5GH není rychlost ale frekvence vln. Rychlost závisí na vybavení a vytížitelnosti sítě. Pokud máte 2Mb kontaktujte poskytovatele,nebo technickou podporu. Ještě záleží kolik platíte. moje připojení WI-FI 5GHz za 500 Kč : Průměrná rychlost připojení: [?] 9,636 Mbit/s Průměrná rychlost stahování dat: [?] 1,204 MB/s Průměrná rychlost odesílání dat: [?] - Průměrná rychlost odezvy (ping): [?] 8 ms Nejkratší odezva: [?] 7 ms Nejdelší odezva: [?] 8 ms

uživatel (22.9.2010 17:11:26)

wifcom v žádném případě nebrat! ta síť je naprosto pro internet nepoužitelná rychlost a stabilita kolísá od 256 kb/s do 2 Mb/s pro připojení používají ten nejlacinější HW od UBNT - nanostation do kterého po čase zateče voda, hrůza tak pokud máte jiného poskytovatele na výběr prosím o vyslyšení varování a wifcom nebrat :))))

asw (26.7.2011 20:58:51)

Mám inteternet od Wifcomu také amusím říct,že je to zkouška nervů.Někdy to jede v pohodě 10Mbit a někdy s bídou 1Mbit.pokud bych si zařizoval net znovu,jako že asi brzy budu,tak je rozhodně vynechám.