Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Rychlost připojení > Rychlost O2

Rychlost O2

oUTRo (7.4.2013 12:37:18)

Dobrý den, mám internet 20 Mb od O2. Jsem asi 5 km od ústředny a rychlost je je standartně někde těsně pod 3 Mbit a stahuju 360 kB. Jejich technik mi tvrdil, že to víc nepůjde. Ale není to dlouho, co mi to asi dva dny letělo 12 Mbit, byl jsem z toho na větvi. Jak je to možný? Dík za názory.

twojka stara (11.4.2013 09:45:19)

Zjebany internet i cie w chuja robią i wypierdalaj

Pepix (28.11.2013 12:51:05)

Tímto názorem nikomu nepomůžeš. Možná, že jsi pomocná ruka pravicových vlád

Pepix (20.5.2013 20:40:24)

Ahoj, pokud to bylo jak říkáš, nezbývá ti je O2 stále otravovat. Oni ti mohou třeba zřídit adsl 16 Mbit, možná něco mezi tím, ale nechce se jim. Tady u tohoto produktu třebas nezáleží, jak daleko jsi od ústředny. Opakovaně si popovídej se zákaznickým centrem a třeba něco vymyslíte. já jsem s nimi spokojen v Kokoníně u JBC n. N. Zdraví Pepa

OSPF (17.6.2013 22:30:26)

Asi vas zklamu, ale tvrdit, ze u xDSL sluzeb nezalezi, jak daleko je clovek od ustredny, je asi tvrdit, ze nezalezi, jak daleko clovek stoji od vybuchu atomovky :) Jinak ac nejsem zamestnanec TO2 a naopak me velka cast lidi z TO2 doslova nesnasi, musim se jich zde zastat. Pokud neco zridit jde, tak to v drtive vetsine pripadu zridi.

Pepix (16.11.2013 13:17:03)

Asi tě zklamu. Kdyby v roce 1996 se položili kvalitní ať už telefonní dráty nebo rovnou opti-kabely, tak pak by nezáleželo zda jsi od ústředny 100 metrů nebo 2 km. To platí alespoň u nás na Vrkoslavicích u JBC. Všem by ten internet běžel stejně rychle a všichni by byli spokojeni. To se holt nestalo a na lidech se v roce 1996 asi nejspíš šetřilo a díky panu Klausovi, jeho vládám a špatným kabelům v zemi těch rychlostí holt nedosáhneme (VDSL 20 Mbit, VDSL 40 Mbit). Tak určitě se v minulosti nějaké ty peníze uspořily, tak si říkám proč ty sítě nepředělat. Ovšem, kdo to zaplatí. Jen jsem rád, že za zpomalený internet nemohou komunisti. Od roku 1989 nějaký ten rok utekl a hlavně za jejich vlády byly telefonní dráty na sloupech, čili by nebyl problém daný drát vyměnit za lepší, když to řeknu jako laijk. Dneska když jde člověk kopat do země, tak musí mít hafo povolení a moře peněz a nic z toho. Tak třeba někdy za rychlejší internet se tady nebudeme muset hádat, ovšem nevím kdo a kdy to vyřeší.

misak (20.5.2013 20:48:51)

Dnes - rychlost připojení 107Kb/s ,stahování 17Kb/s a to mám placené 2MB/s od 02

anonym (1.6.2013 16:26:14)

ta vysoká naměřená rychlost byla spíše způsobena chybným měřením na serveru, já taky občas na některých free serverech měřím upload 6 - 8 Mbit a přitom mám jen 2 Mbit, pravděpodobně máte synchro na 3 Mbit, takže těch 12Mbit byl pouze blud

Pavel (3.12.2013 22:05:15)

Ta vzdálenost od ústředny není asi vždy rozhodující.Já mám int. 20 Mb a 8 km od ústředny mě to jede stabilně kolem 18 Mb.