Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Plná funkčnost bude obnovena v nejbližších dnech. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Modemy > připojení

připojení

Vaneska (6.8.2013 00:05:58)

Dobrý den,mužete mě někdo poradit???máme nové připojení WIFI na telefon se jde připojit normálně,ale na notas mě to nejde jen když připojím kabel..ani technik si nevěděl rady..prej je problem v notasu jenže když jsem jinde na WIFI tak se připojit jde..máte někdo radu???děkuji moooc..

bzum (7.8.2013 23:19:41)

Tak v notasu to nejspis nebude, kdyz to jinde jde, asi se mu to nechtelo resit, nejlepsi je svadet svoji neschopnost na neco jineho. Nejdrive bych zkusil uplne vypnout heslo na AP, jestli se bez nej notebook pripoji, takhle radit bez blizsiho popisu je docela slozite.

vaneska (20.8.2013 01:15:58)

mluvila jsem s technikem opet rekl,ze to bude v pc,tak nevm..Kdyz se chci pripojit,tak to pise system ceka az bude sit pripojena a muzeme cekat do nekonecna a nic :(signal ukazuje plny..tak nechapu kde je chyba..a jeste me rekl,ze jestli chci,aby dosel,tak si zaplatim za hodinu 500kc parada,takze n eudelaji svoji praci dobre a jeste mam platit jak zua router tak technikum..