Internet Optimal již od 400 Kč s DPH! Kvalitní připojení bez omezení. Další služby můžete získat za zvýhodněnou cenu.

Obecná diskuse

Diskuze na obecná témata týkající se počítačů a internetového připojení.
Přečtěte si, prosím, pravidla diskuze.

Michal Černý (redaktor)
+0x
 
-0x
 
11.01.2011, 00:00
Top 9 událostí v IT roku 2011 (článek na DSL.cz)
Na co se můžete těšit a co nás možná potká v roce 2011? Je to vždy trochu pohled do křišťálové koule, ale některé události se před námi vážně (i nevážně) postupně rýsují. Jaký tedy bude letošní rok?
 
 
anonym (neregistrovany)
+0x
 
-0x
 
11.01.2011, 13:18
Re:
mno není ten článek trochu mimo? Chrome OS už byl už představen, navíc už je na světě první netbook s chrome OS, ale rád se nechám poučit pokud se pletu.
Jinak představeni proběhlo 7.12.2010 na tiskovce...
 
 
anonym (neregistrovany)
+0x
 
-0x
 
11.01.2011, 14:24
Re:
vždyť se to v tom článku píše taky. a prezentace na tiskovce neznamená ještě masové rozšíření a prodej
 
 
anonym (neregistrovany)
+0x
 
-0x
 
11.01.2011, 15:05
Re:
Nadpis je:
"1. Google uvede Chrome OS"
Což je budoucí čas, takže je to fail chrome bylo uvedeno..

"Toto je téměř jisté."
Věta nemá význam, chrome byl uveden takže je nesmyslná

" O operačním systému od Google se hovořilo již před Vánocemi."
tady autor má pravdu
"Termín se nakonec posunul, aby bylo možné doladit všechny funkce systému."
Také pravda, uvedení bylo několikrát odloženo

"Google potřebuje úspěch na poli operačních systémů, neboť mu zde začíná konkurovat i Apple, který loni vystřídal Microsoft v roli hlavního konkurenta. Operační systém se bude snažit zaujmout především firmy, pro které bude užitečné mít z jednoho místa přístup ke všem firemním datům nebo snáze spolupracovat na různých projektech. Nemalou část fanoušků pak budou jistě tvořit i ne příliš nároční uživatelé, které by mohla oslovit nízká prodejní cena netbooků s tímto operačním systémem."
Tohle už je pak nepodstatné pokud hovoříme ohledně "aktuálnosti"....

Autor neříkal nic o tom, že se musí masově rozšířit, autor jen mluvil o tom proč Google potřebuje úspěch a to já nevyvracel. Ja si jen stěžoval na nesmyslnost tvrzeni ze chrome bude uveden!
 
 
anonym (neregistrovany)
+0x
 
-0x
 
11.01.2011, 15:13
Re:
Uveden neznamená představen na tiskové konferenci nebo na veletrhu, ale poslán do distribuce. Což zatím nebyl.