Operační systém Android rychle nabírá podíl na trhu. Například smartphonů Galaxy S, na kterém Android běží, se už prodalo více než 10 milionů kusů.
Samsung to uvedl v oficiální zprávě.
Přes deset milionů kusů Galaxy S se prodalo za sedm měsíců, co byl tento přístroj uveden na trh. Jen za první týden bylo prodáno 700 tisíc kusů.
Od března si Galaxy S denně zakoupilo v průměru 40 tisíc zákazníků. Nejvíce jedenotek se prodalo v Severní Americe, a to 4 miliony. 2,5 milionu kusů si nakoupili uživatelé v Evropě a třetí nejpočetnější uživatelskou základnou je Jižní Korea, kde se prodaly více než 2 miliony jednotek.
3. 1. 2011
Autor: Redakce DSL.cz
Společnost Český bezdrát s.r.o. nabízí v AKCI Léto 2014 dvě nové Služby pevného připojení k Internetu typu ADSL...
Před nedávnem proběhla v médiích zpráva o závažné bezpečnostní chybě některých síťových prvků od nejrůznějších...
Vyměníme Vám starou za novou ...Dosluhuje Vám vaše stará pobočková ústředna? Máme pro Vás řešení...
Zítra opět usedneme k televizím a začne vánoční pohádkový maraton. V dnešním článku najdete velký přehled pohádek a...
TikTok plánuje vypnout svou aplikaci pro uživatele v USA už tuto neděli, kdy by mohl vstoupit v platnost federální...
Pokud vám doručovací služby nedodaly vánoční dárky, u kterých garantovaly doručení do Štědrého dne a prodejce vám...