Úvod > Články > DSL.cz v soutěži Mobilní aplikace roku 2011

DSL.cz v soutěži Mobilní aplikace roku 2011

Server DSL.cz vstupuje se svou aplikací pro Android do SOUTĚŽE! Změřte si rychlost připojení svého mobilního internetu přes aplikaci DSL.cz a podpořte nás prostřednictvím hlasování v soutěži MOBILNÍ APLIKACE ROKU 2011. Svůj hlas nám věnujte na www.aplikaceroku.cz , kde můžete hlasovat v sekci Nástroje – DSL.cz – Měření rychlosti.

Portál DSL.cz vstupuje do soutěže s mobilní aplikací, která dokáže změřit rychlosti internetového připojení i na těch nejslabších telefonech. Unikátním prvkem mobilní aplikace DSL.cz je mapa kvality sítí České republiky, jež zobrazuje rychlosti mobilního připojení významných operátorů po celé České republice.

Aplikace pro Android nyní své služby rozšiřuje o možnost měření upload, díky níž uživatel vedle rychlostí stahování dat zjistí také rychlosti odesílání dat svého mobilního internetového připojení. K aktuálním novinkám aplikace DSL.cz dále patří funkce historie měření, která umožňuje porovnat již naměřené rychlosti, a také mapa s filtry, a to dle poskytovatele a typu připojení.

Hlasujte na www.aplikaceroku.cz

20. 4. 2011

Autor: Redakce DSL.cz

Sdílejte

Přečtěte si také

 

Český bezdrát nabízí připojení k Internetu Eri-ADSL Panter... 5 Mbps od 279 Kč a 10 Mbps od 299 Kč

Společnost Český bezdrát s.r.o. nabízí v AKCI Léto 2014 dvě nové Služby pevného připojení k Internetu typu ADSL...

 

TP-LINK radí, jak se chránit před chybou v zabezpečení domácích routerů

Před nedávnem proběhla v médiích zpráva o závažné bezpečnostní chybě některých síťových prvků od nejrůznějších...

 

ss7Net - VoIP telefonní ústředna zdarma

Vyměníme Vám starou za novou ...

Dosluhuje Vám vaše stará pobočková ústředna? Máme pro Vás řešení...

Nejčtenější články

Naměřené rychlosti internetu na DSL.cz v květnu 2026

 

V květnu rychlosti internetu kolísaly. DSL a Wi-Fi oproti dubnu zpomalily, optika naopak výrazně zrychlila...

T-Mobile představil letní nabídku: 30 GB dat navíc a sleva až 10 000 Kč

 

T-Mobile od 1. července spouští tradiční letní nabídku. Připravil si bonusová mobilní data, dárky pro uživatele...

Vodafone rozdává zákazníkům letní benefity v aplikaci Můj Vodafone

 

Vodafone spustil kampaň Léto s Vodafone Happy. V aplikaci Můj Vodafone+ najdete letní odměny podle vámi využívaných...