Cetin, neboli polovina bývalého O2, která vlastní infrastrukturu, bude nabízet internetovou televizi a videotéku i pro menší operátory.
Cetin zveřejnil velkoobchodní nabídku pro malé, střední i velké operátory, již by mohli svým zákazníkům nabízet digitální televizi IPTV. Služba se jmenuje Televizní přípojka Basic a obsahuje televizi včetně videotéky. Operátoři by tak mohli vytvořit své vlastní „O2 TV“.
„Novou službou chceme podpořit nárůst počtu využívaných linek. V tuto chvíli jsme vyhodnotili, že IPTV je technologií, která pro to má nejlepší předpoklady. Nabízí zajímavý obsah a pokrokové funkcionality. Jedná se dostupný produkt pro nejširší veřejnost, která dosud neparticipuje na znalostní ekonomice,“ říká Petr Mádle, obchodní ředitel společnosti Cetin.
Cetin tvrdí, že nabídka je určena pro všechny telekomunikační operátory a poskytovatele obsahu na území ČR. Pravda je ale trochu jinde. Nabídka je totiž určena pouze operátorům, kteří využívají optické nebo měděné (telefonní) linky Cetinu. Ten má v ČR 20 milionů kilometrů měděných a 38 tisíc kilometrů optických kabelů. Společně mají dosah pro 69% domácností.
7. 8. 2015
Autor: Redakce DSL.cz
Vodafone spouští valentýnskou akci. V rámci služby MultiSIM si můžete pořídit dva tarify za zvýhodněnou cenu...
Kanál DVTV Extra je nově dostupný na dalších internetových televizích. Vedle Magenta TV od T-Mobile ho najdete také...
T-Mobile odhalil svou valentýnskou akci. Využít ji mohou nejen zamilovaní, a navíc platí po celý únor. Na co se...
TikTok plánuje vypnout svou aplikaci pro uživatele v USA už tuto neděli, kdy by mohl vstoupit v platnost federální...
V prosinci rychlost Wi-Fi internetu klesla. Podívejte se, jak si vedl váš pskytovatel a ve kterém regionu jsme...
Vodafone odstartoval dvoutýdenní Crazy Week. V rámci akce zlevnil pevný internet, včetně gigabitové rychlosti, na...