Úvod > Články > Digi TV rozšiřuje dětskou, T-Mobile zase hudební a cestopisnou nabídku

Digi TV rozšiřuje dětskou, T-Mobile zase hudební a cestopisnou nabídku

Internetové televize neustále rozšiřují nabídku svých programů a přehánějí se v tom, kdo nabídne svým divákům víc. Digi TV se tentokrát zaměřila na dětské diváky, T-Mobile na pasivní dobrodruhy a hudební posluchače.

DIGI TV, poskytovatel satelitní televize Nová DIGI TV a televize přes internet DIGI2GO od středy spustili dětské kanály Cartoon Network i v češtině a Nick Junior CZ. Ale to není všechno. Přidají i zpravodajskou CNN a kutilský program Spektrum Home.

Fanoušci sportu ocení exklusivní obsah sportovního kanálu La Liga TV HD. Na něm mohou nepřetržitě sledovat zápasy, pořady i aktuální zpravodajství, zkrátka všechno okolo nejvyšší španělské fotbalové soutěže v angličtině i španělštině. Kanál bude k dispozici do konce října jako součást balíčků SPORT, SPORT PLUS a MAXI.

Ani T-Mobile nezůstává pozadu. Od čtvrtka 22. 9. se mohou diváci T-Mobile TV těšit na pět nových kanálů. V tarifu Premium přibyde Travel Channel HD a Travel XP HD, což jsou kanály, na nichž se můžete inspirovat zapálenými cestovateli. 

Pak jsou tu kanály rozličného zaměření. Na své si tu přijdou fanoušci opery díky kanálu Brava, milovníci nejen pc her ocení kanál Ginx a ženy se mohou těšit na dospělácký kanál Dusk TV zaměřený právě na ně. 

25. 9. 2017

Autor: Redakce DSL.cz

Témata

telekomunikace

Sdílejte

Související nabídka

Tarif
Poskytovatel
Cena za měsíc
 
Cena za měsíc: 199 Kč

Přečtěte si také

 

Anthropic může uživatelům znovu zpřístupnit své nové AI modely

Americká vláda zrušila omezení, která několik týdnů blokovala nejpokročilejší modely společnosti Anthropic. Firma...

 

Soud potvrdil pokutu 100 miliard pro Google kvůli Androidu

Osm let trvající spor mezi Googlem a Evropskou komisí je u konce. Nejvyšší soud Evropské unie zamítl poslední...

 

Více než polovinu webového provozu už generují boti

Internet dosáhl podle společnosti Cloudflare historického milníku. Poprvé tvoří většinu provozu na sledovaných...

Nejčtenější články

T-Mobile představil letní nabídku: 30 GB dat navíc a sleva až 10 000 Kč

 

T-Mobile od 1. července spouští tradiční letní nabídku. Připravil si bonusová mobilní data, dárky pro uživatele...

Naměřené rychlosti internetu na DSL.cz v květnu 2026

 

V květnu rychlosti internetu kolísaly. DSL a Wi-Fi oproti dubnu zpomalily, optika naopak výrazně zrychlila...

Vodafone rozdává zákazníkům letní benefity v aplikaci Můj Vodafone

 

Vodafone spustil kampaň Léto s Vodafone Happy. V aplikaci Můj Vodafone+ najdete letní odměny podle vámi využívaných...