Od čtvrtka 21. března spustí stanice Sport1 a Sport2 přímé přenosy utkání reprezentačních výběrů. Další klání odvysílají obě stanice ze záznamu. Kvalifikace na mistrovství Evropy 2020 poběží celý tento rok.

Během šesti březnových hracích dní, od 21. do 26. března, se můžete těšit na 23 živých zápasů na kanálech Sport 1 a Sport 2, které naleznete v T-Mobile TV. To je více než 2 000 minut toho nejlepšího fotbalu.
Mezi nimi jsou i duely České republiky s Anglií a Brazílií či Slovenska s Maďarskem a Walesem. Jedním z nejdůležitějších zápasů bude klání dvou velkých rivalů - Nizozemsko proti Německu již 24. března.
V sobotu 23. března Španělé dostanou šanci obhájit status jednoho z nejsilnějších kádrů na světě v duelu s Norskem. Anglii pak čeká hned 25. března těžký zápas s Černou Horou.
V nominaci Portugalska tentokrát nebude chybět ani Cristiano Ronaldo. Hned v prvním zápase se postaví proti Ukrajině, kterou povede Andrej Ševčenko.
Podle komentátora stanic Sport1 a Sport2 Michala Micky si zaslouží pozornost i Francouz Kylian Mbappé, který momentálně jedná o přestupu do Realu Madrid. Komentátor předpovídá, že velkým překvapením může být Portugalec João Félix, o kterém se v současnosti mluví jako o nástupci Ronalda.
Zdroj: AMC Networks International
20. 3. 2019
Autor: Redakce DSL.cz
digitální televizeT-Mobiletelekomunikace
Francouzští poslanci schválili zákon, který zakazuje přístup na sociální sítě dětem mladším 15 let a zároveň omezuje...
Slovenské ministerstvo školství spouští pilotní spolupráci s OpenAI a zajistí 20 tisíc bezplatných licencí ChatGPT...
OpenAI zahájilo testování reklamy v ChatGPT. Reklamy se mají objevit v únoru a firma za ně bude inzerentům účtovat...
Hudební stanice MTV a další kanály ze skupiny Paramount od začátku ledna přestaly v Evropě vysílat. Čeští operátoři...
Vodafone představil novou kombinovanou nabídku GIGA Kombo, která umožňuje získat slevu až 30 % na mobilní tarify...
Revolut v lednu vstoupí na trh s mobilními tarify. V Británii nabídne neomezená data, volání i SMS, roaming v EU a...