Úvod > Články > Likvidace Google+ začne už v pondělí

Likvidace Google+ začne už v pondělí

Po bezpečnostním průšvihu z říjnu roku 2018 oznámil Google tento týden definitivní datum ukončení své sociální sítě. Nejdřív byl konec plánovaný na srpen, pak ale společnost zvolila dřívější datum.

Likvidace Google+ začne už v pondělí

O průšvihu, který jen urychlil konec aplikace Google+, jsme vám psali v jednom z našich starších článků (Google+ si podepsal ortel a končí). Že Google+ u uživatelů zrovna nebodoval tomu taky nepřispělo.

Už od pondělí 4. února proto nebude možné založit si na Google+ nový profil, stránku, vytvořit událost nebo komunitu. Ze služby Blogger budou odebrány komentáře z externích webových stránek, z dalších stránek pak do 7. března.

Od začátku března taky budete mít monžnost, teda pokud jste moderátor platformy, stáhnout data svých komunit v rozšířené míře, a to ať už se jedná o texty, fotky nebo příspěvky autorů.

Platforma bude defitinitivně zlikvidovaná 2. dubna tohoto roku. Takže pokud na Google+ uchováváte důležitá data, odstraňte je do této doby například prostřednictvím služby Google Takeout nebo Google+ Exporter. Návod na jak při tom postupovat je i v češtině na oficiálních stránkách Googlu.

Zdroj: Google.com

2. 2. 2019

Autor: Redakce DSL.cz

Témata

pevný internetpřipojení k internetu

Sdílejte

Související nabídka

Tarif
Poskytovatel
Cena za měsíc
 
Cena za měsíc: 399 Kč
Cena za měsíc: 399 Kč

Přečtěte si také

 

Rychlosti Wi-Fi internetu na DSL.cz v říjnu 2025

V říjnu rychlost Wi-Fi internetu opět rostla. Podívejte se, jak skončil váš poskytovatel a u které firmy jsme...

 

Naměřené rychlosti internetu na DSL.cz v říjnu 2025

V říjnu rychlosti internetu opět převážně rostly. Mrkněte na naše statistiky za minulý měsíc a zjistěte, jak si vedl...

 

Rychlosti Wi-Fi internetu na DSL.cz v září 2025

V září rychlost Wi-Fi internetu opět rostla. Podívejte se, jak skončil váš provider a u kterého z nich jsme...

Nejčtenější články

Nizozemsko převzalo čínského výrobce čipů Nexperia

 

Nizozemská vláda převzala kontrolu nad výrobcem čipů Nexperia po tlaku ze strany USA. Washington označil firmu za...

O2 spustilo vánoční nabídku s 5G telefony, tablety a příslušenstvím už od 1 Kč

 

O2 připravilo vánoční akci, v rámci které můžete získat 5G telefony nebo tablety už od 1 Kč a zbytek doplatit ve...

Vodafone spustil vánoční akci 1+1: Druhé zařízení za 1 Kč a slevy až 8 000 Kč

 

Díky vánoční nabídce Vodafonu si můžete pořídit dvě zařízení za cenu jednoho. Operátor navíc přidává i slevy až 8...