Prohlížeče ovlivňují mnohé. Výdrž baterie, rychlost načítání stránek i hladký průběh hledání na internetu. Microsoft proto otestoval svůj Edge a konkurenční Mozzilu Firefox a Google Chrome.

Všechny tři podrobil testu. Na třech noteboocích Surface Book pustil streamování videa, každé v jiném prohlížeči. To pak běželo v nekonečné smyčce. Šlo o to, který prohlížeč vybije notebook nejrychleji.
Jenomže…notebook má operační systém Windows 10. Což znamená, že je kompatibilní s prohlížečem od stejného tvůrce. Nakolik je test objektivní, je potom otázka.
Samozřejmě vyhrál Microsoft Edge, na druhém místě se umístil Google Chrom, pak Mozilla Firefox a až za ní Opera.
Zdroj: GitHub
5. 1. 2018
Autor: Redakce DSL.cz
mobilní internetpevný internetrychlost internetu
Britský operátor Virgin Media O2 začal nabízet satelitní připojení pro klasické chytré telefony. Služba umožní...
Čeští mobilní operátoři reagují na aktuální situaci na Blízkém východě a aktivují zákazníkům v regionu bezplatná...
Ruská Státní duma schválila zákon, který dává tajné službě FSB pravomoc nařídit vypnutí internetu a mobilních sítí...
ByteDance uvedl nový AI model Seedance 2.0 pro generování videí. Na čínských sítích se stal virálním a někteří ho...
Vodafone zavádí technologii bonding do nabídky pevného internetu a slibuje vyšší rychlosti i stabilitu připojení...
V lednu po dlouhé době rostly rychlosti všech typů připojení. Podívejte se na naše nejnovější statistiky a zjistěte...