Teda alespoň pro novináře. Těm se otevřou dveře CES (Consumer Electronics Show) v Los Angeles už v neděli večer. Tuzemští obyvatelé si pak budou muset počkat do úterý.
Široké veřejnosti bude veletrh přístupný od 9. ledna, kdy se otevřou jednotlivá výstaviště. Celou akci můžete navštívit teprve od pátku 12. ledna. Do té doby jsou všichni zvědavci závislí na reportech od příčinlivých novinářů.
A bude to skutečně pecka. V tomto roce se můžeme těšit na 50 tisíc prezentujících z cca 150 zemí celého světa.
Rozpětí technologických oborů bude neskutečně široké: Od počítačů, telefonů a tabletů, přes foťáky a televize, až po automobily. Automobilovému průmyslu bude věnována, oproti minulým rokům, obzvláště velká pozornost.
6. 1. 2018
Autor: Redakce DSL.cz
akční nabídkaAppleiPhoneSamsung
Americký senátor varoval, že vládní agentury sledují uživatele chytrých telefonů za pomoci notifikací z aplikací.
Black Friday připadá na pátek 24. listopadu, ale v mnoha obchodech už slevy dávno odstartovaly. Podívejte se, jaké...
Vodafone spustil svou vánoční kampaň, která má lidi inspirovat k nalezení skutečných přání. Jako dárek rozdává slevy...
V říjnu se průměrná rychlost Wi-Fi nijak nezměnila. Podívejte se, jakých hodnot dosáhl váš kraj a poskytovatel.
Ulož.to kvůli novým evropským pravidlům omezí možnost sdílení souborů s dalšími uživateli. Od 1. prosince bude možné...
Který operátor v říjnu nabízel nejrychlejší mobilní internet? A ve kterém kraji jsme naměřili nejvyšší rychlosti...