Školní rok se nezadržitelně blíží, proto Vodafone vypustil kampaň, která by měla potenciální zákazníky přesvědčit o tom, že služby červeného operátora pomohou toto hekticky náročné období zvládnout školákům nejlépe.
V nových videích se najde snad každý člen typické moderní rodiny. Herecké obsazení je stejné. Uvidíte Ondřeje Sokola, Jiřího Vyorálka, Lucii Žáčkovou, Štěpána Mikoláše i Agátu Zimovou.
Natáčení i focení zabralo celkově tři dny a probíhalo na dvou místech. Jedním z nich byl byt "vodáčové" rodiny a druhou hřiště na pražské Hanspaulce. I tentokrát měl režii na starost Vojta Kotek a hudbu speciálně pro účely kampaně složil Viliam Béreš.
Kampaň z dílny kreativní agentury McCann-Erickson Prague, Stink Films a UPP bude rotovat od 15. 8. v televizi, v online médiích, tisku a venkovní reklamě.
Zadejte do našeho formuláře konkrétní adresu a hned uvidíte, jestli neexistuje lepší varianta.
Zadejte ulici, číslo popisné, obec a použijte našeptávač.
Máte na mysli nějakou z následujících adres?
Chci s ověřením dostupnosti pomoci od operátora.
Zanechte nám platný kontakt a operátor Vás bude kontaktovat.
20. 8. 2018
Autor: Redakce DSL.cz
V březnu rychlosti všech typů připojení kolísaly. Podívejte se, jak si vedl váš typ internetu a váš poskytovatel.
V únoru rostly rychlosti všech typů připojení. Podívejte se, jestli si polepšil i váš poskytovatel internetu.
V lednu rychlosti internetu opět klesaly. Hodnoty rostly pouze u DSL připojení. Podívejte se, jak si minulý měsíc...
T-Mobile nově nabízí Netflix jako součást vybraných tarifů. Sepsali jsme pro vás všechny důležité informace, které k...
O2 v březnu představilo novou platformu Oneplay. Nyní aktualizoval svou Magenta TV i T-Mobile. Obě služby jsme pro...
Chcete získat Netflix zdarma? U T-Mobilu ho získáte ve verzi Premium jako dárek při pořízení nové Magenta TV.