Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > hamachi a internet expres

hamachi a internet expres

Pavel (25.6.2006 11:44:01)

Ahojda, nevim jestli to je ciste problem u me a nebo u telecomu. Po dvou dnech jsem spustil hamachi a kdyz se loguje tak pri SETINGS zamrzne a pak vyskoci hlaska, ze jsou pravdepodobne blokovany porty na FW, ale FW mam jen windowsu a ten jsem taky zkusil uz vypnout a nic. Predtim vse ok, ale ze dne na den proste KO:(. Mate nekdo nejakou radu moc bych ji uvital :o) dikes PS: Horko jak na sahare co?:))

Anonym (25.6.2006 15:25:18)

To musi byt u telecomu.

Anonym (25.6.2006 16:29:30)

.....a nebo taky na Sibiři . Český telecom tě neblokuje , Hamachi nefunguje ideálně skoro nikde - na to jaké má mouchxy se až neuvěřitelně rozšířila ( druhý Windows). Pokud máš správně nastaven NAT , př filtrování v routeru ty i tvoje protistrana , nevidím problém v navázání vzájemné komunikace . Takže dohledej návody , př poskytni info ....

Anonym (25.6.2006 18:44:35)

No jsem na sagemu, takze bez routeru. Tak tam by snad nemel byt problem. FW jak jsem psal pouze od XP SP2 a ten jsem zkousel vypnout a nic. Divny ze to rok funguje a najednou to z niceho nic nejde. :(

Anonym (25.6.2006 22:07:08)

Kámošovi se stalo něco podobnýho. Skoro pět dní se nemohl na hamachi připojit. Zkoušel i vygenerovat si novej account, ... nic. Byla to chyba na straně hamachi. Pak se to rozeběhlo a chodí to zase ok. Jinak můžu ti s klidným svědomým říct, že ČTc z tohohle můžeš klidně vynechat. U nich chyba být v podstatě nemůže.

Nargon (26.6.2006 00:01:49)

Jo centralni server hamachi nekdy trpi vypadky, pak neni mozne se prihlasit.

Pavel (26.6.2006 10:51:29)

Mno ale to by se neprihlasili vsichni ne? Nevim no.. Uvidime

ZBalog (2.1.2008 11:16:43)

nechci vás všechny sklamat ale adsl připojení zrušilo spojení s hamachi normálně se připojíte to není problém ale bude se vám lagovat každá hra kterou paříte po hamachi ale byl by tu menší návod jak na to jsou starší verze hamachi a ty vám půjdou ale ten na koho se připojujete musí mýt taky starší verzy hamachi protože ta nová verze je na pí..

Pavel (26.6.2006 10:51:03)

Jo taky jsem myslel ze CT to nebude. ale uz me to stve. jsem docela zoufalej :-) jsem si chtel o vikendu zahrat v nude a nic .-).uz jsem zkousel tolik veci .)) no hnus snad to pojede

Tiger (26.6.2006 11:25:57)

A to musis hrat pres Hamachi?

Pavel (26.6.2006 14:25:12)

Vite co me jeste zarazi? Te kdyz dam opravit Hamachi pripojeni tak normalne to vsem jde ale me to napise ze neni TCPIP na teto siti povoleno, pritom je.. :(