Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Seznam otevřel půjčovnu filmů na bázi VOD

Seznam otevřel půjčovnu filmů na bázi VOD

Anonym (30.6.2006 00:00:00)

Internetový portál Seznam, který je mnoha uživatelů internetu zapsán jako vyhledávač, katalog firem a poskytovatel e-mailových a zpravodajských služeb zahájil provoz nového projektu internetové videopůjčovny, čímž dále rozšířil portfolio svých služeb.

tatik (30.6.2006 10:31:08)

cena 45 kc za titul dekuji nechci dvd v pujcovne 25kc a kvalitou to pude asi nekde uplne jinde.za 20 kc bych si obcas neco sosl ale za tu cenu doopravdy ne:-))

Pavel (30.6.2006 11:20:52)

Tak, tak. Čekal jsem cenu 15-20Kč za film, takhle je to moc.

Anonym (30.6.2006 11:51:42)

nicméně pokud by Seznam nabízel stovky tisíc filmů nejen Holywoodu ale i nezávislých autorů, tak by snad mohl mít projekt smysl (samozřejmě jen v případě, když by bylo hercům vůbec rozumět, co říkají).

jozka (30.6.2006 12:20:09)

Ale vzdyt preci o klienty vubec nejde, hlavni bylo dostat dotaci, pak uz jen zprovoznit neco, o cemz se da rici, ze to funguje. A naopak, cim mene to budou lidi pouzivat, tim budou mensi provozni naklady a bude mene nespokojenych zakazniku - nekdo si proste namastil kapsu za prachy nas vsech... za par let se na to zapomene a potichu to prodaj, ci zrusej...

Anonym (30.6.2006 16:45:38)

Podivejte je lepsi kdyz se to pouziva nez kdyby ten server a diskovy pole jely na prazdno. Nekdo to musi adminovat tak jako tak a disky se opotrebovavaji stejne. Tohle neni auto!

Smoker (30.6.2006 17:06:29)

No, ten projekt určitě smysl nemá, vzhledem k tomu, že i dvd jdou relativně cenově dolů, myslím originální, tak radši si každý koupí nebo spíš, vypálí:) dvd. Je to pěkná kravina.

Anonym (30.6.2006 18:20:54)

no, a jeste jeden vyznamny faktor a to FUP naseho nejvetsi poskytovatele ADSL, Zluteho moru.... ono kdyz ma clovek limit 1 GB/mesic, tak mu to sotva vystaci na jeden film :)

Smoker (30.6.2006 20:51:08)

No, to já naštěstí nemusím řešit, mám wifinu. Ale stejně, mají to pěkně předražené.

Hps (30.6.2006 13:49:44)

nevim,jestli bude tenhle projekt mít nějaký smysl když existují nelegální filmy,P2P atd.A navíc je to omezeno na 24 hodin...to fakt ne,to si radši něco stahnu přes torrent v dvd kvalitě :-)

Xspy (1.7.2006 13:31:19)

Je to tak , cenu nastavili obdobně jako u Starzony - na dnešní poměry nesmyslně vysoko . Tahle služby by byla ideální , ale v našich podmínkách ji opravdu táhne k zemi zvolená výše poplatku + nesmysllné limity FUcP u většiny masově rozšířených služeb . Kdyby tam byly alespoń zajímavé filmy či dokumenty , ale troufám si říci , že toho se s největší pravděpodobností nedočkéme . Navíc provázanost s ostatními službami jako např seznam peněženka je věcí co mne osobně odrazuje ....

moje meno pyco (9.7.2006 21:59:29)

je to k smichu, takovej CHOKING HAZARD vysel u jedneho nejmenovaneho casaku za kilo nejen jako DVD ale jako HD WMV , takze za ty prachy je to k smichu ale holt nekdo do toho pujde . kazda vec ma sveho kupce