Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Delší čas mi občas IE zobrazí obsah jako rozsypaný čaj. Jedno jestli je to přímo obrázek nebo html/php/atd. stránka. Jelikož to dělá i obrázků, nezáleží na jazykovém nastavení. Prostě ukáže nesmyl. I zdrojový kód takovéto "stránky" je nesmysl. Někdy je

Delší čas mi občas IE zobrazí obsah jako rozsypaný čaj. Jedno jestli je to přímo obrázek nebo html/php/atd. stránka. Jelikož to dělá i obrázků, nezáleží na jazykovém nastavení. Prostě ukáže nesmyl. I zdrojový kód takovéto "stránky" je nesmysl. Někdy je

JosefV (3.8.2006 13:33:42)

Delší čas mi občas IE zobrazí obsah jako rozsypaný čaj. Jedno jestli je to přímo obrázek nebo html/php/atd. stránka. Jelikož to dělá i obrázků, nezáleží na jazykovém nastavení. Prostě ukáže nesmyl. I zdrojový kód takovéto "stránky" je nesmysl. Někdy je nesmysl jen část stránky, někdy komplet obsah. Někdo podobné problémy? WinXP Pro SP2 NOD ZoneALARM zdrojový kód: –€ŠSE %Q@ KE RRŃŠ CM"ťIŠbKJE*T%¸Ł E˘€RŃ@†ŃKA¦hĄ¤*BQE) Š J)i 1 E-% !¤§b“Ä%ZnˇgżáˇĂx©*•'…&Śĺ(±\ @AˇŃ¬Ť÷¦Ú¶¸ň@Üw¬ÎŹdÔQE (˘€ (˘€ (˘€ (˘€ (˘€ (˘€ (˘€ (˘€ (¤*˘’ŠQE QE ”´PQE QE ”bŠZ LQŠZC@„ĹQL˘Š(”T—QYŰ´Ňť—·*rW]~ćGw4)‘„UÎŮĄ{˘\¨ěč9Ş];¨GyÓŇĺ™Téóî65š>ĐD˝BMlŢŚl6ôÁ´ŤęJÇé_h!ę}RćŇ%ňÇş7ű ‡z×yVp Ć4ŔSIY—=f8:‰´—+s¤çqÚą˙ ]tÖó–řša§Đ FÔ ĎA˘˛:—_µłé«r˛$Śű(FÎř޸ޗöşć;ÇűÓ†V*7Ř(ŐźóM+ =ĺŤ+ş †' ɤžhíáiel"Ś“^cŐzěóu32HĂúŔ¨ŤŰŐX•×2…ÔŁŰźzÓ˝˘zß[Mf ČQđSýĄOŇĄń#‰W*#‰Iq“Űé\?Rë·ČěÂé3 l@ÎFÄgÚ¶şGÚ Ńí|ÁSrŘŘí[řÝŃjk¶v4VU·Y‚fv‘ŚJĘĂó*çŠE ’)gš‡»E©'Ń%f˘j2‚~ŹĘ‘D*‚ƒER‚öÜGk .ŐhH„ŕ0Í6˜* pFÔŘĄYSRŚ‘řĚ·ę1˙ ¨\A*Bę!vÎÇVѤn2 ţŕ~G?ŤeZHń#ľ5*©DĂęĆsVŁ¸X[$Î[ŰŘŐ%€€0'Qő5¤ň(踫{+ýž¸{´0řw ; a’ĂsŠ“íV2uŐ’Q‡Q¨ŚĎóҲíşt*rDÓ¤ť'ëúüęÍďG™îŃGˇ Î{QőP$Ďl¬‘»äŕ8l×GL¶‰cY!Yp™†rA«P„˜Ť4*Ź…F}« fQé‰ÇÄÓÇA&ˇ†Ů źŇ*Ś—LynäŹ@7®ƒŻ[3ÜĆńó) =s¶?Ni:=‚ŔÓ,ń(• yČ#µ\s&¬8ěĆŔ$gâEČ>ôĐCDĹň’Ă;äT×1bćUPJ†ôUŰP8”Ŕ ëT™4k}›'IüXăuÎ}«N`%Ľ 1ĎjĚčVí2Čţ"äüăŰëWIˤJXź:™ntŕ“ß5Źjc’i4ŠÚ"\泎>]ČwSu›teT:‰;üŞßß*t‚fAźS^v“Ś1 Ů=¨K…˙ wË5~?!Ý·YłRßÔČ;wŞýĄ‰^M)ĺŇMqÓ]0Ć“ÍD×%Ă’y9"Ź ôKËřu0ý˘éŤReó IţzŐDűKr[ިQň®tĘSÍŰçLńŐ´ŚŕzfµX—áFmOö‚çE¶úZ>wçÍźđ+BĎí=ĂB ž&‚ÁŽ*±śń\|şťŔ źlÔ«#,nĂWÇ“µSĂ ¦ÎĆëí)=>áJbVČB=đÔr}§Y@ŠżŐ\cßËÉ>JŁíŹ1Ş’\°r›¦±®.™`V9GŘyÎř÷©OR6ý>Xb“V‘¨cż;~•Ď(·ţËrVÉ:Ĺ ŰŰČĚpřŕgż˝s×,¬Ρ˝jŢ„»D*JČ۱#;rj;qž–$&Á9ř±[cj1ţČ–éŹJ–Ö÷W!Ž¶Ëˇ_‡Đ[۶žV’C’—#Ít>Ţ«řȦc“ľůü«"âÎÚŢňO/…\“žô,«ţ]ŠMEhĆ›Á`ŢűÇľôëSqľ-©ţ¤.ă‚=*ç@KHÉĺ´˛ś±ô¨aş‘˘ąŇŘ$+HŻl“¨ŠĺĹ iÁťä×)>€d}1Z’^1¸Ž(Ńś°˛ďękŚ†ř˝×ŤpT° §lqôć·ú|˛Ä ̲^4ř{o[ÂýMń6‹)A“¸ŰçK,¸#¸ć¨4řŹ ůłťů¨č˛" ç>ŐŃR•yĄČ&D$GôÖ6ĺˇ9:4ŃÂ!A“ëH·5˜c~ÔË\,+#ś žsU.&ÖÁ°AvŰĺSĘM'EÄĽi˜l«ƒ·ŻóÖ»ůóŢłˇ“*ĘNŮĆŐ41e ŐĚ™Ôp=«GŠ)»l´ÓjŮxĎ(şŔRĺK ±źçµPť$‡QŘŚ|YŞBX|ꣃšě[FśŽF’X Ř8ÎôČäUSƒ€j©Wšr¨ß4ŮŰÍÎvŘÖ‘ÄŞŻaO˛ig>`OzU“*‡€N*“ 6¦çšłŠbŇ@Ú®XÔR±ÓI1ťąö¦´¸‹#mUm@±Ü(©#ĐmXm©»ć—Ö:c ¦FŇ W< `Şgj@Ąz‘ŽP©ü+ońŇ

Anonym (3.8.2006 13:37:08)

Rozesranej komp, otestuj pritomnost viru a sypware (pripadne odstran) a zkusil bych stahnout a nainstalovat jinej prohlizec

Anonym (3.8.2006 14:09:19)

udělej printscreen a posli to na man200@seznam.cz

JosefV (4.8.2006 07:11:23)

Komp je v pořádku. Systém čistý. Prověřeno několika antiviry i antispyware utilitami.

y2k (3.8.2006 17:01:44)

DOSTALS MĚ !!! Měl jsem obdobný problém. Zpravidla se rozsypaný čaj vyskytl až při otevření odkazu v dalším okně (AVANT BROWSER). Z těchto důvodů jsem to duševně svedl na něj a okamžitě přešel na Mozillu Firefox. Musí to dělat pravděpodobně nějaká dynamická knihovna, kterou využívá explorer, protože takto přesně chyboval i zmíněný Avant Browser, který tyto knihovny využívá ke své činosti. Internet explorer jako takový mám natvrdo dávkou smazaný, protože tento shit mi nesmí do PC. Pravděpodobně to přišlo z nějakým malým SP, který vydal MS. Bohužel, ale jsem nucen tyto věci používat, abych odhalil jejich chyby a případně je napravoval u ostatních userů. Jedna z takových podobných chyb je ta, že občas nejde vypnout ani restartovat PC. Vše naoko proběhne, polovina aplikací odejde pryč, ale PC se drží nahoře. Jediná šance, jak z tohoto stavu korektně vybruslit je ta, že se odpojí uživatel, čímž se zobrazí přihlašovací dialog, z kterého lze již PC vypnout. Rozhodně to způsobuje modul RPC. Ale ono se asi korektní chování Billových produktů nedá ani očekávat ;-) Jinak s Mozillou není problém. Doporučuji zahodit IE a přejít na konkurenci. Škoda, že jsem taková konzerva a nepřešel jsem již podstatně dříve ;-) . Ještě dodám dávky, na smazání a obnovení IE. **POZOR** , tyto dávky fungují jen na WinXP SP2. Naopak nefungují tam, kde je SP2 doinstalován později.

y2k (3.8.2006 17:02:46)

@ECHO OFF if exist "%windir%\system32\dllcache\ie.###" goto del attrib -h -s -r "C:\Program Files\Internet Explorer\iexplore.exe" copy "C:\Program Files\Internet Explorer\iexplore.exe" "%windir%\system32\dllcache\ie.###" attrib +r "%windir%\system32\dllcache\ie.###" if exist "%windir%\system32\dllcache\ie.###" goto del attrib -h -s -r "%windir%\system32\dllcache\iexplore.exe" copy "%windir%\system32\dllcache\iexplore.exe" "%windir%\system32\dllcache\ie.###" attrib +r +s "%windir%\system32\dllcache\ie.###" if not exist "%windir%\system32\dllcache\ie.###" goto err1 :del if exist "c:\Program Files\Internet Explorer\iexplore.exe" attrib -r -h -s "c:\Program Files\Internet Explorer\iexplore.exe" if exist "c:\Program Files\Internet Explorer\iexplore.exe" del "c:\Program Files\Internet Explorer\iexplore.exe" if exist "c:\Program Files\Internet Explorer\iexplore.exe" goto err2 if exist "%windir%\system32\dllcache\iexplore.exe" attrib -r -h -s "%windir%\system32\dllcache\iexplore.exe" if exist "%windir%\system32\dllcache\iexplore.exe" del "%windir%\system32\dllcache\iexplore.exe" if exist "%windir%\system32\dllcache\iexplore.exe" goto err2 goto end :err1 echo ****** POZOR !!! ******* echo. echo. echo Nepodarilo se vytvorit zalozni kopii aplikace Internet Explorer, akce potlaceni IE stornovana !! echo. echo. echo ****** POZOR !!! ******* goto end :err2 echo ****** POZOR !!! ******* echo. echo. echo Nepodarilo se docasne potlacit aplikaci Internet Explorer, IE stale aktivni !! echo. echo. echo ****** POZOR !!! ******* goto end :end

y2k (3.8.2006 17:05:54)

Sorry.