Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Freehosting - 3 úroveň

Freehosting - 3 úroveň

y2k (9.8.2006 01:14:30)

Nevíte někdo náhodou o nějakém freehostingu, který by umožnil 50MB z toho 45MB v jednom souboru ? WZ.CZ se tomu již brání a jiný obdobný (parametry) neznám. Předem dík za radu...

Anonym (9.8.2006 10:03:15)

Jiste ze vim, prece nejsem nejakej slovak http://www.ic.cz/

Atsepicnu (9.8.2006 14:03:10)

na ic.cz nevim kolik muze mit jeden soubor, ale obavam se, ze 45 MB ne. Bud muzes ten soubou zabalit win rarem napriklad a rozdelit ho, nebo zkus jinej hosting. tam je prehled free hostingum, tak muzes zkusit..... http://free.hostingy.cz/

y2k (9.8.2006 18:35:25)

Bohužel, ale IC.CZ chce ukázku tvorby. Já netvořím, nejde mi ani o stránky jako takové, to bude jen blamáž, ale o prostor, kde budou ležet soubory, které bude stahovat přímo aplikace uživatelů. Jelikož se jedná o pařivku, tak musejí zůstat v originální podobě, neb by je jinak hra neznala.

Atsepicnu (9.8.2006 19:32:01)

Ano mas pravdu, to tam pisou, ale ja mam nekolik hostingu u ic.cz a dva z nich pouzivam skoro jako flash disk na kazdy je kolem 50 MB dat, moje dokumenty atd. a na titulni strance mam napsano uz nekolik mesicu under construction a no problem. Maximalne mi to zrusej no :) Pokud chces aby to uzivatele stahovali, tak pro jistotu zaloz na ic.cz vic stranek, abys mel jako mirror kdyby nakej zrusili, ale myslim ze nezrusej, uz to takle mam skoro pul roku. Dej to tam a zalohuj kdyby nahodou.

y2k (9.8.2006 20:47:35)

Ano, provedl jsem. Děkuji všem za pomoc !

Anonym (9.8.2006 22:29:52)

ANeb spravnej Cech, vsechno zadarmo, vsechno odrbat nebo ukrast

Anonym (10.8.2006 18:19:01)

presne tak, prece nebudu platit 500kc mesicne za nakou blbost kterou muzu mit zadarmo

Anonym (10.8.2006 19:16:24)

Ty jsi na 100% čistej....

Atsepicnu (10.8.2006 19:57:09)

Jeste me napadla jedna vec. Pokudm as doma nakej komp, kterej bezi porad, nebo hodne casto, tak muzes udelat vlastni FTP server pripo u tebe doma. Nevim, s jak velkym vytizenim pocitas, ale myslim ze by to doma slo, ovsem pokud nemas ie impuls :D Pokud bys chtel FTP server doma, a mas na to prepoklady jako treba pevnou ip adresu atd. Tak to jde treba s programem CesarFTP.... tady to stahnes http://www.volny.cz/smarian/ je tam i navod, je to celkem jednoduchej programek, take jsem ho pouzival.

y2k (10.8.2006 20:06:06)

FTP server používám již několik let. Ovšem odpadu na WWW jsem se doposud bránil. Jelikož pařivka CoD2 již podporuje www download, tak jsem potřeboval nějakou rychlou linku, z které by mohli stahovat uživatelé jen s omezením svojich rychlostních limitů. To s ADSL jaksi nejde provést.

dsl (10.8.2006 20:25:59)

paříš cod2?Jakej máš alias

Fang (11.8.2006 08:45:29)

Zkus projet google a najit si web venovany jen adminovani COD2 serveru. Sam jsem nasel takhle pro UT2K4 www.unrealadmin.org kde jsou ruzne tipy na adminovani + urcite nekde na netu je nejaky public redirect server (server slouzici pouze pro rychle stahovani souboru). Ja jsem takhle nasel treba www.gameservers.net ktery zdarma a s moznosti uploadu souboru poskytuje UZ service pro rychle stahovani do UT2K4 a dalsich Unrealu. Bezproblemu jsem odtamtud tahal i ryhlosti 10 Mbps.