Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Hledam nejlepsi variantu pro ADSL

Hledam nejlepsi variantu pro ADSL

Luis (11.8.2006 15:25:50)

Zdravim, predem se omlouvam, ze pripadne chyby jsem cizinec, dekuji. Chci si poridit Internet doma a hledam nejlepsi variantu. Stehoval jsem se nedavno a majitelka bytu mi rekla, ze linka je od Telekomu (byla zrusena), tak jsme zadali aby byla znovu zavedena (zadost jsme podali koncem Cervenci a ted mi rekli, ze linka bude funkcni nekdy koncem Zari) Prvni otazka: kdyz chci internet napriklad od Novera, tak kolik tato spolecnost plati telecomu za tu linku, nebo to platim ja? A moje hlavni otazka sni, jaka je nejlepsi varianta? na bezproblemovy Internet s rycholsti aspon do tech 1 G. Dasli otazka: muj znami mi rekl, ze sice mel telecom express ale nikdy nemel jistotu jestli rychlost kterou nybizeji je ta prava ve skutecnosti.. Dekuji Vam za odpoved a radu. S popzdravem,,, Luis

Anonym (11.8.2006 15:58:47)

No zrizujes novou telefoni linku, tudiz pro tebe bude nejlepsi a nejvyhodnejsi poridit internet expres od TO2

luis (11.8.2006 17:13:00)

Diky za odpoved: telefonni linku potrebuju jen kvuli internetu protoze mobil mam a nepotrebuju volat z pevne linky.

Anonym (11.8.2006 18:56:03)

pokud by slo linku prevest na Bluetone Premium, je to suveren nejvyhodnejsi.....

Aknott (11.8.2006 19:27:43)

Ja myslim, ze mezi vetsimi providery je uplne jedno koho si veberes, protoze v globalu sou ve smes spolehlivy a kazdy ma sve pro a proti. Osobne si myslim ze procentuelne ma TO2 nejmin nespokojenych zakazniku. A tudis bych se priklanel k IEX :)

Atsepicnu (11.8.2006 20:42:35)

Ale nabidka pripojeni od TO2 je celkem o dost drazsi nez ukonkurence jako volny, nebo bluetone premium..

Aknott (12.8.2006 14:08:26)

Tj pravda, ale zase, kdyby se ti cokoliv stalo s netem primo u TO2, tak je rychlejsi vyrizeni pripadne poruchy a vubec obecne je o toho zakaznika lepe postarano. Ale tj spis vec nazoru no :)

Anonym (12.8.2006 09:37:51)

Tak, stejne vsichni akorat preprodavaj draty Telekomu. Takze to taky vetsinou u Telekomu jede nejlip. Navic maj alternativci silne neschopny techniky, vzdy se zacnou akorat vymlouvat na Telekom (a pritom je zavada u nich)

Anonym (12.8.2006 09:36:31)

To prave nepujde, ten clovicek si urcite necha zridit pevnopu linku za 1kc tedy se zavazkem takza Bluetone PaPapaaa

Danik (12.8.2006 13:54:06)

No, jelikož jsi podepsal smlouvu u telecomu na 12 měsíců, tak určitě internet expres u TO2 a podle toho jak moc ho chceš využívat internet tarif (například 2Mbit - internet expres ideal s limitem 8 GB). To by mělo stačit.. Hodně zdaru