Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Práce z domova - šťastnější rodina

Práce z domova - šťastnější rodina

Anonym (15.8.2006 00:00:00)

Ve světle nového zákoníku práce, který vstoupí v platnost se začátkem příštího roku, se u nás konečně příznivě změní podmínky pro realizaci práce z domova. Flexibilita pracovní doby, způsobu a místa výkonu práce budou nově plně umožněné v souvislosti s dohodou mezi zaměstnancem a zaměstnavatelem.

Jirka V (15.8.2006 00:39:30)

Takto pracuji již 2 roky. Mohu doporučit všem ekologům a aktivistům GreenPeace.

Danik (17.8.2006 19:59:39)

Pet a Jirko, můžete trochu popsat co a jak děláte? Dík

RoberTek (17.8.2006 20:47:44)

No, Daniku, dost pochybuju ze ti svoje know how napíšou. Stojí to čas a jistě i peníze. Navic by si zadělávali na konkurenci ;)

Danik (17.8.2006 20:49:30)

To je pravda :/ Třeba to nebudou brát ale tak moc vážně a řeknou nám jak na to, příopadně jim poskytnu mail, ať to pošlou jen mi :)

ghjg (10.8.2012 06:57:50)

Výdělek bez poplatků http://www.goldenbiz.eu/index.php?ido2=128474

Pet (15.8.2006 11:37:47)

Já to mám tak zorganizovaný od r. 98. Je to paráda sedět u PC a dívat se v klidu na les.

mun (20.8.2006 21:15:29)

...dívat se v klidu na les ? Co ti, kteří nemají les v dohledu ? Nebo je to les jako wallpaper ?

Kuli (15.8.2006 21:13:21)

Taky by se mi libilo, takto zit:) jen jeste nevim v cem bych to mel podnikat, abych se timto zpusobem uzivil a hlavne ani jak zacit;)

ZYVLA (17.8.2006 15:39:08)

Ono těch možností jak pracovat z domova s využitím internetu je mnoho. Většinou se ale jedná o možností si pouze nějaké peníze přivydělat a rodinu by se pouze s tím asi velmi těžko uživilo. Jedná se převážně o placení za příjem e-mailů s reklamou, za reklamu na vlastních internetových stránkách, provize z ceny kterou zaplatí zákazníci za nákupy nebo poskytované služeby lidmi kterých někdo pro nákup nebo služby sežene a jiné podobné záležitostí. Takové výdělky jsou velmi malé a navíc je to bez jakékoliv smlouvy. Není tak žádná záruka, že takto vydělané peníze budou někomu skutečně vyplácené. Nevím, ale najít solídní dobře placenou práci se řádnou pracovní smlouvou kterou by bylo možné dělat doma je v Česku asi velmi obtížné nebo téměř nemožné.

Anonym (17.8.2006 20:25:04)

To jde u všech profesí kde nemusíš být v osobním konaktu s zákazníkem, a kde nedělíš o pracovní nástroje, a kde se dílo dá přesouvat. Lze: všichni operátoři(ať komunikují s zák po delefonu, dělají dálkový dohled a konfigurace), programátoři, lide dělacící drobné výrobky(nevyžadující drahé technologie) ... Ono lze i takove prace kde jsi v kontaktu (osobnim) s zkazníkem(který za tebou přijde), ale zde je podmínka vhodneho byliště.

ZYVLA (18.8.2006 11:18:26)

Ano ono by to tak mělo jít pracovat z domova. Je ale otázkou kolik zaměstnavatelů je ochotných to svým zaměstnancům umožnit. Myslím, že v Česku sehnat nějakou takovou solídní práci kde by ji zaměstnavatel umožňoval vykonávat doma je asi velmi obtížné nebo téměř nemožné. Něco jiného může být kdy někdo sám v něčem podniká, protože si tak sám může určít kde a jak to podnikání bude provozovat.