Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > ADSL versus WiFi

ADSL versus WiFi

Pepa (18.8.2006 21:12:39)

Pšispěl bych do debaty o připojení od Č telecomu. Po 3 měsících co jsem si objednal službu ADSL 2 M tak do dnešního dne mi nebyla zprovozněna. Vymluv desítky a skutek utek. Včera jsem požádal firmu v našem regionu která poskytuje bezdrátové připojení JVNET.CZ a během několika hodin jsem na internetu. Možnost linky bez omezení od 256 až po 2048 Kbps/s a v pásmu 5.4 GHz až 5 mbps/s. Hlavně mám lelice keátké odezvy na www.seznam.cz a to do 12 ms. Pepa

Jiří Daněk (22.1.2007 07:32:15)

Nejdříve se nauč česky, ty jeden podnikateli! Pšispěl, vymluv a lelice keátké, to není asi moc spisovně, viď? A to nemluvím o čárkách ve větách. To, co si tady o SVÉ firmě píšeš, je sice hezká pohádka, ale bohužel skutek utek. Skutečnost je trochu jiná, připojení jede pomalu, někdy vůbec, pingy jsou tak tragické, že se nedá používat IP telefonie a že jste lepší než ADSL, tomu se musím je smát... P. S.: Jinak jako klamavá inzerce zdarma dobrý!

Hroch (22.1.2007 16:59:27)

to vis, on to psal rychle, protoze rychlej net a nizky latence, tak aby mu stacil :-) ... koukal sem na cenik ty firmy co tu propaguje a ty ceny taky nic moc..... sakra nerikal tu nekdo, ze wifi ma bejt levnejsi nez ADSL? :-D

Anonym (23.1.2007 10:59:03)

Tááák. A teď se všichni podíváme na datum, kdy byl tenhle thread založen. Vidíte? Dejte si facku.

Anonym (22.1.2007 22:49:54)

No ty jsi taky tydýt.Aby jsi mu vyčetl pravopis,tak vytáhneš diskuzi půl roku starou,bez jediného příspěvku.Opravdu - super.

jokl (23.1.2007 23:23:14)

...no a bude to!!!