Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Data na míru

Data na míru

Anonym (19.8.2006 00:00:00)

Když se u nás v devadesátých letech lokalizoval software, mnohdy to znamenalo asi tolik, že se přeložil do češtiny. Nebo do toho, o čem si tvůrci překladu mysleli, že to čeština je.

Anonym (19.8.2006 08:02:43)

díky za pěkný sobotní článek. Když jsem dočetl větu "případně nabídkami otevřeně absurdními (studium při zaměstnání)", tak jsem se začal natolik nahlas smát, že jsem skoro nebyl schopen článek dočíst...

Růža (20.8.2006 10:17:30)

Anonyme, ty srandisto, takovejch vtipů na nejmenovanou skupinu obyvatel je, že jestli se chechtáš všemu, tak jako tady tomu, tak jsi ještě větší máňa než tady pan autor

Anonym (20.8.2006 11:11:49)

A nebo sám autor!

Hanka S. (19.8.2006 14:11:27)

Tak nevím. V Ugandě nevědí, co je to divadlo a na Slovensku nežijí Maďaři. Zrovna ta maďarská seznamka je hezký customizovaný web zaměřený na určitou skupinku, ale to jste zřejmě nepochopil.

Miki (19.8.2006 16:27:00)

Na Slovensku že nežijí maďaři? .... jejich tam víc než cikánů ...

bob (19.8.2006 22:08:42)

a vy jste asi nepochopila, jaké články píše pan Kukal, a co tou větou chtěl autor říci.

Anonym (19.8.2006 22:49:52)

Omyl, my chapeme ze pan Kukal je naprostej magor kterej blaboli nesmysly

Pavel Hlásný (20.8.2006 09:41:05)

pokud vám články pana Kukala připadají jako nesmysly, tak nerozumíte kvalitnímu humoru. Články pana Kukala nečtěte, budete mít pak více času například na estrády TV Nova.

Anonym (20.8.2006 12:57:40)

Kukale, ty blbecku, aspon se neschovavej za Hlasnyho a podobny nicky

Petr Kukal (20.8.2006 13:06:18)

Tohle je vážně ubohý. Pokud jsem tu někdy ve fóru názorů vystupoval, pak vždy pod svým jménem. Postup, který naznačujete, neuplatňuju. Rád bych Vás i Vaše přátele uklidnil sdělením, že své působení na tomto webu (právě vzhledem k negativním reakcím) utlumuji. Frekvenci jsem snížil na jeden článek měsíčně, můj postupný odchod je otázkou dohledného času. Prozatím Vám v rámci Vaší psychické integrity doporučuji moje texty nečíst.

Anonym (20.8.2006 14:09:21)

SUPER, uz aby to bylo (ten odchod) BTW: Kdyz si to budes psat nekde do svyho blogu tak ani neceknu

bob (20.8.2006 22:12:01)

Pane Kukale, přečetl jsem všechny články od vás, které jsem na tomto serveru našel, a nikdy jsem neměl sebemenší pocit, že by jste měl své působení utlumit. Váš styl psaní je opravdu pro některé jedince trochu nepochopitelný, ale jsou to osoby s nižším IQ, které nechápou, že bez nadsázky by nebyl humor humorem. Většinou tyto nechápající pisálky ignoruji a myslím si o nich své, ale moc by mě mrzelo, kdyby jste se nechal odradit od psaní vašich článků. Moc se přimlouvám, aby jste neomezoval frekvenci vašich příspěvků a hlavně svůj odchod ještě zvažte. Většinou totiž reakce na články píšou jen ignoranti, kteří nepochopili smysl obsahu. Myslím si, že to není jen můj názor, ale většiny lidí, kterým vaše články zpříjemňují sobotní dny.

Zajda (21.8.2006 11:09:44)

Vaše články si vždy rád přečtu a nedejte se odradit nebo změňte server. Jeden zvlášť povedený článek věnovaný vzdělávání mne opravdu dostal do kolen a studenti se celou tu dobu divili čemu se tak pořád směju:) DSL server poslední dva roky funguje jak ono pověstné hovno na mouchy. Věcnou slušnou diskuzi aby člověk pohledal. Místo toho je neustálým terčem útoků kdejakých puberťáků kteří by se jinak bez krausových reklam o adsl nedozvěděli. Z toho vyplývá také ona ,,konstruktivní" kritika vašich článků. Vždyť jejich smysl pro humor se nedostal dál než přes Novotného nebo Luďka Sobotu v tom lepším případě. V tom horším zůstalo u oplzlých hospodských vtipů. Se Sagemem za korunu věčně v diskuzích, stále se opakující problémy co neumí používat google. Neustálé napadání za to že člověk vlastně pomáhá. Třeba nargonovi se divim že to ještě vydrží. Dokud DSL.CZ nebude mít omezené příspívání a nebude zajištěn princip podobný jako třeba na NYXu, tak potom bude DSL bude něco jako dslkotel. Všichni nadávají ale nic se nevyřeší. CDMA server už neni o ničem jiném než o nadávání. Částečně je to také zapřičiněno náturou tohoto národa. Dokud člověk nedělá nic, je to dobrý. Ale teprve až něco začne dělat tak jeho práci začnou všichni kritizovat, zdůrazňovat nicotné detaily a podobně. Kritizují zrovna ti největší flákači. Na to si už tady člověk musí zvyknout. Jinde když člověk přispívá komunitě tak je v úctě, ale zde sklidí jen posmněch a ještě je mu to vyčítáno.

Hanka (21.8.2006 12:13:14)

Zajdo, prosím,vás, naučte se pravopis dřív, než začnete přispívat svými obšírnými příspěvky, nezlobte se, ale je to fakt pro POSMNĚCH

Zajda (21.8.2006 13:06:08)

Typicky české. Když už není co zkritizovat tak alespoň budeme vychytávat hrubky. Vždyť čeština je takový jazyk kde k tomu máme tolik možností. Patří k nepsaným pravidlům že v diskuzích tyto jemné prohrešky promíjejí. Nepíši životopis, ale příspěvěk do diskuze. No jéje. A dokonce jsem zapomněl(od pomni paní profesorko češtinářko) i čárky ve větě. To bude minimálně dyktát za pjet. M a N je na qwerty klávesnici vedle sebe. A tak občas nevědomky bouchnu i do n. Nebo n místo m. Je fakt že m-ě a m-n-ě mi vždy dělalo problém. Občas se zapomenu.

Hanka (21.8.2006 20:45:39)

Zajdo, klíííd, prostě se nauč česky a je to. Pohoda, jahoda.

Anonym (21.8.2006 22:14:49)

No, třeba psát čárku mezi "prosím" a "vás"...

Anonym (21.8.2006 23:47:43)

Typicky české. Že by opět nebylo co kritizovat? Hanka se zaměřila spíše na závěr příspěvku, ve kterém zabodovala lépe než Ty kolego Anonyme se Zajdou dohromady!

Hanka (22.8.2006 11:27:50)

Překlep, brouku:o) Taky evidentně nemáš co na práci, viď? To jsem ráda, že se této trapné debaty účastníš, že v tom nejsem sama cha cháá P.S. Pro všechny ostatní normální: Tady je aspoň dostatečně dobře vidět, kdo a proč se účastní diskuzí, normální člověk si buď přečte, případně pochválí, a pokud se mu to nelíbí, příště už nečte.... Jednoduchý jak facka.... P.S.(2) Tuhle debatu použiju pro svou práci jako příklad toho, kam až jsou někteří lidé schopní zajít aneb já o koze, ty o voze

René (22.8.2006 11:30:21)

Nazdar, já si myslím to samý, je to tu trapárna, dobře si jim to dala

Anonym (22.8.2006 13:28:45)

Rád bych připomněl, že debatu o pravopise a překlepech jsi tu otevřela ty. Doufám, že píšeš nějakou práci o mentální retardaci – budeš si sama studnicí inekonečné nspirace. Někoho srovnatelně pitomýho jsem už dlouho nepotkal.

Hanka (22.8.2006 20:37:56)

Kdybys mě potkal, určitě bys tohle netvrdil, kamaráde:o) A ještě jedna věc: proč se vlastně necháváš tak unášet, vždyť je to zbytečné.....A jestli budeš ještě reagovat, budu se smát, jakej si trouba.....juhůůůů

Petr (22.8.2006 21:01:54)

Hanko, máš pod čepicí, ale už toho nech, nemá to smysl, debata o ničem, článek jsem si přečetl, není nejlepší, ani nejhorší, hergot lidi, co blbnete! To já si dám radši kafe a cígo, Hanko, nejsi náhodouv taky z Poděbrad?

Hanka (22.8.2006 22:04:46)

Tak jo, lidi, uznávám, u Hanky překlep, u Zajdy též, ať máte klid. Péťo, prosím tě, nepobuřuj to tu ještě víc, ve finále se to tu ještě zvrhne na seznamku, ne?:o) Z Poděbrad nejsem!!!:O) A dost už!:o))

Anonym (22.8.2006 21:02:05)

Hm, tak u zajdy je to pravopisná chyba, ale u Hanky preklep. To by mela Hanka take pouzit, jak se jedna vec da klasifikovat dvema ruznymi zpusoby.

Anonym (21.8.2006 23:03:42)

Kdyz je to kvalitni humor tak at s nim tahne do dikobrazu, tady je technicky web a ne zadna arena pro zacinajici humoristy

hele (20.8.2006 16:22:58)

Tak proč to čteš ty gumo? Najdi si něco na své úrovni. Určitě tam bude něco pro magory tvého formátu

Zdena (21.8.2006 09:12:33)

Některé věci jste očividně nepochopila vy, jedná se o humor, víte co to je? Myslím, že je škoda že pan Kukal skončí, ale po těhle reakcích mu rozumím. Pokud budete psát někam jinam, ráda si vaše články přečtu. Díky

Anonym (19.8.2006 22:18:31)

No aby jsme se s tou customizaci pak nedivili. Uz vidim jak na mne vypadnou reklamni bannery vykupen kovu a levnych letenek na Bahamy.

Anonym (20.8.2006 17:53:57)

Docela mne mrzi, ze kvuli par zamindrakovanym jedincum zde pan Kukal skonci se svymi clanky, ktere byly vzdy prijemnym sobotnim osvezenim v pretechnizovanem svete. A dost skoda, ze kritikove treba sami nenabidnou sve kvalitni sluzby serveru DSL, kdyz vedi, co je, a co neni kvalitni.

Kenny (20.8.2006 21:32:57)

Vážná diskuze o nevážném článku...já řval smíchy,pokud někdo nemá a)smysl pro humor b)myslí,že p.Kukal se surově opřel do neadaptibilního etnika a je tudíž rasista či co fuj takového c)je dhloupý a níc nepochopil-třeba nadsázku ať to nečte a nenervuje se,je tolik krásných stránek které potěší ducha věčných nespokojenců,třeba www.patrasova.cz, to je to pravé ořechové pro servanou duši :-)

Franta (22.8.2006 14:55:07)

OT: Když nejsem Mirek, ale jsem Franta tak budou i data na frantu?