Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Je to všechno otázka schopnosti rozlišení

Je to všechno otázka schopnosti rozlišení

Anonym (2.9.2006 00:00:00)

Historek o tom, co všechno lidé s počítači dělají a nedělají jsou tisíce. Většina chyb – tedy důvodů, proč něco nefunguje – je mezi židlí a klávesnicí. Pak se problémy posouvají mezi uživatele a správce sítě.

Toams (2.9.2006 12:58:40)

Super. Pravda!

Anonym (6.9.2006 04:57:29)

Vsechno je pekne, ale co to ma co delat s DSL?

hihi (7.9.2006 09:21:43)

IZI..Napr. Je to chyba na Vasi strane, odstrante ji. Reseni=Zavirovany uzivateluv PC.

Nargon (2.9.2006 14:10:49)

Peknej clanek.

Anonym (2.9.2006 15:14:37)

Jste si jistý, že klávesa Print Screen zkopiruje aktuální obraz na monitoru "do bloku", nebude to spíše schránka, resp. clipboard??

Petr (4.9.2006 15:19:15)

Taky mě to trochu rozhodilo, co tím asi autor mohl myslet. Nejlepší je dělat si z ostatních srandu a sám takhle motat pojmy ;-)

Anonym (2.9.2006 15:21:00)

Na těchle situacích mám nejradši tu hlášku "Von mi ten počítač zase udělal tohle ...". Chudák nemyslící stroj to vždycky odnese:-(

Anonym (2.9.2006 16:24:44)

Ani ne tak stroj jako Microsoft. Většinou si tito umělci nedokáží připustit vlastní chybu a vše svádějí na výrobce operačního systému.

DarkLogic (3.9.2006 02:47:07)

Vsiml jsem si zajimavosti, ze cim mene uzivatel PC rozumi, tim vice nadava na Windows :) Ted myslim standardni BFU a pomijim Linuxaky (ti na Win nadavaji furt)

Anonym (3.9.2006 10:57:45)

No to bych ani netvrdil. Protože uživatelé, o kterých hovoří tento článek ani nejspíš netuší, co jsou to Windows:-) Uživatel, kterého popisuješ je typicky15 -17 let starý pařan, který sice umí cracknout kde co, ale počítačům v podstatě nerozumí. Zato by si tam "strašně rád hodil ty linuxy", protože je to cool a bude si připadat jako hacker. Jinak lidi, co skutečně používají Linux, pokud něco kritizují, tak je to spíš Mircrosoft jako celek. Ale většině je to jedno. Prostě si vybrali OS, který jim víc vyhovuje. A nějaký flamy Win vs Lin přenechají s radostí BFU:-)

fouk (7.9.2006 19:03:40)

Sakra asi sem jinej nadávám na obojí. pro linux není pořádná podpora. Ano vše seženete ale když chcete pracovat někde i na widlích tak je problém s formátováním dokumentů a propojením a taky podporou multimédií jako celku mP3 a videí. A widle jsou stabilní ale mají i své proti. Zkuste si přesouvat tak dvacetkrát třeba 80 GB z disku na disk nebo ze složky do složky. Je to docela zábavné potom na widlích chvíli dělejte a uvidíte to zpomalení a to i po restartu je tam víc chyb a méně možností nastavení.

Anonym (7.9.2006 21:02:39)

Tak na linuxu máš OpenOffice, který si poradí vcelku se vším, co MS Office umí (kromě VB scriptů a některých pokročilých funkční Excelu), videoformáty ti přehraje snad všechny co existují a na mp3 jsou ještě lepší přehrávače než ve win... Ale samozřejmě, je to věc názoru.