Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > IPTV O2 ceny

IPTV O2 ceny

martin (2.9.2006 15:39:11)

Ahoj. Teda po shlédnutí ceníku, sem apsolutně nepochopil kolik by mě vlastně stály programy. Rozhodily mě jejich programové nabídky Zábava a Kino a pak Zábava + a Kino +, kde jsou v podstatě skoro stejné programy a dost různé ceny. Znamenáto že když objednám Zabavu (450) a Kino (450) zaplatím 900Kč s DPH, pokud ano tak je to dost předražené. pokud by to bylo 250 + 250 = 500, tak se dá o tom uvažovat jako o alternativě k Digi.TV. Díky za upřesnění Bob

Anonym (2.9.2006 16:50:01)

Ale IPTV je šíření televizního digitálního signálu pomocí telofonních drátů a buď si zřídíš Zábava(450), nebo Kino(HBO atd.) nebo Zábavu s prémiovými kanály, které si sám vybereš, samozřejmě připlatíš a žádne Kino plus zábava, Kino by mělo obsahovat Zábavu plus prémiové kanály jako je HBO, tak to aspoň chápu já.

Mirda008 (2.9.2006 17:35:27)

Můžeš si zřídit Zábavu nebo kino. Příklad:1) zřídíš si Zábavu a budeš chtít dokoupit HBO a HBO2 tak si doplatíš k Zábavě ještě 199. 2)Nebo budeš mít Zábavu a budeš chtít dokoupit HBO,HBO2,cinemax1 a cinemax2 neboli Kino+ tak si ještě připlatíš 250Kč. 3)Rozhodneš se pro Kino 450Kč a časem budeš chtít koukat např. na sport, Spektum,zvířátka tak si ke kinu dokoupíš zábavu+ za kterou si nad cenu kina doplatíš 205Kč. Chápeš?