Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > ADSL Profi?

ADSL Profi?

aliko (8.8.2003 17:54:55)

Nemáte někdo bližší informace o tom, jak to bude s ADSL Profi? Vím, jen, že se služba přejmenuje, nic jsem nenašla o tom, že by se i u něj měla zvyšovat rychlost popřípadě alespoň snížit cena. Zatím to vypadá, že klasický Broadband bude za cenu o 2 tisíce levnější a 2krát tak rychlejší než firemní ADSL Profi (256/64) ??? Je pravdou, že nepočítaný objem dat je určitou výhodou, ovšem to je tak to jediné - agregace, která byla spuštěna (a opět má být od půlky října) zpomalila i tuto Profi variantu z obvyklých v průměru 230 kbps na zhruba 160 kbps (denní průměr, kdy rychlost kolísala opravdu značně). Tvrzení z tiskové zprávy k agregaci - že je v páteřní síti ČT a hodnoty rychlostí u zákazníků se budou velmi blížit hodnotám, které si objednali - se mi proto zdá mírně řečeno klamné...

Michal (11.8.2003 10:29:58)

Ptal jsem se na Nextře a tam mi řekli, že u varianty PROFI nedochází k žádným změnám. Takže to bude přesně jak říkáš za "hodně peněz málo muziky". Celkový postoj Telecomu v otázce ADSL mi připadne jako špatnej vtip. Zajímalo by mě jakou by měl šanci na otevřeném telekomunikačním trhu, jako např. v Německu?

Zip (11.8.2003 14:17:53)

Vetsi zmeny nas myslim cekaji az koncem roku.