Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Výpadek "Moje Konto"

Výpadek "Moje Konto"

JM (12.9.2006 11:13:11)

Jak Vám funguje "Moje Konto" u O2 ? Během včerejška jsem se nemohl přihlásit a dnes po přihlášení vidím místo osobních údajů jen otazníky, údaje o FUP chybí... (občas dostanu jen hlášku o chybě při přihlášení). Prý měli včera výpadek DB, ale HotLine naprosto netuší co se stalo a kdy to bude v pořádku. Víte o tom něco ?

Max (12.9.2006 11:44:38)

Jo taky sem to skousel rano a nejelo. Ted uz jede ale pise to nesmysly. Myslim ze zitra zase pojede. Jo a bacha na to. Neznamena to ze fup nepocita data. Uz sem si na tom vylamal zuby na zacatku mesice kdyz sem to skusel pri stejne situaci na moje konto a za 2 dny sem mel 4Gb

O2 (12.9.2006 12:17:41)

Přesně tak....ve správě konta probíhají urč. úpravy......takže v nejbližší době by to mělo být již OK. Tak vydržte. Jinak FUP jede nadále!!

JM (12.9.2006 13:45:49)

"Provádět úpravy" na produkčním systému ?? No od bývalého Telecomu ani nic jiného nečekám... Snad by jen mohli na rovinu říct "Budeme to X dní upravovat, nepojede to do XX.XX XX:XX". Místo toho jen mlží :-(

Hans (12.9.2006 16:46:19)

...ve správě konta probíhají urč. úpravy... to je něco ve stylu jak se za války říkalo, že němci se strategicky přeskupují z Ruska směrem na západ:-) Zkrátka se jim tam něco ZASE pos... a opravují to.