Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > O2 vs volny vs tiscali

O2 vs volny vs tiscali

Petr (19.9.2006 17:12:11)

Zdravim, mam adsl u o2 /3M-12gb limit/a zajmalo by me kdo z vas presel na volny nebo tiscali, jestli je rychlost stejna nebo pomalejsi..a taky jestli bych mohl dal fungovat s routerem Xavi 8122r nebo bych musel koupit ty co nabizeji volny nebo tiscali..diky za odpoved

Anonym (19.9.2006 20:40:17)

1.) ano, modem může zůstat stávající 2.) Volny- přečti si pořádně ceny za nadlimitní data! 3.) Tiscali - to nemyslíš vážně, že ne???

Anonym (19.9.2006 20:51:37)

asi nejlepsi ADSL pres pratformu Telecomu je od radiokomunikaci. (maji nejrozumnejsi FUP a http protokol omezuji jen na polovinu nominalu)... ale podivej se, jestli nahodou nemas dostupne Radiokomunikace Premium, to je uplne nejlepsi ADSL na trhu

Petr (19.9.2006 22:36:11)

prave bohuzel nemam..no volny prece jenom ma 20gb misto 12 za tu samou cenu, zjistuju ze jejich pocitadlo mi ukazuje dokonce o 500mb vic nez netlimiter...zajmala me ale hlavne ta rychlost, jestli to neni pres volneho pomalejsi nez primo pres telecom

Anonym (19.9.2006 22:51:30)

Dej si urcite Telecom. Ja ho mam a super. I kdyz od rijna tady pujdou Radiokomunice, tak prestoupim, kvuli stahovani. Ale pretim jsem me Tiscali a to bylo DESNY

Anonym (20.9.2006 16:45:49)

Člověče něšťastný, když neumíš v cenících najít, že i ostatní alternativci mají u 3Mb linek limit 20GB, tak raději žádnou smlouvu nepodepisuj. Je velmi pravděpodobné, že přehlídneš u Volneho ty skvělé doplatky za nadlimitní data a BUDEŠ PLATIT JAK MOUROVATEJ !!! PS: rozdíl v množství dat mezi Netlimiterem a počítadlem u providera je zcela běžný - víš kolik se poflakuje netem "havěti" kterou modem dál nepustí, ale data byla přenesena a provider je počítá?

Petr (20.9.2006 18:04:39)

ja zadnou smlouvou vazany nejsem, telekom sem zvolil proto ze u volneho se za mesic nezmohli ani odpoved na moji obednavku..

Anonym (20.9.2006 21:05:20)

Ach jo, s tebou je to těžké. Prozraď mi, který poskytovatel ADSL poskytuje služby BEZ SMLOUVY ? A jestliže chceš od O2 jinam tak musíš co - no ano, podepsat novou smlouvu...

Petr (20.9.2006 22:01:07)

no tak ja vychazim ztoho co sem zjistoval pred pul rokem...zaplatil sem si aktivaci a nic sem podepisovat nemusel, jestli to ted vyzaduji vsichni nevim..

J.O.D. (21.9.2006 12:30:24)

Nepodpisování u O2 je něco jiného - máš u nich hlasové služby atd. Takže cena za samoinstalační balíček atd. se objeví na běžném vyúčtování. U jiných poskytovatelů ale smlouvu podepisovat budete.

Jindra (20.9.2006 13:22:39)

Je to asi jedno ... zalezi hodne na lokalite, vzdalenosti od ustredny a podobne. Ve firme mame jak Tiscali, tak i O2. Linky jsou naprosto srovnatelne co do rychlosti i spolehlivosti. Obe klidne nekolikrat denne treba na 10s vypadnou (to poznam treba na odpojenem ICQ nebo VPN tunelu, jinak to nema na nic vliv). Jedine co tedy muzu poradit, pokud bude problem u ADSL, ktere neni primo O2, tak se poskytovatele temer vzdy vymlouvaji na chyby mimo jejich sit. Tedy na O2. No a O2 to zase nechce resit, jelikoz po promereni linky z jejich strany je na prvni pohled vse v poradku, i kdyz to dost casto tak neni:(. Premium od Radiokomunikaci ma oproti standardnimu O2 ADSL moc prijemne parametry. Je ale potreba mit stesti a nebyt v oblasti s plnou agregacni skupinou. Uz jsem vydel pripojku 2048/512 co jela tretinovou rychlosti, po zmene na klasicke ADSL na linkach O2 je vse v pohode. "no a ted babo raď " :))

Pedro (21.9.2006 12:10:07)

cokoli jiného, jen ne Tiscali, mám s nimi své zkušenosti a nejen já, katastrofální přístup a podmínky, Tiscali nebrat!!!