Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Zdravím, rád bych vám tu doslova předhodil něco vtip, který málokdo zažije. IExpres od 02 mám již rok, vlastním rychlost 3072/256, na mé lince lze zřídit i rychlost maxímální, tedy 4Mbit. Necelý rok jsem byl spokojeným uživatelem až na pár záležitostí, k

Zdravím, rád bych vám tu doslova předhodil něco vtip, který málokdo zažije. IExpres od 02 mám již rok, vlastním rychlost 3072/256, na mé lince lze zřídit i rychlost maxímální, tedy 4Mbit. Necelý rok jsem byl spokojeným uživatelem až na pár záležitostí, k

EjDzej (21.9.2006 14:23:32)

Zdravím, rád bych vám tu doslova předhodil něco vtip, který málokdo zažije. IExpres od 02 mám již rok, vlastním rychlost 3072/256, na mé lince lze zřídit i rychlost maxímální, tedy 4Mbit. Necelý rok jsem byl spokojeným uživatelem až na pár záležitostí, které měly globálnější charakter, tj. jejich dopad jsem nepocítil pouze já. Následně začátkem měsíce Června roku 2006 začalo docházet k výpadkům internetu. Ihned jsem tedy dal vše vědět na lince 800123456. Týden žádná odezva, internet velice často vypadával, hlavně večer. A práve cca po tomto týdnu jsem sám objevil, co vše se za tímto skrývá. Pracovník O2, mimochodem rád ho zde budu jmenovat, jedná se o pana Jiřího Tyllera mladšího, Praha, mne formou messengeru (miranda, síť ICQ) kontaktoval a s úsměvem na rtech vše vyklopil. Byl to on, člověk kterého jsem odeslal pryč z PGQ4 online ligy za mnohé podvody, hrubé chování apod. se začal mstít. Ihned tedy volám O2, tehdy ještě ČT. Zadávám přímou stížnost na tohoto člověka. Nezapomene se mi o mé drzosti tento krok udělat zmínit hned následující den a zhruba po 5minutách debatování debatu ukončit odpojením mého připojení. Celá věc se řešila následně asi měsíc, kdy jsem byl kontaktován pracovníkem českého telecomu o neznámé příčině a o přepojení na jiný port ústředny. Problémy se vyřešily. Ovšem, jen na měsíc a půl. V pátek 8.Září došlo opět k výpadku linky. Na první pohled bych nečekal nic závratného, tedy pokud by linka asi za 15 minut nenaběhla a na mirandě se neobjevila zpráva od inteligenta s přezdívkou GaGa, představující již zmíněného pracovníka O2, který mě vítal zprávou "hh haxor". Úsměvné :) Následné vyhrožování o odpojení internetu se stalo realitou. Nyní již 14 dní IExpres nefunguje. O2 jsem dal samozřejmě okamžitě vše na vědomí. Jednou se mi ozval technik se zaručeně lživou informací, že na mé lince je velký "šum" a bude muset být vyměněn modem, který vše vyřeší. Vzhledem k mé vzdálenosti pár metrů od ústředny je toto nemožné, zvláště ta pasáž s modemem je velice uvěřitelná. Rok je to schopné fungovat v normálu, následně vám někdo přímo řekne příčinu do očí a 2 dny nato vám zavolá technik s vysvětlením v podobě šumu a nutnosti výměny modemu (což spolu samozřejmě vůbec nesouvisí). Slíbil tedy příjezd technika přímo ke mne domů. Sice jsem si byl již od začátku jist že toto nic nevyřeší, nebránil jsem mu v tom. Během následujícího týdne se měl technik dostavit. Nic...Oznamuji to tedy O2, opět nic. V sobotu opět podávám stížnost na stav linky a pracovníka, samozřejmě telefonickou. Tento týden je již Čtvrtek a slíbený techni nikde...zajímavé. Až dnes, po mnou iniciovaném telefonátu jsem byl vyrozuměn, že technik přijede v Pátek. Ehm... Nevěřím jim, ale uvidíme. Nyní na mém disku "leží" sepsaná písemná stížnost společně s informací o trestním oznámení, tak jak mi bylo doporučeno právníkem. Samozřejmě obsahuje oznámení o mé odhodlanosti věc zveřejnit jakoukoliv dostupnou formou. Pokud tedy v Pátek nepřijede slíbený technik, ihned v Pondělí podávám trestní oznámení a podávám toto písemné vyrozumění O2. Uvidímě, zda-li Telecom vyřeší můj problém a konečně mi zapojí linku a nebo si bude moci kterýkoliv harant dělat s mou linku co chce. K celé věci existuje samozřejmě spousta informací a důkazů které zde z pochopitelného důvodu neuvádím. Udělejte si o chování O2 obrázek samy. Mimochodem, zajímalo by mne, jak byste vy řešili podobnou situaci. :)

Anonym (21.9.2006 14:32:32)

Dost dobrý.

MyLOŠ (21.9.2006 15:15:30)

Od O2 prsty pryč...odejít, výpověď a jinaaaam! Třeba ČRa

Anonym (21.9.2006 16:00:13)

Obavam se ze se mylis, prave u maleho poskytovalete je tohle mnohem castejsi a pravdepodobnejsi.

Tandy (21.9.2006 21:39:17)

Všude je to o lidech myslím si že všude můžeš trefit na nějakého lumpa ale jsou i lidé kteří to myslí s podporou zákazníku vážně.

EjDzej (21.9.2006 21:45:07)

Souhlasím.

Anonym (21.9.2006 23:33:34)

Jo, urcite muzes natrefit cloveka co to mysli s podporou zakazniku vazne, ale 100%ne ne v Usti u mr. tand***a

Tandy (22.9.2006 19:41:19)

jenom ubožáci vystupujou jako anonym

Anonym (22.9.2006 21:17:46)

Jenmo ubozaci z Usti si hrajou na to ze necemu rozumej

martin USTI (24.9.2006 15:58:47)

A ty to v palici asi taky nemas moc v pohode, vid ... :-! Tve vyjadrovaci schopnosti jsou uchvacujici :-D

koko (26.9.2006 12:19:29)

No kdyz vidim jak PORS Usti zapisujou poruchy, chce se mi brecet....

Anonym (26.9.2006 13:21:54)

Proc? :-D Videls brnensky zapisy?? ROFL

Anonym (26.9.2006 14:54:47)

No, jediny rozumny reseni je vyhazet ty noumy z Brna i Usti protoze jejich prace je k placi a jejich analyza maximalne nekompetentni. Mam tam uz par oblibencu, treba Ur***k nebo Tan**r sou hovadka k pohledani.

Anonym (26.9.2006 20:00:40)

Hlavně že si myslíš že ty si dobrej. Pokud chceš někoho urážet tak radši pracuj a jdi do pr.....le

O2 (26.9.2006 20:15:48)

Hmm, profesionální toto rozvádět ve veřejné diskuzi... vzhledem k tématu vlákna toto technickou podporu opravdu PODPOŘÍ...... jestliže máte pochybnosti o profesionalitě některého z techniků či analytiků, můžete toto sdělit jeho nadřízenému.. a ne udat ho jako anonym na internetu... stejně jako mr. EjDzej pana Tyllera..... opravdu hrdinské......

darklady (26.9.2006 22:50:29)

Souhlasím s tím, že názory na schopnost nebo neschopnost kolegů by se měly řešit v rámci interní komunikace. Máme k tomu přece maily a docela podrobný telefonní seznam. Stejně tak mi přijde docela hloupé kvůli několika zkušenostem zatracovat Ústí, protože to samé si mohou říci oni třeba o Ostravě nebo o Brně. Hold, nejsme stroje ale lidi a chybička se vždycky vloudí. Obzvlášť v takovém množství zaměstnanců, kteří jsou propojeni pouze interním systémem. Za sebe můžu říct, že minimálně 95% zaměstnanců jsou skutečně lidé na svém místě a ten zbytek horších najdete asi v každé firmě.

O2 ale ne pokrytec (26.9.2006 23:35:38)

NEKOLIKA? CHYBICKA? Spis by se to dalo vyjadrit inverzne, tedy ze kazdy mesic Brno a Usti posle nekolik lupenu relativne spravne. A resit to interni komunikaci? To se zkouselo mockrat a vzdy to mafiani a spol shodej ze stolu. I do periodickeho testovani se musej davat (z narizeni vedeni techto HDesku) naprosto trivialni otazky, pac by sefove prisli o premie az by celej 1lvl neudelal test. Az prestanete posilat na 2ku jedno SP za druhym s popisem "nejde to" tak mozna zmenime nazor. Nj, oni auditori hodnoti jen chovani, ale technickou spravnost ne takze si piskate.

georgebig (27.9.2006 19:45:26)

ty hovne...co tady plácáš za ho*na!!! hlavně že vy zavšivený Pražáci děláte vše OK!!! Ti ručim..že až bude sebemenší p*čovina z Prahy.....hned s ní budu prudit a věř mi, že jich neni málo!!!!!Takže MLČ!

2nd_lvl_iol_praha (27.9.2006 20:57:50)

hey,tak se trochu uklidnime ne? nebylo by profesionalnejsi spory o kvalitach jednotlivych pracovist trosku jinym zpusobem nez na dsl.cz?

2nd_lvl_iol_praha (27.9.2006 20:59:37)

chyby tam sluvko RESIT, sorry(((:

Kawasaki (27.9.2006 21:08:16)

hele prosimte muzes mi na sebe dat nejakej kontakt? nebo mi pisni na mail.3rd. lvl xdsl pha

Anonym (28.9.2006 07:44:18)

Nebylo. Vsechny pokusy vzdycky schodili ze stolu.

martin USTI (28.9.2006 17:09:34)

yop, sem stejnyho nazoru, ze by se to melo resit interne...co je komu do toho, ze mezi UL-PHA-BRNO jsou rozpory ;-)

enjoy (28.9.2006 18:11:15)

A jak to chceš řešit?Se podívej,jak to tady na fóru vypadá :-/ .Docela síla.

Anonym (28.9.2006 19:04:06)

Jinak receno, vadi vam pouhe konstatovani stavu. To ze v Usti a Brne naprosto nezvladaji neni rozpor ale fakt. Tam naprostej nedostatek znalosti technicko-proscesnich zacina uz u skolitelu a teamleaderu takze se operatorum nelze moc divit.

enjoy (28.9.2006 20:37:51)

Uvědom si procesy a možnosti 1st a 2nd lvl.Jistě víš o čem je celkově řeč.

enjoy (28.9.2006 20:43:32)

Pro Anonyma,psal 28. září 2006 v 19:04 : Uvědom si procesy a možnosti 1st a 2nd lvl.Jistě víš o čem je celkově řeč.Školitele a teamleadery bych vynechal...

Anonym (28.9.2006 22:01:03)

Tak nevim jak anonym, ale ja si je uvedomuju a proto taky muzu zodpovedne prohlasit ze si s nima v takovym Usti fakt hlavu nelamou. (nebo je neznaji)

antilamer (29.9.2006 01:06:08)

by me zajimalo co delas ty magore....neni synchro...tak to reinstnete a je to :)))

antilamer (29.9.2006 01:08:20)

konecne neco rozumnyho...

Anonym (29.9.2006 01:16:12)

Za tyhle výlevy by vás měli vyházet všechny, bez ohledu na to, jestli jste z Prahy, Ústí, z Brna, nebo z Marsu.

Anonym (29.9.2006 07:11:00)

jseš lama,která si neuvědomuje ani sama sebe,tak se ne..r do druhých...frajere...

Anonym (29.9.2006 07:27:15)

No jestli dobre ctu tak ty sproste a rekneme, nesmyslne vylevy sem putuji z Usti.

Anonym (29.9.2006 08:45:43)

Jednotni zůstaneme, ne ? Budeme to raději neřešit přes naše leadery , takže svěžím proudem do....

Kawasaki (29.9.2006 09:15:48)

Pokud tady chces rozebirat moznosti, tak mi rekni, proc pri rozpadech kontrolujou zapojeni(treba muzou mit v modemu kabel od lednicky ne? =))

Anonym (29.9.2006 09:22:34)

for kawasaki: nevim ale treba ta kontrola zapojeni vylouci paralelni linku ktera muze zpusobovat rozpady jestli se nepletu ne???

Anonym (29.9.2006 09:44:31)

Moudřejší ustoupí...nechme diskusi,nikam to nevede,zvláště na dsl.cz.Krásný den všem...

Kawasaki (29.9.2006 10:05:48)

jo, to sice jo, ale ne, kdyz tam napisou paralelka ne

Anonym (29.9.2006 10:09:44)

tak nevim treba to kontroluji projistotu

antilamer (29.9.2006 15:06:24)

asi tak, a nebo sou schopny tam prehazet kably jen pro ze sou koka a neumej to pak zase zappojit spravne, taky sem se setkal s tim ze jim je prekousal pes co kocka a jina domaci havet a voni pak v tom maj gulas :)))

Darklady (31.10.2006 10:44:27)

No hlavne by se melo zacit pkne od zakladu, takze asi lip informovat i vlastni zamestnance, protoze ti se mnohdy dovidaji spoustu veci od zakaznika a musi improvizovat. Nechci tu zachazet do detailu. nechapu co mas na mysli temi nekolika spravnymi lupeny a taky kdo maji byt ti tvi mafiani... co to vzycky shodi ze stolu. odkud jsi? Ze ktereho odd?

Kawa (27.9.2006 06:40:23)

Neni pravda.... klukum v Olomouci jsem nekolikrat volal, aby prestali delat neco, co delali blbe.... bez viditelnych zlepseni...

Anonym (28.9.2006 18:32:00)

souhlas, jinak rad bych neco dodal ale nejak se mi nechce, nejen ze bych musel jmenovat osoby nebo pracoviste, ale nemuselo by se jim to taky libit :))) osobne si myslim ze svou praci delam dobre az na nejaky ten vypadek mysleni obcas :)))

kuca (28.9.2006 13:45:57)

sám jseš kokot k pohledání debile z prahy

antilamer (29.9.2006 01:00:25)

aaaaaaaaaaaaaa....konkurence ti nastoupila a nemuzes to unest ze si ted jenom kokutek a lamicka :)))

antilamer (29.9.2006 00:58:04)

tak se vybul a nauc se cist , nikdo ti nebude zbytecne vypisovat věci ktery by si mel na svym miste znat a VEDET lamo :)))

Kawasaki (29.9.2006 09:13:46)

To je sice fakt, ale komu se chce od IOLaku hledat v TTSce mobil, modem a obcas i username :)

antilamer (29.9.2006 14:29:12)

asi sou liny no :))) ale to neznameno to, ze tam nekdo blbe zapisuje...jj v SD se muselo no :))) ted je na to formular a stejne kdyz si ted rozkliknou tak to maj na hlavni strance uplne vsechno :)))

Kawasaki (29.9.2006 16:15:41)

no treba na modem se musi az do multi serv. siti :X

Vladimír (28.9.2006 10:55:09)

Zlomil bych mu ruce a prostřelil koleno.

Freddy (30.9.2006 03:56:28)

Je vidět že takovéto fórum na intranetu chybí. Jinak ventilovat vnitřní rozbroje zrovna tady :/ , no nebudí to zrovna moc profesionální dojem (- ten o šneččí farmě byl lepší ) .

Anonym (26.9.2006 10:26:06)

Tak ymslím, že v čra se to nestane... zase až tak drzý na zákazníka by nikdo nebyl...a pokud spor se zákazníkem dojde na hranu, shodí hovor...a za pět minut volají zpátky...až hlavy vychladnou... navíc VŠECHNY hovory jsou nahrávány, není problém dohledat

Anonym (26.9.2006 11:44:28)

Pokud jsou na lince ČRa schopni hádat se se zákazníkem, tak to jenom vypovídá o jejich profesionalitě...

Anonym (26.9.2006 11:55:22)

Mluvím o nestandartní situaci, kdy zákazník je sprostej jako dlaždič

Anonym (26.9.2006 11:57:18)

Stejně se s ním nemá co hádat. Na to je frázička "pokud bude vulgární, budu nucen hovor ukončit". A může si bejt sprostej, jak chce.

Anonym (26.9.2006 12:02:25)

ale já přec nepíšu že se hádá se zákazníky, mluvila jsem o ukončení hovoru...to je přesně, pokud se neuklidníte at se to vyřeší hovor se ukončí.. nemůžu mluvit za všechny, ale většina z nás je absolutně slušná a problémy řešíme

Anonym (26.9.2006 12:15:07)

No tak dobře, no:-) Mimochodem, ono je to celkem normální u všech ISP. Měl jsem tu čest s helpline TO2, GTS, ČRa a nikde jsem nenarazil na špatného operátora. Trošku mě štvalo, že jsem musel pořád odpovídat na otázky typu "co vám svítí na modemu, jak to máte zapojené, ...". Ale uznávám, že to je daň za to, že dnes může mít internet opravdu každý a ten operátor opravdu nevím, jestli mluví s někým kdo tomu rozumí, takže se o tom musí přesvědčit sám.

Anonym (26.9.2006 12:17:57)

no stačí hned na začátku říct, že tomu rozumíš...my musíme z principu předpokládat, že zákazník neví nic.. takže když nám řekne, že modem restartoval a my ho vidíme měsíc nahoře, musíme si ujasnit co přesně restartoval :-) a vždycky je to o lidech

Anonym (26.9.2006 12:22:25)

No tak to každopádně:-))

KikiCZ (28.9.2006 17:55:40)

mila anonymko z CRa, frazi pokud se neuklidníte at se to vyřeší hovor se ukončí.. pokud je to teda to co rikate zakaznikum, tak bych se Vam velice rad dovolal a poslouchal Vasi nesmyslnou rec :)))

Anonym (28.9.2006 17:47:59)

tak proc mu zase volaj zpet???....aby si nechaly vynadat???...at si zavola von ne az pochopi ze on neco potrebuje a bude se uz umet chovat :)))

Anonym (21.9.2006 17:25:35)

tak to je huste..ale uplne tomu verim a uprimne..mam takove problemy s Telecomem (O2), ze hned jak bude jiny provider, tak s nima koncim. ma sestra 2 mesice resila prelozeni telefonni linky z jednoho domu do druheho v te same vesnici. Bylo neuveritelne, jak nikdo 2 mesice nebyl schopny ji rict, proc to nejde.Linku mela odpojenou a bez internetu a oni jeste meli tu drzost a chteli po ni zaplatit ucet. nikdo ji ani nekontaktoval, kdy ji linku zapoji. Je to az neuveritelne, jak se musi clovek doprosovat urcite firmy, aby mu prodala sve sluzby..hold monopol rules...(sve problemy s O2 nebudu ani psat, protoze jsou to tak 2 A4.

EjDzej (21.9.2006 17:33:09)

Tenhle článeček co jsem napsal, je pouze a jen stručný výtah. Pro O2 mám připravený popis problému mnohem mnohem delší :) Já jim přímo řeknu příčinu a oni ještě nejsou schopni s tím nic udělat. Stejně mě soudní cesta nemine, ale o co více mne poškodily, o to hůř pro ně. Mimochodem, volal jsem na ČTú a ten pán se kterým jsem mluvil z toho nemohl vzteky ani popadnout dech. Něco takového je dle jak jeho, tak i mého názoru naprosto nepřípustné. Kdyby u nás fungoval právní systém, O2 už by dávno skončily a nebo by si na nich někdo pěkně namastil kapsu - tohle by si v USA nedovolily.

Eser (22.9.2006 10:41:01)

nechtěl by jsi ještě přidat i tu o Červené Karkulce?

Ejdzej (22.9.2006 10:52:09)

Chtěl bych tvé IQ změnit na 2místné.

Eser (22.9.2006 12:21:04)

to je jednoduché, můžeš jej například převést na hexadecimální číslo, mě po převodu vyšlo 7F, něco mi říká, že na tebe by to mohlo stačit

jaryn (22.9.2006 12:52:26)

Chtěl bych vědět co by jsi dělal,kdyby se to stalo tobě. Přestaň tady machrovat,když k tomu nemám co říci.

Anonym (22.9.2006 14:30:34)

no jen se tu jeste zacnete ohanet potrhlyma americanama, to tu jeste schazelo.. jinak souhlasim se vsim!

Anonym (22.9.2006 14:31:11)

no jen se tu jeste zacnete ohanet potrhlyma americanama, to tu jeste schazelo.. jinak souhlasim se vsim! (omylem sem se preklikl)

Anonym (21.9.2006 18:06:37)

No moooc tomu nevěřím právě proto, že toto zvěřejňuješ na diskuzi, kde většinou přispívají lidé naprosto neinformovaní a diskuzi zneužívají k tomu aby si zde popravily své mindráky. Až budeš mít výsledek prošetření tak teprve potom něco piš. Protože kdybych byl uvedeným panem Tyllerem tak bych podal spíše trestní oznámení na tebe.

EjDzej (21.9.2006 18:24:39)

To samozřejmě může. To samé dělá například soudruh Paroubek. Já jsem žádný trestný čin nespáchal a kdokoliv si mě může jakkoliv proklepnout. Co bys na mě zažaloval, inteligente? Samozřejmě to že tomu nevěříš je věc tvá, nenutím tě do toho a názor respektuji.

Anonym (21.9.2006 18:54:38)

Já tvůj názor taky respektuji a máš práco podat trestní oznámení pokud si myslíš že jsi byl poškozen ale nechápu proč byjsi měl ohledně tohoto tvýho problému zneužívat tuhle diskuzi. No ono si tady vesměs všichni vybíjejí svou zlost na to jakou službu si zakoupily a vůbec nic o ni nevěděli. Navíc si nemyslím, že by nějaký zaměstnanec O2 dovolil odpojovat svévolně nějkou linku, určitě se dá toto v jejich systému poznat a pokud měl možnost toto v síti udělat, tedy odpojit ji, tak také určitě věděl, že se dá toto v systému vyhledat. No uvidíš jak to dopadne.

1woko (21.9.2006 19:55:08)

***"No ono si tady vesměs všichni vybíjejí svou zlost na to jakou službu si zakoupily a vůbec nic o ni nevěděli."*** A proč??? Aby se o tom ostatní dozvěděli!!! A nenaletěli jako oni...

1woko (21.9.2006 19:55:47)

Cituji i s hrubkou :-)

David (21.9.2006 20:58:57)

Nu, že je firma Český Telecom/Teléfonica/O2 bordel na kolečkách, jedno jestli žlutej nebo modrej, to víme dávno. Ale tohle je skutečně trošku silný kafčo. Jestli každej poďobanec říkající si "technik" může kdykoli odpojit komukoli net, když ho nasere, tak je to docela smutná vizitka této firmy... Mimochodem - zvláštní, když jsem onehdá volal technika aby zařídil něco pro česky nemluvícího známého, tak bylo techniků "hrozně málo a nejbližší termín byl za týden", ale evidentně na p*čoviny mají času dost :-)

Anonym (28.9.2006 17:19:17)

si myslis ze co neni cesky a je teda zahranicni je lepsi a nemuze to pockat???....se tam vodstehuj a uz nikdy nemluv cesky mamlase

Tony (22.9.2006 01:07:13)

Ja mam o2 taky jiz delsi dobu a ty vypadky taky zaznamenavam, proto jsem se rozhodl pro jineho poskytovatele internetu, takoveho kde bude mensi cena,nebude tam fup-padani rychlosti a nebude se zametat se zakaznikem!O2 asi brzy skrachuje s timto pristupem k lidem kteri je zivi!

tatin (22.9.2006 07:29:13)

Zdravím, RADA : vůbec se s tajtrlíkama nebavit a poslat stížnost hlavním menežerům, konkrétní stručnou a výstižnou, pojmenovat pachatele a žádat odškodné. Dnes je na O2 přebytek zaměstnanců a oni šéfové rádi někoho pošlou domů hlavně když je důvod a ani se moc toho tajtrlíka ptát nebudou. JJ vážený oxygeňáčku ( zaměstnanec O2) nastali ti zlé časy a tak makej a nerýpej se v nose a zadku a seď rovně u počítače, a jestli mi chceš zhodit rychlost uděláš to dvakrát a jdeš, protože tak jako se dá vystopovat anonim na netu, zrovna tak i zakový zásah není anonimní :) :) A pak je řešení odejít k jinému poskytovateli. ? Co vy na to oxygeňáčci,? postaráte se o to ,aby mezi váma takoví darebové nebyli, nebo už jste stratili svou profesní čest a hrdost a stanou se z vás jen čističi netu a drátlů?

jiri (23.9.2006 14:36:53)

anonim ;))))) ubohost tvého příspěvku je do oka bijící....

tatin (25.9.2006 13:28:23)

koho pak jsem to zbil do oka? asi rána padla přímo na oko. kdyby jsi tam chtěl mít aspon modráka :) :) :)

Anonym (22.9.2006 07:59:10)

no tohle je silena drzost, jak si nakej zamestnanec naky nadnarodni spolecnosti muze neco takovyho dovolit

klaymen (22.9.2006 21:20:02)

Předem říkám, že proti Vám nic nemám a neodsuzuji Váš článek.Jen jsem se chtěl zeptat, kde výše zmíněný pracovník O2 zjistil Vaše jméno,adresu či tlf. číslo, aby mohl linku přeportovat? Předem díky za odpověď.

EjDzej (24.9.2006 16:41:15)

S výše uvedeným zaměstnancem se znám.

Klaymen (25.9.2006 19:43:01)

Tak to potom jo :0) Stejně byste si Vaše problémy měly vyřešit nějakým jiným způsobem...

pet007 (26.9.2006 13:42:57)

EjDzeji, nelži !!!!!!!!!!!!!!!! - viz tvé dva protikladné příspěvky: autor: EjDzej napsáno: 26. září 2006 v 08:57 RE: Zdravím,rád bych vám tu doslova předhodil něco vtip, který málokdo zažije. IExpres od 02 mám již rok, vlastním rychlost 3072/256, na mé lince lze zřídit i rychlost maxímální, tedy 4Mbit. Necelý rok... Kdybych neměl v ruce nic, tak mi dnes ten IE nefunguje a pan Tyller si dělá co chce :) Více už lhát nelze. Panu Tyllerovi jsem nabízel ať mi dá adresu a vyřešíme vše mimo, nedal. --------- autor: klaymen napsáno: 22. září 2006 v 21:20 RE: Zdravím, Předem říkám, že proti Vám nic nemám a neodsuzuji Váš článek.Jen jsem se chtěl zeptat, kde výše zmíněný pracovník O2 zjistil Vaše jméno,adresu či tlf. číslo, aby mohl linku přeportovat? Předem díky za odpověď. autor: EjDzej napsáno: 24. září 2006 v 16:41 RE: Zdravím, S výše uvedeným zaměstnancem se znám.

jaryn (26.9.2006 16:08:05)

No nevim jestli jsem to pochopil,ale to že ho zná neznamená,že ví kde bydlí a pod. Nebo sem něco přehlídl? Raději se kroť s těmi vykřičníky, fakt to že lže nikde nevidím.

Anonym (22.9.2006 21:39:54)

Tak sem si to procet a verim, ze tohle uskutecnil nejakej blbec, kterej pro O2 delat dlouho nebude...uz jen kvuli tomu, ze prej hodlaj propoustet a nabirat externisty - ti uz si dohle dovolit nemuzou a nebudou mit pristup do internich databazi ;-) Samozrejme, stiznost bych podal taky, ale osobne spatnou zkusenost s O2 nemam (mam CDMA 512 kbps a beha mi ve dne kolem 350kbps a pres noc i 1100 kbps - fakt, i kdyz ne tak casto ;-) ) Omlouvam se za anonymitu, ale kdybych mel napsat nick, tak si stejne nepomuzem a akorat bych poslouchal, jak "ten a ten" je od kysliku, nebo podobne ;-) Mimochodem, hodne stesti, ale "lecil" bych se jenom na onom panu Tyllerovi, nikoliv na spolecnosti...kazdej sme bouzel nejakej a pokud nekoho zamestnas, tak nemuzes vedet, ceho je onen clovek schopnej ci nikoliv, dokud to neudela...

EjDzej (23.9.2006 17:01:08)

Na společnosti se neléčím. Byl tam problém na ústředně jen tak mimochodem. Technik tu byl, měřil a problém v odpojovaném portu :) Internet již funkční....pan T zaměstnanec telekomu již pouze a jen v minulém čase...jsem spokojen...

martin USTI (24.9.2006 15:55:19)

;-)

Anonym (22.9.2006 22:11:32)

Plky plky a zase plky ....

XXXpornoMIX (23.9.2006 11:13:17)

Prijde mi to cely trochu, ehm ... na hlavu postaveny. 1) Pokud se mela ona zaskodnicka cinnost kolegy Tyllera kopajiciho jistojiste za temnou stranu sily projevovat "vypadky netu hlavne vecer", muzu se pouze uprimne zasmat na Vas ucet. (pokud uvazime fakt, ze na Vasi lince je dostupna rychlost 4Mbit) - hned vysvetlim. Bud byste nemel dostupnou takto vysokou rychlost (linka by to nezvladala) a kolega Tyller by zvysenim profilu na 4M zapricinil vypadky synchronizace, NEBO by mohl leda tak deaktivovat port na DSLAMu, na kterem jste pripojen a pote by Vam pripojeni nefungovalo VUBEC. V obou pripadech by pro nej ale nebylo tak uplne lehke "si Vas najit. 2) Kolega DarthTyller 8.9. vubec nebyl v praci 3) Muj nazor je ten, ze to trestni oznameni muzete v klidu nechat tam, kde je, protoze nemate sanci prokazat, ze to byl prave ON, kdo UMYSLNE zapricinil nefunkcnost Vaseho pripojeni, akorat si tim privodite zbytecne vydaje jak casove tak penezite (nemluve o jiz nyni viditelnych dopadech na Vase dusevni zdravi).

Anonym (23.9.2006 11:41:06)

Můj názor je ten, že na té lince je skutečně nějaká porucha, která se shodou náhod dostala k p. Tyllerovi, který se rozhodl svého starého známého trochu popíchnout. Jenomže asi nečekal tu stížnost a pak to šlo do krve, no...:-( Měli by si, chlapci, dat někde na paloučku do držky a byl by klid:-)

y2k (23.9.2006 11:55:35)

To, že kolega DarthTyller nebyl 8.9. vůbec v práci, je irelevantní. Samozřejmě, že jestli pracuje na výstavbě či dohledu, tak má přístup na rádius z domova a vše ostatní k tomu. Najít někoho, koho znáš, není vůbec problém. Stačí znát telefonní číslo, vše ostatní je otázka doslova 5 sec ! Také zastávám názor, že si měli spíše rozbít ústa a následně se opít, chytit kolem ramen a jít dál svou cestou. Ovšem také zastávám názor, že si dotyčný EjDzej nijak nikde nepomůže a nic nedokáže. Tak maximálně potrestání DartTyllera, který ponechal určitě stopy někde v logu, do kterého se nedostane (kupříkladu login na rádius v inkriminovanou dobu, tento log bez pomoci jiného človíčka neupravý ani nesmaže).

Anonym (23.9.2006 14:03:01)

obávám se, ze "kolega DarthTyller" nebude mít vůbec přístup z domova na RADIUS, neboť se mi nezdá, že by byl veden jako stálý zaměstnanec, navíc na RAS se loguje vše

XXXpornoMIX (23.9.2006 15:16:51)

"To, že kolega DarthTyller nebyl 8.9. vůbec v práci, je irelevantní. Samozřejmě, že jestli pracuje na výstavbě či dohledu, tak má přístup na rádius z domova a vše ostatní k tomu." Prekvapuje me logika Vaseho uvazovani. Kdyz o nem mluvim jako o kolegovi, tak jsem si asi schopen domyslet, ze stejne jako ja, nema zadne prostredky pro praci odjinud nez primo z naseho dohledoveho pracoviste. To ze se da vse dohledat podle telefonniho cisla mi opravdu nemusite zduraznovat, ale vychazel jsem z toho, ze je rozdil mezi tim "znat" -potkavat nekoho na hernim serveru- a "znat" -stykat se s nekym na trochu jine urovni. A co se tyka logu na radiusu. Radius mohl s klidem ke zneprijemneni ejdzejova zivota zcela vynechat.

EjDzej (23.9.2006 16:58:53)

To říkáte správně. To že se to dá dohledat také způsobilo to, že je to nyní již tvůj bývalý kolega :)

XXXpornoMIX (23.9.2006 17:13:52)

No pokud je to pravda, tak nic nenamitam. Preferuju produktivitu prace pred stouranim se v nose (ted samozrejme nejsem v praci) a tak bude lepsi, pokud za kolegu Tyllera prijde nekdo, kdo ma trochu zajem pracovat ...

Anonym (23.9.2006 21:47:35)

A co kolega "s kristalovou kouli" ? :-)))

XXXpornoMIX (24.9.2006 21:01:36)

Jedna kristalova koule uz na oddeleni je (ma ji prece T.T.) ... a to snad staci ne? :)

Anonym (24.9.2006 12:10:13)

:) hlavně že jste se uklidnil....

Anonym (26.9.2006 10:50:48)

Pane kolego... Vás překvapuje logika dikutujících na serveru dsl.cz?

Ondy (27.9.2006 23:14:37)

A já jsem se 8.9. narodil tudíž jsem taky nebyl v práci... :-))) ale jinak je super si čist tuhle telenovelu... :-) jen tak dál pánové a dámy...

Anonym (26.9.2006 13:29:14)

DD, doporučuji doplnit si znalosti - začněte elementárními pojmy třeba na wikipedii. Třeba pak nebudete blít takový nesmysly.

Anonym (23.9.2006 23:14:20)

"Kolega DarthTyller" takhle sem se dlouho nezasmál, díky ti :o). LAMIČKA

Kawasaki (25.9.2006 18:44:01)

Pane M. Proc DarthTyller? :)

Anonym (26.9.2006 10:40:35)

Protože bojuje za temnou stranu Síly ;)

Anonym (23.9.2006 11:34:06)

No... Po dočtení mi příjde, že není moc jasné, kdo komu se mstí. Asi zřejmě staré události, ve kterých nezůstala žádná strana úplně čistá:-) Asi by bylo nejlepší si to vyřešit nějak spolu a ne přes DSLAMy a diskuze, ne?

LOL (24.9.2006 03:40:07)

LOL

AHOJ (24.9.2006 03:42:24)

Zazil jsem neco podobneho,uz nikdy O2!!!!!!!!!!!

Štencl (25.9.2006 12:52:02)

Toz jak to dopadlo? Jsem napnutej jako jako stara babka koukajice na detektivku pri reklame :) Prijel, neprijel?

Ondy (27.9.2006 23:08:34)

Gooood :-) já myslím že přijel... :-)

tatin (25.9.2006 13:43:25)

Tak mi to po mém příspěvku spadlo :) a pěkně dolů :) Vážení a myslíte že pokud si na tomto linku budou v pracovní době hrát osoby které by měli se starat o kvalitu služeb, že tady něco vyřeší? :) klidně si zjistěte ip a vše o mé osobě, není to anonimní, můžete mi shodit rychlost , můžete mi uříznout drát, a já můžu zase jiné věci. Prostě místo vašeho netu si půjdu hrát s motorkou do garáže a je. A po určité době klesne spotřeba přenesených dat a rozborem se budou zjištovat příčiny a bude zjištěno že vlastně ti co se mají starat o funkci netu tak se starají o drby a dopisují si ve fóru o DSL a zjištují adresy a čísla a pak se jim o tom večer zdá :) Vše se dá řešit :) a jak? budete hledět, přijde nový poskytovatel s takovým výkonem že se O2 zatmí v očích a vůbec nebude potřebovat drátečky ani vzduch, v Mexiku se zkouší net pustit po vodě, slyšíte dobře H2O :) kdo chce vědět více musí hledat :)

Anonym (25.9.2006 17:07:44)

Už si tu trávu dokouřil? Já, že bys to mohl nějak přepsat, aby to dávalo smysl...

Anonym (26.9.2006 13:01:20)

Souhlas.

tatinj (26.9.2006 13:16:01)

Trávu jsem dohulil a jsem čistej, nevidíš o co jde? vždyt jde o ..... , tak proč těm zdatným češtinářům neudělat trochu živo v diskusi, a promin jestli si šel do mexického linku :) já nevěda že to bereš taky vážně ty mistrovské řeči. Aj

Anonym (26.9.2006 23:47:36)

btw - s tim netem po vodě, to by mohlo bejt zajímavý... Nový ISP Pražské vodovody a kanalizace... Zasufrujte si u každého hydrantu, u každého vodovodu, v každé záchodové míse. S příchutí citrónu. Paketloss jenom když zrova krysy přeplavávají stoku... Super:-))

KikiCZ (28.9.2006 16:48:27)

jj asi tak no lol

KikiCZ (28.9.2006 16:47:57)

jo a misto ustreden budou prehrady a misto modemu budu mit studnu ne???....

tatin (30.9.2006 09:58:20)

NE NE studna je kondik, Koleno T je HUB , šuopátkový ventil je agregace, a páková baterie = router . :) Konečně to někteří pochopili !! :) :) Jo ale nedejte se vyhecovat, ono totiž v MEXIKU ty zkoušky probíhají skutečně !! dělají v poušti ATACANA NET nejde po vodě ( tam by ji těžko sehnali vidte :) ) ale Zasíťovali to přez kořínky Kaktusů rodu ALOE, a jdou tam zpustit pakety o velikosti 1Gb rychlostí 2Tb/s, a kaktusy s podivem mají do roka 6X více ovoce, takže vedlejším produktem bude více kaktusového juice a tím se uhradí provoz a náklady na NET, a o agregaci tam nebude vůbec řeč, a nějaká FUP tam nehrozí. Takže ? kod napíše závěr?

Sergey (1.10.2006 16:11:02)

Takže ropný průmysle třes se, co nevidět budeme jezdit na Tequillu. Akorát pak hrozí, že budeš mít ráno prázdnou nádrž, protože ti palivo přes noc vychlastají bezdomovci.

tyty (25.9.2006 18:05:29)

Vážený EjDzeji ze Sušice, rád zde zveřejním ještě Vaše jméno, pane Pscheidle Pavle, tak, jak jste i vy zveřejnil jméno mého syna. Vaše soukromé aktivity a aktivity mého syna na PGQ4 lize v tuto chvíli zcela opusťme a přejděme k Vaší první stížnosti adresované na Vámi zmiňovanou telekomunikační společnost. ....stížnost na pana Tyllera Jiřího mladšího, který mi záměrně vyhrožuje újmou na zdraví a soustavně mi odpojuje internet expres, ukrad mi hesla a přihašovací jména např na e-mail na seznam.cz, administrátorské účty na portálech na interntetu..." Ať si každý udělá náhled, kdo se skrývá pod přezdívkou EjDzej. Patrně člověk, který o IT technologiích příliš neví, anebo genius, kterým bych se rád nechal inspirovat, jakým způsobem ukrást zejména kryptovaná hesla,či zakomplexovaný člověk, který není schopen si své osobní věci vyřizovat jinak, než prostřednictvím třetí osoby. Zde je Vaše druhá stížnost reprodukovaná Telefonním centrem služeb O2: "Toto je již 2. stížnost zákazníka na konkrétního pracovníka naší společnosti, a to p.Tyllera Jiřího ml. z Phy, který vyhrožuje zákazníkovi fyzickým násilím a také odpojováním sl. ADSL, které taky skutečně provádí, nyní sl. ADSL opět od včerejšího večera(15.9.06) opět nefunguje. Zákazník se bude radit s právníkem a pokud naše společnost neučiní přísl. kroky k nápravě, bude řešit tuto situaci soudní cestou." Zde se vyjadřujete o dni 15.9., ve Vašem diskuzním příspěvku o 8.9. Ani jeden z těchto inkriminovaných dnů nebyl Tyller Jiří ml. na směně. Tuto skutečnost mohu doložit díky tomu (a nebudu se tím tajit), že jsem taktéž zaměstnancem O2. Vzdálený přístup jako brigádník nemá, ledaže by byl schopen vykrást hesla do mého RASu stejně tak, jako Vám do Seznamu :-). Vaší konektivitu na Internet jsem prověřil a rozhodně není pravda, že IE Vám 14 dní nefungoval a jsem schopen výpisem z logů doložit, že jste připojen byl. Nemáte v ruce zhola nic a chcete se soudit? S kým, o čem? Z veškeré Vaší korespondence včetně Vašeho příspěvku jsem usoudil, že jste jenom obyčejný lhář, neboť celý článek zde jsou lži a polopravdy. Na Vašem místě bych zbalil svoje trestní oznámení, veřejně se omluvil mému synovi, O2 a vyrazil se svými mindráky na pár dnů do přírody(dokud je ještě hezky). V opačném případě na Vás podám trestní oznámení za šíření pomluvy. Jiří Tyller st.

EjDzej (26.9.2006 08:57:05)

Kdybych neměl v ruce nic, tak mi dnes ten IE nefunguje a pan Tyller si dělá co chce :) Více už lhát nelze. Panu Tyllerovi jsem nabízel ať mi dá adresu a vyřešíme vše mimo, nedal.

lol (26.9.2006 22:32:04)

ty se budes ohanet adresou, ktera je v PG profilu a kterou sis sam screennul? ...

KikiCZ (28.9.2006 16:32:01)

mas asi spis v haji svuj SW a HW lamo

Anonym (26.9.2006 10:30:11)

Stejně jako každý, kdo trochu rozumí dané problematice, bych rád vyjádřil souhlas s Vámi a přispěvovatelem "XXXpornoMIX". EjDzejova stížnost skutečně nedává žádný smysl. Překvapuje mne spíše to, že ve společnosti O2 nenmí pravděpodobně nikdo připraven na podobné špinavé praktiky, při kterých si zákazník zapamatuje/zapíše něčí jméno (a je úplně jedno kdy, ten člověk mu třeba může pomoci) a pak si stěžuje, událost si klidně vymyslí, ale zná konkrétní jméno - to je věc nejdůležitější. Proč to dělá, je otázkou pro psychiatra. Podle mě se tím snaží pomstít celé firmě, vyléčit si mindrák - kdoví.

KikiCZ (31.10.2006 02:12:27)

jj mel by se jit lecit pac nebejt tyhle debaty tak mozna jeste pracuju :D

haf (26.9.2006 09:09:22)

No dějí se ruzné věci, řešil bych to u mejítelů firmy né u poddaných. U Śpaněláků taky existuje linka na reklamace pro celý svět kde jsou. Kdyby se mi ztalo něco podobného tak dnes bych dal okamžité zrušení služby pokud je možnost přejít. Soudy u nás pokud nejste politik to je dlouhá lajna!!!

cenka (26.9.2006 09:26:56)

No když jsem dočetla vše v této diskuzi tak bych řekla, že jsi ubohej človíček, který touží na sebe upozornit, jsi vztahovačnej a hlavně si myslíš, že jsi pojal veškeré vědění o počítačovém světě. Jo a jestli chcete kdokoliv z vás jít jinam, tak běžte a budete mít to samé, vždyť to běhá po stejných drátech to vám nedošlo?????????? A jesli chcete vzduchem hm a co bouřky atd???? No hodně štěstí u jiného operátora. Vždy když chcete šetřit tak si nekupujte levné produkty, kupte si kvalitní typ služeby kde výpadky nejsou a pokud ano řeší se do 24 hodin nejdéle. Přemýšlejte a hlavně ty EjDzeji nebo kdo jsi.

Anonym (26.9.2006 10:04:30)

Službu "Internet Expres" využívám již rok a půl s jedním jediným nedostatkem při změně rychlosti z Impulsu na Ideál. Po tel. reklamaci na linku technické podpory do půl dne bylo vše OK. Takže souhlasím s cenkou. Jedinou výhradu bych měl snad pouze k modemu Sagem, který jsem nechtěl ani zadarmo a radši si koupil drašší, ale spolehlivý.

Anti O2 (26.9.2006 12:23:27)

Milá Cenko a podobný, naprosto s EjDzejem souhlasím, protože arogance 02 nezná hranic. Tvoje argumantace o drátech a podobný blbosti jsou zcela zcestné, protože to záleží hlavně na poskytovately a jeho technickém zázemí. Jeho příběhu bezezbytku věřím, protože v O2 neví levá ruka co dělá pravá. Moje technické vybavení (jak ty říkáš produkt) už od tohoto operátora nemůže být kvalitnější. Modem mě stál 4000, za net platím 2000 měsíčně a stejně se mi dějí dost podivné věci. Spomalování internetu bez jakékoli příčíny, vypádávání internetu, nesmyslné odpojování atd..... V počítačovým světě se už pohybuju pěknou řádku let, ale takovou firmu, jako je O2 (nebo telekom, jak chcete) jsem ještě nežral.

Anonym (26.9.2006 12:25:56)

Tak co se týče těch modemů, tak jenom cena není rozhodující.

Anonym (26.9.2006 12:57:08)

Jasně, že na vedení nezáleží, je to úplná blbost, náhodou adsl funguje i bezdrátově, abyste věděli, největší chytrák a hlava je "Anti O2" a všichni ostatní jste úplně hloupý. Tomu vůbec nerozumíte, parametry modemu o ničem nevypovídají, nejdůležitější je, že stojí 4 tisíce!!

anti O2 (26.9.2006 16:15:50)

To Anonym: D-LINK G664T, 4x Ethernet, 1x WiFi. Dost vychytanej router, ale to je jedno. Jediný co zhoršuje můj psychyckej stav, je neustálé telefonování na O2 a dohadování se o debilitách. Než se mi vůbec rozběhl net, tak jsem protelefonoval asi tak 5 hodin s operátory, techniky a jinou pakáží. Nakonec se mi podařilo dovolat přímo na ústřednu, kde jsem to hodinu řešil přímo z místním technikem. Prostě jsem udělal práci za O2 aby se mi vůbec internet rozběhl. Tak mi tady neřikej něco o psychyckém zdraví blbe.

Anonym (26.9.2006 17:06:19)

Já ale o tvém psychickém zdraví nic něříkám. Naopak, já tě tu vyznávám jako největší hlavu, protože koupit za 4000,- router v ceně 2000 se jen tak nějakýmu blbovi nepodaří, to musí mít pod čepicí. No, já bych se o debilitách dohadovat nechtěl, takže to vzdávám. Jo - na ústředně ti to vzal kdo? Mrázek? :D

Anti O2 (26.9.2006 19:08:14)

To Anonym: Di někam. Ceny elektroniky klesají, to nevíš pablbe? Když já vytáčel první připojení, tak si byl ještě na houbách. Řekni mamince, ať za tebe zaplatí účty za telefon a internet a šoupej nohama. Vůbec nevíš o čem je tady řeč, tak se sem neser.

Anonym (26.9.2006 21:18:23)

Tak borec jako ty se k internetu určitě připojoval v už v 50. letech, to je nám jasný....:)

Anti O2 (26.9.2006 23:49:01)

Jo, přes telegrafní dráty s klikovým modemem značky Sčot. Di někam. Jenom poznámka, ty jseš schyzofrenik, že o sobě mluvíš v množnym čísle? Ne, ty si spíš myslíš, že tady všichni sdílejí tvůj světonázor. To tedy o životě víš hodně velký kulový.

Anonym (27.9.2006 00:38:49)

Tak pokud si přečtu předchozí reakce na vaše příspěvky, tak ano. Ve své skromnosti si myslím, že alespoň jeden další člověk se mnou sdílí světonázor. (jen tak na okraj, schizofrenik se píše s 'i' po 'ch', hňupe)

Anonym (27.9.2006 23:14:15)

No logika místních cenzorů je skutečně zarážející:-(

Anonym (28.9.2006 14:57:23)

neeeeee.....ses zase moc vztahovacnej....on mluvil za nas za vsechny vid Anonyme z 26. září 2006 v 21:18 :)))

KikiCZ (28.9.2006 14:58:30)

pardooon ete podpis sem zabudnul :)

Anonym (28.9.2006 19:52:02)

No jasně, anonyme z 28. září 2006 v 14:57:-))

KikiCZ (28.9.2006 14:55:28)

hele lolice.....jedna....nevidel sem nikde dlink664 drazsi jak 3000,- dal pak kdyz ty si vytacel tak ja uz sem si letoval vlastni WiFi :) protokol je muj kamos ze zakladky, a jestli se ti tenhle modem libi tak nevim no.... :))) nezacinal si snad na sagemu????.... :))) to bych se pak nedivil

KikiCZ (26.9.2006 21:11:13)

no ze by byl vychytanej to bych zase netvrdil....ale ze by byl na hovno to uz bych se nebal tvrdit....co by si chtel taky od jebky za dva litry???.....vsechno co to muze mit to nema aby usetrily a byl cenove dostupnej pro jakyhokoliv mamlasa jako ses ty..... jestli chces poradnej modem s WiFi 2,4GHz tak se podivej na Vigora 2600, Well PTI 845G, a nebo uplne nejlip na ovislinky (airlive), s cenou to mozna neudejchas ale je to jina kvalita jak FM tak HW, jinak dal pak nevim kdo je debil jestůi ty lidi co sedej na prdeli v O2 a nebo ty magori jako ses ty co jim tam volaj a nejsou schopny si ani precist obchodni podminky, pak dal jestli ses dovolal primo na ustrednu k technikovi tak si mel bud kliku a nebo jenom jednoduse kecas abys vypadal zajimave a moch mit kecy na O2 a lidi co tam delaj....nic proti ale kdyz chces nadavat tak si to neporizuj mamlas....jinak ja mam WiFinu 5GHz 1,5/1,5Mbps bez FUP agregace a sdileni za 500,- s DPH....myslim si ze je to good...jinak, kdyz vis kam volat a neco i umis a nejses lama coz tady predvadis tak se da i net od O2...bych ti pral aby ti to neslo dlouho a moc dlouho k tomu, aspon by si tady nemoch psat nesmyslny zvasty....

Anonym (26.9.2006 21:21:16)

Tak, co se týče synchronizace, tak je Vigor dost špatnej. To už i Siemens A 100 zvládne horší linky. Ale pokud ho máš na kvalitním vedení (tak do 3km, odstup sig/šum tak kolem 25 - 30dB), tak je to velmi slušná volba. Jinak tuším, že opravdová kvalita by se asi našla u firmem Cisco, Alcatel, Zyxel, ... Ale to je cenově skutečně někde jinde. (zejména to Cisco:-)

KikiCZ (28.9.2006 14:28:03)

mi povidej, za router asi davat 6 - 10 tisic nebudu :))) i kdyz bych se tim zivil tak bych zacal asi tady na tom.... jinak kdybych chtel od O2 tak to mam cca 800 m od ustredny, Bez silového ovlivnění , Napájení OK , Bez rušení , Nebezpečné napětí: NE , Vedení normální , Délka nevyváženosti vedení: 0 m .... takze vigor je dobra volba, jinak takovej st510 taky neni od veci, je to drzak jak svina

Anti O2 (26.9.2006 23:42:42)

Tady nejde o to, kdo má lepší modem a kdo má levnější internet. Tady jde o to, že O2 z nás dělá voly a tak řvu z plnejch plic. A technikovy na ústřednu jsem se dovolal, to mi věř. Nejsem člověk, co by měl net jenom na paření her a ztahování porna jako někdo, ale já ho potřebuju k vydělávání peněz. A těch modemů mám víc, tenhle mám doma, protože doma nepotřebuju žádný dělo a slabej 4 megabit mi doma stačí :-) To co poslední dobou předvádí O2 je prostě strašný. Nehodlám se tady rozepisovat do podrobna o paramtrech mého připojení (nebo spíše mých) a dělat machra co všechno znám za zkratky, to dělaj jenom lamy jako seš ty.

Kawasaki (27.9.2006 06:37:44)

no on je tam totoiz technik kterej tam hlida zachody ......

Anti O2 (27.9.2006 09:32:09)

A nejseš to náhodou ty, že to tak dobře víš blbečku.

Kawasaki (27.9.2006 13:40:35)

uklidni se, stejne ti bude maximalne 12.

KikiCZ (27.9.2006 16:13:25)

lol :)

KikiCZ (27.9.2006 16:12:44)

jestli de vo zkratky tak tu sou proto ze sou kratsi nez cela slova ze :) dal si rikal ze si netem vydelavas tak bys mel vedet, ze na HW zalezi dost, nejakejch x let se v tom uz taky litam .) dal pak nemam net vod O2 pac vim jakej je....zjistil sem si to uz driv a nenechal se nachytat....dalsi vec je to ze asi nejsou shopny zamestnat vic techniku k jejich umernosti na pripojky, tim ji ale nechci omlouvat... jen me zarazi jak tady kazdej dokaze jenom nadavat a vyhrozovat a pripojku maj jenom od nich a nechtej prechazet....zase kdyz se to veme takhle tzak by tam zase meli draty (telecomu) ale od firmy co ma jiny jednani s o2 a jeji pozadavky se resej driv a rychleji a navic ma proti O2 asi 2 - 15% zakazniku s celkovyho mnozstvi DSL pripojek| je to vo nicem, jinak nejsem lama, mozna sem nekdy byl ale myslim si ze vim dost :) a dost zkusenosti taky uz mam.... de jenom prioste vo to umet si vybrat providera a HW, clovek kterej do toho dela by to mel znat a ne fnukat :)

Kawasaki (27.9.2006 16:35:50)

clovek kterej si koupi dobrej modem potrebuje malokdy pomoc operatora =)

Anonym (27.9.2006 17:05:53)

Souhlas, ale hodně taky záleží na kvalitě vedení k domu a taktéž na vedení domovním.

Kawasaki (27.9.2006 18:18:11)

aaa tak to je jasny =)

Anonym (27.9.2006 19:02:59)

to jo...ale to by mel proverit technik, kterej pri zapojivani na ustredne vidi vsechno :), a kdyz se neco zmeni tak se tam jede znova a meri se to a pak to zase jede.... proste jednoduchy jak facka a kdyz nema nekdo na 4M draty tak at tam ma jenom 2 M bo 3 M extreme a taky to staci :)

Anonym (28.9.2006 11:17:49)

taky na IQ

KikiCZ (27.9.2006 19:00:41)

mi povidej :)))

paris hńupoń (1.10.2006 01:19:31)

my si takový kloupili protože to bylo nejdražčí ale nevíme proč nám to tedˇ nefachá , hńupe pomož a to rychle protože takový čmejd byste neměli prodávat.

Anti O2 (28.9.2006 14:01:10)

Všem se omlouvám za to, že jsem trochu nasranej. Jestli jsem někoho urazil tak sorry. Než abych si vylíval vztek na mé ženě, vylévám si ho na tomhle fóru. Jak se zdá, net mi zase jede full speed, mám pocit, že se mi i trochu zrychlil. Doma můžu mít bohužel jenom O2 :-((, blbá lokalita. Jinak máš pravdu, že záleží na HW. Nějaký ty problémky s HW si vyřešim sám, ale když už na to prostě nestačim, jelikož chyba opravdu není na mém přijímači, zvednu telefon a začnu brutálně telefonovat klidně i ředitely O2. Snad se to s O2 ustálí a já zase budu ten hodný a vstřícný člověk co ve skutečnosti jsem. Peace.

Anonym (28.9.2006 11:14:02)

Pokud se Ti to podařilo zprovoznit po telefonu, aniž by musel o O2 zasáhnou fyzicky, tak bude zřejmě problém mezi židlí a klávesnicí:-))

KikiCZ (28.9.2006 13:58:44)

jj tak nejak to kolikrat bejva :)))

KikiCZ (26.9.2006 19:43:49)

mamlas no....co dodat....hehe

Anonym (26.9.2006 12:53:36)

EjDzej, Anti O2, tatin, AHOJ. Vzhledem vašemu zhoršujícímu se psychickému stavu, což se projevuje nesmyslností vámi zplozeného jak písemného tak pravděpodobně i mluveného a neuvěřitelně paranoidním myšlením: S okamžitou platností vám všem zakazuji používat klávesnici. Doživotně!!! Váš ošetřující lékař.

defaq (28.9.2006 18:16:49)

jako člověk znalý IT bys měl vědět kde si můžeš sehnat levnější a kvalitnější modem, ale asi neumíš hledat na tom jak se tomu říká, jo už vim internet. Taky by mě zajímalo co to je za modem?? Není to ta novinka co obsahuje kávovar?? Je to možné vy ajťáci nevíte co nového byste si koupili. A jak tvrdíš, že v O2 neví levá ruka co dělá pravá, to je taky pěknej blábol, protože kdyby to tak bylo, tak by ses nikdy nepřipojil, možná by to bylo i dobře. zatim se měj pěkně a ať to máš pomalý celej život ti přeje tvoje svědomí.:o)

GaGz0r (26.9.2006 22:27:48)

chytra holka ;)

defaq (28.9.2006 18:11:37)

Ahoj cenko, jsi velmi chytrá dívka, musím říct, že si chytřejší než anti O2 a ten cheater dohromady, takový kdyby byly všechny holky, byl bych jako v ráji.

Anonym (28.9.2006 18:15:05)

Tak konecne nekdo, kdo to ma v hlave v poradku ;-) Je jedine dobre, ze aspon nekteri lide maji realny pohled na dany "problem" co se tyce sitovani ADSL ;-))

tatin (26.9.2006 16:19:23)

Konečně někdo kdo rozproudil českému národu krev v žilkách, to už tady dlouho nebylo :D . Z odborného hlediska nevím o co jde ( jako :) ) ale z lidského hlediska to je super , jen se hezky vyjádřete naučte se to , protože budou mimořádné volby a pak ukážete jak jste se připravili. A taky prosím v některých supermarketech pečou hnusné pečivo !!! jestlipak se umíte všichni i tam ozvat že chcete pořádné rohlíky ? Vždyť už konečně chtějte za své prašule to co vám patří, naučte se dělat tak jako v EVROPĚ a můžete rozumovat a chtít, pozor ale poctivě všichni ne jen někeří a druzí zase budou debatit na fórech u píva a pecky :G . Za totáče byl takovej papír co koloval a tam bylo napsáno že Mustafa Rusák vede švejkolihový stát s lihově demagogickým šízením. Někdy si připadám že ten mustáf rusák tam sedí furt.

Bioss (26.9.2006 18:20:29)

Haha vysmech tohle,nejhorsi je,ze tohle je relalita a ze si EjDzej "necrisi" mel si bejt na GaGu hodnej =O vzdyt on je prece pracovnik O2(cti BUH) !

Kawasaki (26.9.2006 22:38:16)

nejses nahodou pozdrav od mnga? =)

ETplayer (27.9.2006 17:45:26)

EjDzej aka Necris je velice znamy a "popularni" cheater (sprostej podvodnik) ve hre Enemy Territory. Nejradsi bych mu cely den paketoval drzku.

Kawasaki (27.9.2006 18:17:45)

jo, to samozrejme vime =), proto ma po celym svete HW ban =)

Anonym (27.9.2006 20:02:03)

loleq

antilamer (29.9.2006 01:09:52)

TAK SE MI ZDA ZE TATO DEBATA JE UPLNE strašná A MOOOOC ZDLOUHAVA A NEMA SEBEMENSI SMYSL JI VUBEC CIST :))) osobni nazor...

Anonym (29.9.2006 15:26:13)

:-D

Anonym (29.9.2006 17:53:00)

To jsou vecny spory Necrise s Gagou asi nej. flameru z CR, kdo hraje najekyho Quaka, nebo aspon sleduje scenu vi o cem mluvim ;]

pagep (29.9.2006 20:56:32)

O2 sou totální **** podle smlouvy když překročím limit sníží se mi internet na minimální rychlost asi tak 101Kb/s z 1,6Mb (ve skutenčosti to má bejt 2,0) a po týdnu tedy přesněji po každém čtvrtku yb se mi internet měl zase anhodit do původní rychlosti...a hle po 21dnech stále nic na mém účtu mi to hlásí že sem nestáhl absolutně nic......prostě !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!02 NIKDY!!!!!!!!!!!!!!!!!jsou to jen **** *** *** !!!

Sergey (29.9.2006 22:46:24)

Jsi trochu mimo, zadne od ctvrtka, ale od prvniho dne nasledujiciho mesice.

Freddy (30.9.2006 03:45:03)

Na tvém místě bych internet přenechal potřebnějším , viditelně ti lecco nedochází .

Anti O2 (30.9.2006 11:55:26)

To chce nebejt línej a zvednout telefon a volat na poruchy internetu. Tohle se mi stalo taky a to jsem žádnej limit nepřekročil. Sice můj nick světčí o nevelké lásce k této firmě, ale přece jenom jsou to jenom lidi.

Anonym (1.10.2006 07:57:37)

FUP není týdenní, ale měsíční!!!!

EjDzej (29.9.2006 22:21:29)

Argumentů a pravdy ve vašich tvrzení je opravdu hodně. Já se směji, jelikož můj personální problém je vyřešen. Idiocii některých jedinců nemá vůbec cenu rozpitvávat případ po případu. Za všechny uvedu pouze ten, že pokud někdo jako brigádník nemá někam přístup, neznamená že nemá přístup k osobám které takovéto oprávnění mají. Nemusí se tohle týkat pouze osob.

Freddy (30.9.2006 03:43:23)

A dál ...???

Jurasek (30.9.2006 09:21:13)

Pises tu o idiocii, ale zatim tu jako nejvetsi dement v tyhle diskusi vypadas ty !!!!!!

Petr (29.9.2006 23:54:27)

Ahoj kamaráde, jsem taktéž bezmála rok zákazníkem telekoumu, dnešního kyslíku a neměl jsem a nemám jediný problém s připojením. Podle tvých zkušeností se mám ne co těšit.... Ja??

Zvedavec (30.9.2006 11:07:25)

Dobry den Preji. Tez jsem nedoufal ze by se neco takoveho mohlo dit.Ale po vlasni skusenosti jsem zjistil ze se tu neco deje a to nejenom v O2 ale vsude kde jsou zamestnani lide z velkych mest treba Praha.Muj pribeh je v hrdwr sekci pod RJ11-RJ45. Muzu uvest i treba takoveto konkretni problemy.Veskere pripojeni s internetem a svetem jde pres hlavni centralu v Praze ktera filtruje veskerou cinnost.SKratka hlavni zila netu a vsech domen je ulozena a rizena prahou.Kde vlastne i seznam a dalsi ceske stranky spadaji.Ale k veci.Krome meho problemu s O2.Jsem zazil bezduvodnou sikanu i jinde.Treba posilani baliku a dopisu pres ceskou postu ktera prochazi pres Prahu.Ze zahranici jsem posilal balicky k narozeninam a svatkum.Pres 50procent otevreno a ve 2 pripadech VYKRADENO!Posta se mi vysmala.Policie mavla rukou a jeste jsem si pripadal jako podezreli ja!Veskera pracovni mista kde maji cesky obcane odpovidat za neco ci maji kontrolu nad druhymi tak jen tak sve pozice zneuzivaji a SIKANUJI bud ze zavisti nebo jenom pro legraci druhe!Dalsi pripad s www.pcbazar.net upgradoval jsem pc a stare casti prodaval pcbazaru.Nekdo bezduvodne vymazaval me inzeraty a ikdyz je stranka zdarma tak jsi nejaky sprimar delal bezduvodne zeme legracky.Heslo me asi ukradli a normalne nekdo psal nesmyslne inzeraty pod mimi iniciali protoze me chodili na muj email potvrzovaci emaili.Ale kdyz jsem je chtel smazavat.NEsly.Tak jsem skontaktoval administratora stranek.S mojim problemem.A dostal jsem krasnou a necekanou odpoved.Email s prilohou kde stalo odpoved na vas problem je v priloze a je pod heslem ***** otevrel jsem zip dal heslo no a jasne byl tam trojan virus.ORIGINALNI email ,zadny falesny, ale od administratora jejich stranek.Hezky pristup.Nejaky prazsky sprimar si dela legraci z lidi na netu.Co se tyka seznamu tak podobne problemy s jejich administratory jejich vyhruzky ci cteni mailu atd.CO si budem povidat problem je vtom ze urcite firma O2 jinde ve svete funguje v poradku akorat je problem ze unas v ni pracuje cesky lstivy clovek.Takze to je duvod nefunkcnosti.Dale se to tyka treba te agregace a FUP.TO tez NEMA NIKDE JINDE na zapad od nasich hranic obdoby.Kontrola obemu dat snizovani rychlosti.JE to tez vlastne trestne a lziva reklama.Jestlize platim za rychlost 2000mb/s jede mi to teda prumerne na 1700mb/s budiz ale po odebrani 8gb mi klesa rychlost?Pokud platim za jeden kalendarni mesic ktery ma 30 dni a kazdy 24hodin tak mi ta rychlost musi bezet i kdybych nonstop tech 720hodin stahoval.JEstlize se mi snizi tak po jednom dni mam limit vycerpany a rychlost se znizuje na 60kb a kdyz si to rozpocitame tak vlastne rychlost za kterou platime je 80kb/s prumerne mesicini odber.

Zvedavec (30.9.2006 11:07:57)

SAzba DPH 19procent?SLuzby pry maji 5procent ne?Toto ale presne nevim s temi danemi, ale kdyz jsme u toho to tez nema obdoby v cele historii sveta.Moje zdanene penize z vyplaty kdy beru 20k pres 30%stahujou na danich plus dalsi poplatky tak temer 40%jde statu z me vyplaty a ja z tech mych uz ZDANENCYH penez platim novou dan pri nakupu dalsich 19%coz dela dan odvedenou statu pres 50%z vyplaty?PRoc protoze cesky politik nechce aby jsme se meli dobre kvuli nasi ceske zavisti.JEste rikaji ze je schodek.KAzdy plati inkasa proud a vse kde je tech dph20% a bez toho nelze zit.Takoveto zdaneni nema v dejinach celeho sveta obdobu!A to nepocitam statem urcovane ceny kde krome dph je jeste dalsi statni zisk.CIgara chlast benzin elektrika plyn uhli a dalsi veci ze kterych stat ma jeste dalsich 30%plus 19dph.NO ale to je vedlejsi skok ktomu jak to vlastne vse globalne funguje at jiz v politice ci ve frimach.Lide unas si chteji co nejvice skodit hnani zavisti a nenavisti jeden k druhemu!

Anonym (30.9.2006 11:15:33)

Prášky! Dnes ráno sis zapomněl vzít prášky!!

Zvedavec (30.9.2006 11:17:38)

Co se tyka internetu tak rad pridam muj nazor pro Pana EjDzej. Vase stiznost zni pro mnohe neuveritelne ale po mych zkusenostech s pristupem lidi unas se ani nedivim a je velice pravdepodobne ze se to mohlo stat jak pisete.Ale kontretni detaili neznam tak nechci delat rozhodciho ci soudce. Nevim do jake miry rozumite nebo jak ovladate znalosti pc. Ale ja vam odhalim neco i z jineho soudku.1.bod kazde pc pokud bezi na windowsu tak je schrankou a informatorem pro microsoft ci statni slozky o vasi veskere cinnosti.Jsou dve rozdilne veci to co vidime a co se deje na obrazovce a to co se SKUTECNE odehrava uvnitr.Ne vzdy to vse souhlasi.Kazde pc vysila veskere informace do jejich celosvetovych databazi a vase cinnost je sledovana, prozatim nahravana.Nejsou to osobni udaje ale data o vasi cinnosti a cinnosti jejich windowsu ci softu.Protoze pri kazde smlouve ktera se pri instalaci odklikne to ze jste pouze uzivatelem a ne vlastnikem softu takze pravnicky oni maji pravo sledovat JEJICH soft ktery prozatim bezi na vasem hrdwr.CO je dalsi problem otom v dalsim prispevku.

Anonym (30.9.2006 11:24:15)

a tak právě proto všichni vyškubneme kabely od sítě a pc zalijeme tunou betonu aby nás nikdo nemohl sledovat.... taky zahodíme mobily, občanky, tv... :-)

Zvedavec (30.9.2006 11:37:09)

Proc to zahodime?Kdyz nedalete nic spatneho tak proc to nepouzivat v mire slusnych pravidel a mravu jako pristroj ktery mi ulehcuje zivot a ne jako nejaky idol bez ktereho nejde zit!!!A jestli to sledujou to je jejich problem jak se rika za dverma se neposloucha je to neslusne.No a dnes si odposlouchavaji telefony vzdyt je to kazdou chvili v tv a natoz net.Ale jak rikam je to jejich nevychovanost!Ja kvuli tomu nebudu rusit pc ci telefon.Staci se jen slusne chovat a nikdo si vas nebude vsimat

Zvedavec (30.9.2006 11:33:26)

Dalsi problem je hacking.At to bylo jiz na prvnich dialup vytacecich modemech tak specialne ted na adsl cable ci wifi.Kazda stranka kterou otvirate tak jejich server zaznamenava vasi ip adresu a dalsi udaje o PC.Stejne jak kdyz vam nekdo vola na mobil tak se vam ukaze jeho cislo tak tim spise to funguje na pc siti internet.Zjednodusene kazdy kdo ma pristup k centralni databasi ci serverum vidi co presne na netu delate staci pouze zadat vasi ip adresu provozovatele dns ci nejake dalsi udaje a cela vase hostorie cinnosti je tam ukazana komukoliv kdo ji vyvola.CO je problemem mozna i uvas ze pokud nezdilite zakladni bezpecnosti pravidla na netu a otvirate nezname stranky z vyhledavacu nebo nejake xxx stranky ci nabidky softwaru nebo jinych tak tam se casto vyskytuji trojani kteri vam vlezou do pc a jste chyceni a hacker si dela s vasim pc co chce a ovlada ho na dalku, ponevadz windows je uz od microsotu naprogramovane na dalku vysilat veskere info a hackeri toho zneuziji.Dalsi bezpecnosti pravidla na lokalni siti kde je net nikdy nepouzivat zdileni souboru pouze jeden TCP/IP protokol zadne sahring soft kazaa napster atd.Zadne chaty nebo neco jako ICQ.Poridit si DOBRY firewalovy router plus DOBRA soft firewall.Pokud se pripojite primo do netu bez tohoto zabezpeceni tak aniz cokoliv delate ci otvirate stranky do 15minut vas hacker ma, jste jeho a krome sformatovani nic nempomuze.Sjede registry a nic vam nepujde.Ja mam dve site jednu bez netu a 1gb rychlosti se vsemi zdilenimi a xp mi slape BEZ PROBLEMU 4roky ani jsem na to nemusel sahnout.Na netu jenom zakladni pc s minimalnim softwarem a prohlizecem.Vycistit si pc vsechna v siti udelat novou instalaci zadne zdileni dobry router muzou byt i dva tri dobra ochrana antivirem a nejaky trojan removal a dobra firewall doporucuji blackice ci sygate ale tu uz zrusili ponevadz velice dobre odhalovala veskerou skrytou cinnost vaseho pc a windowsu a proto byla zrusena stala se nepohodlnou pro velke firmy.Cetl jsem knihu otom co dokazi hackeri a jak se vas pc stava obeti techto lumpu a oni si pak delaji s vasim pc co chteji a muzou vam i odpojovat adsl vlezou do modemu skratka vam udelaji z pc jejich dalkovy ovladac a vy jenom cumite!

1nt3GraC2 (30.9.2006 14:38:35)

Zvedavce ty paranioku, nechapu jak muzes spat, kompa mam pripojenyho k netu, nezaplatuju, a stejne nemam problem s virama, spywarema, trojanama atd. jo mam WXP pro. je to zvlastni data z disku nemizej, mys se mi samovlone nehejbe, icq pouzivam, P2P taky. a bez nejmensiho problemu. takze asi tak, da se to i se siti, se sdilenim souboru, pripojenou k netu.

Zvedavec (30.9.2006 15:19:39)

Ano Pane Pochopytelne ze se vam nic neprojevi.Protoze neznate techniku jak to funguje.Vubec se vam nemusi nic projevovat ani nic mazat to uz je to posledni stadium.Co se tyce P2P tak to je nejvetsi svinstvo.Ukol hackera je vlest do nahodneho pc v siti ci vice na jednou. DOstat se NEPOZOROVANE dovnitr.Chytre nabehnout do systemu bez toho aby byl dektovan.A vy jste typicka obet nemate zadny firewall ani asi router ani soft. ochranu takze vy nic NEMUZETE poznat.No a ukolem hackera neni vam znicit pc to je az to posledni,Jeho cilem je vejit nepozorovane nastrcit stenici (trojana)a sledovat vasi cinnost.CIst emaili zkouset vytahnout kody windowsu programu ci popripade bankovniho spojeni a hesel a dalsich dulezitych dokumentu a mozna i fotky ale hlavne aby nebyl detektovan.Hacker je internetovy zlodej ktery stejne jak normalni zlodeji pracuje NENAPADNE!No ale kdyz narazi na PC kde je ochrana tak bud ji zkusi a nebo jde dal na snazsi obet.ALe pokud se kvam dostane do PC a NEMATE NIC potrebneho pro nej.Tak si svama chvili pohraje a pred odchodem vymaze par souboru potentuje registry a pak jste jak rikaji nekteri zrali na format.Ale to uz tam hacker davno neni!!A druhy pripad ze se nakazite uz od infikovaneho pc treba pres P2P nebo chat ICQ jestlize druha strana je nakazena a ma trojana ktery sam utoci na ostatni pc v siti tak se vam zda ze utoci vas pritel na druhe strane treba ICQ ale on onicem nevi ale jeho pc to dela bez jeho vedomi.TAkze casto je tezke najit pravy zdroj hackingu.A toto by jste mel znat!!

demanD (30.9.2006 22:36:40)

co to tady vykladas za kraviny. to si povidej klidne nekde v hospode, tam to mozna nekoho zajimat bude. vetsinou takove chytraky ignoruji, ale tohle me zprvu nastvalo a nakonec jsem se musel smat.

Zvedavec (1.10.2006 10:01:58)

Jsi jak vetsina svetove populace.Ktera bud veri bezpecnosti OS windows linux atd.A vubec by je nenapadlo ze by se neco takovehoto mohlo dit a nebo kdyz to pripusti tak je to nezajima protoze maji plno sve prace ci pc moc nerozumi a pouzivajiho jenom jako zdroj stahovani P2P ci nejakych jinych zdroju a co se snim deje je jim jedno.A docela to chapu naco se zatezovat temito vecmi kdyz je to plno lidem uplne jedno nebo tomu neveri.Ze by pres interent nekdo mohl navstevovat vase PC.Dam vam jeste par odkazu v anglictine pokud umite tak si muzete precist pokud neumite tak se naucte.Nove XP kdyz vyslo tak uz je uplne mozne se na vlastni pc pripojit kdekoliv z netu zdilena plocha programy a normalne vam bezi odkudkoliv ze site net.Necetl jste pripady kdy hackeri byli identifikovani a ukradli cisla uctu kreditek ci vojenske databaze usa?A to jsou banky ci vojenske statni organy ktere musi mit asi zabespeceni a to myslim lepsi nez ja nebo vy ne?A hackeri tam vejdou tak proc myslite ze nemuzou vejit i normalnim lidem kteri maji temer nulove zapesbeceni oproti bankam ci statnim organum?!Nebo myslite ze kdyz jsou pc v netu pripojeni tak maji nahlaseno tohle je domovska stanice tohle je banka urad ci statni sprava ci armada?NE hacker jde po portech a ip adresach a skousi utoky a je tezko prokazatelne kdo se tam skryva!Kdyz vam prijde email pouzivate outlook nebo mozilu otevrete ho v okne nahrajte si ho na plochu a potom ten email otevrete v notepadu.Ukaze se vam hlavicka odkud vysel od koho a jake IP a ISP.Takze sledovani neni nic tezkeho!

Zvedavec (1.10.2006 10:16:38)

http://blackice.iss.net/issEn/DLC/consumer/blackice_PC_Protection.jhtml stahnite si tento program a ja vam zaslu na email trialovy kod ktery muzete pouzit.Pripojte se primo na net nesmite byt ale zavirusovani neotvirejte zadne stranky dejte si vasi IP od ISP primo na vas komp a divejte se co se bude dit.DO 15 minut vam jsou schopni vypnout tento firewall bude se vam ukazovat kdo utoci a tak zhruba 20-30utoku zaznamenate.Vyhoda je ze tento programek vam poskytne potrebne udaje o utocici strane takze pak vite kdo vam tam leze.Ale ostatni firewaly musi byt vypnuty aby nedoslo k poruse dvou.Dale jste psali o P2P jak je bezpecne.Kolik tam je lidi kteri davaji k dispozici copyright protected soft i s kody a nebo poskytuji cdkey ci aktivacni kody at jiz windowsu ci cehokoliv jineho a casto drahych programu od 5000-100000kc softwary.Odkud myslite ze to ti lide hackeri berou?Nekdo si koupi soft za 5000USD a potom da na P2P serialove cislo i s programem k dispozici celemu svetu?Ja myslim a vim ze tyto kody jsou kradeny hackeri a oni je pak davaji k dispozici!!A jestli pouzivate originalni koupene softwary tak muzete pocitat pokud nemate dobre zabespeceni a lezete po P2P ze i vase kody uz koluji po pulce sveta panove!Protoze hacking je strasny!Proc myslite ze v usa udelali zakony ze nejen za spamovani ci zasilani emailu ale prave za hacking se chodi na tvrdo sedet a docela to zacali uplatnovat jiz pred 3roky!Proc myslite ze si to uzakonili?Protoze uz to bylo a je tak nezadrzitelne hrozne ze se to museli uzakonit a to ceka i EU atd..

Zvedavec (1.10.2006 10:35:07)

Jeste abych se vratil ktem odkazum kde se muzete docist potrebne info.HAckeri vam udelaji nejdrive portscan projedou vam co vam bezi za software ochrany myslim antivirus firewall ci jina protekce no a ihned obdrzi info co mate no a potom okamzite vi jak se to da obejit aby nebyli detektovani.Protoze kazda ochrana ma svuj jedinecny zpusob jak se da projit a cely svet pouziva jenom par ruznych firewallu a antivirusu oproti poctu celesvetovych uzivatelu takze neni zadny problem pro hackery vejit temer kamkoliv.Stejne jak kazdy zamek nebo auta ma asi nejaky zpusob jak se da otevrit a zlodeji to asi take znaji tak je to stejne s hackery a pc.Ne nadarmo se rika virum virusy stejne jak virusy ktere se siri z cloveka na cloveka a sami se rozmnozuji a od infikovaneho cloveka se pri styku muzete nakazit zalezi jaky vir tak stejne kdyz se pripojite pres chat p2p ci nakazenou stranku tak se tez vas PC nakazi.JE to uplne jednoduche.Zde mate nejake stranky na cteni a testy vasi bezpecnosti! http://www.hackerwatch.org/probe/ http://www.auditmypc.com/freescan/scanoptions.asp A nebo leak test jak vam uchazi informace ven z PC(vsechny tyto stranky jsou testovaci a poukazuji na chyby ve vasem firewallu! http://www.grc.com/lt/leaktest.htm kliknete na test for leaks http://scan.sygate.com/ klikni scan now http://test.bezpecnosti.cz/index.php A prijemne cteni a pak si muzete psat co chcete smat nebo brecet ale tak mozna sami nad sebou jak jste se nechali nachytat zaslepenou duverou v media ci pocitace. NEZAPOMENTE NEVERTE POCITACUM ! !

Zvedavec (1.10.2006 19:41:18)

Aby jste nerekli tak vam jeste trochu poradim odkud prichazi problem.Jestlize mate neco zahackovanyho tak jestli znate registry tak si muzete pod run najit v local useru ci masine co se vam rozbiha po spusteni pc a jestli tam mate bordel tak vyhazovat.ALe mam provas lepsi radu pro nezkusene kteri neznaji praci s registry.Otevrite si dole SPUSTIT tam vlozte "MSCONFIG" a muzete pod hlavickou po spusteni vyhazovat vypinat a zapinat programky ktera vam treba spusobuji problem po startu aniz by jste je mazali z registru.Dobry trick ne?A to jste neznali?!

Anonym (2.10.2006 12:20:44)

Bože, to je ale debil

Zvedavec (2.10.2006 15:49:57)

Prvne si precti neco o PC hackingu internetu ale take o video streaming kodovani kompresich a tv systemech a take se trochu chovej slusne!Jsi sprosty stejne jak plno lidi dnesnich velkych mest kteri naivne veri vto co jim media predhazuji!AHOOOJ SPROSTAKU ! !

Anonym (3.10.2006 01:23:55)

No a pozor na další breberky , někde jsem četl že mozek je taky svého druhu hardware a až ti na něj vleze nějaká ta veška to se teprve budeš divit ...Jo hacking a stíha to je to co hýbe světem ;)

Zvedavec (30.9.2006 15:33:53)

A jeste toto.Prave ze servery kde jsou ulozeny stranky a mezikomunakcni servery maji administratory a udrzbare.Prevazne v Praze.Ti kontroluji spravny chod divaji se jestli jim tam nekdo nedela bordel a pochopytelne vidi a maji pristup ke vsem informacich o uzivatelych a tech kdo se jim divaji na stranky.A kdyz to umi tak si nastavi ci vam tam vlezou jen kdyz se jim podivate na stranky.Nejvice techto mladych hackeru jsou prave unas tito administratori kteri pracuji u serveru a maji delat dohlizeni.Ale zavazuji se ve smlouve nezneuzivat a nepredavat informace jinym osobam ci neobtezovat jejich uzivatele atd.Stejne jak pracovnici v bance atd.Jenomze je tu ten problem ze cesky clovek to nevydrzi a znovu jsme u toho ze zneuziva sveho postaveni coz ho dela vice sebevedomim a dulezitejsim kdyz si mysli ze ze sve funkce muze jen tak sledovat lidi a nicit jejich prace.INterenet je jeden velkej bordel za ktery se jeste plati.ALe v jinych zemich se to resi soudne a vas ISP nebo kdokoliv jiny tak je odpovedny za to co vam tam v pousti a jestlize zjistite ze pres jejich pripojku kvam dosel virus ci vam tam nekdo leze je to trestne a ten ISP by se mel zodpovidat!Ale to jeste unas nezavedli!

Zvedavec (7.10.2006 17:04:28)

http://aktualne.centrum.cz/ekonomika/cesko-a-ekonomika/clanek.phtml?id=253603 Hlavne pouzivejte sirte a stahujte pres P2P oni si vas najdou!!

Anonym (30.9.2006 15:52:56)

!!veskere pripojeni s internetem a svetem jde pres hlavni centralu v Praze ktera filtruje veskerou cinnost!! co to je za kecy? bydlim v plzni a podle traceroute je to co pises hovadina, zahranicni veci jedou rovnou pres rakousko pryc a cesky veci (vetsinou nix) jedou pres nix a nix je v praze.. ale kazdy ISP to ma podle sveho, nektere nix vubec nevyuzivaji, takze to jede pres zahranicni spolecnosti..

Zvedavec (30.9.2006 15:56:35)

NApiste si.Nejdrive otevrite cmd potom tracert a napiste stranku treba www.seznam.cz a zdeli vam pres jake servery to jede a pokazde tam je vas ISP plus Pha a potom dalsi.Takze moc nezvan hlouposti!!

Anonym (30.9.2006 17:09:31)

je to hloupost, bydlim v brne a kdyz si dam tracert na nejaky slovensky server tak to nejede pres prahu.. omg proc by to sakra takle komplikovali.. kopali optiku z prahy do brna, pak z prahy na slovensko.. ti to sem klidne hodim esli chces a prirovnani seznam.cz mi prijde lamerske, protoze servery seznamu jsou fyzicky v praze, tak je asi jasny ze to pojede do prahy, jezis .)

Zvedavec (30.9.2006 16:05:03)

AJo a nekteri to vubec nemaji pres Prahu ale jedou primo pres zelenou do rakouska?!Myslis ze maji v pohranici pripojeni wifi do rakouska ci nemecka a tam jim to hned berou protoze to maji bliz nez do prahy?ALe jmenuj mi ktery ISP muze jit jinak nez pres Prahu?Jsi legracni!Jestlize mame v CR Jednu velkou zilu v Praze ktera stahuji cely net z CR a spojuje ho bud satelitem nebo jinak ze svetovym internetem tak si to muze kazdy pak treba zapojovat kdekoliv chce ale vzdycky ktomu vystupni bodu v Pra musi dojit!!

Anonym (30.9.2006 17:11:09)

KAZDY ISP TO MA JINAK! KAZDEJ ISP VYUZIVA JINE ZAHRANICNI SPOJE(nekteri i stejne).. A ANO ZASEKL SE MI CAPSLOCK

Anonym (1.10.2006 01:12:57)

:) no v každém případě se všichni opět stékáme v německu a odtud pak naše pakety kolují sítí sítí přes Manilu a Hon-kong zpátky do Prahy :DDD

tatin (2.10.2006 10:42:49)

Konečně se někdo v diskusi trefil asi do žloutku, nebo do černého, takovou odezvu neměl ještě žádný příspěvek, a pokud čtou dobře manageři tak by si něco mněli z této husté debaty odnést. Já bych dal za tento příspěvek zvláštní odměnu, ne proto že by to bylo něco objevného , ale proto, že to zvedlo alespon odezvu. A doufejme že to nezůstalo jen u různých vtipných veselých a na druhé straně urážlivích a prorockých příspěvků , lae že si z toho někdo něco vivodí , neboli že z toho udělá závěry.

abc (3.11.2006 11:38:35)

hmmm...