Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Neaktivní FUP u O2 v Září

Neaktivní FUP u O2 v Září

Fobius (26.9.2006 22:12:40)

Ahoj taky Vám v září nezapli FUP? Tábor, Iexpress rychlost 3072/256. Tak jako tak uz jsem jim dal vypoved a co vy jak trpíte limity. Bojíte se přejít? nebo je to jen lenost? Nevíte stále důvod nevypnutí FUP, dyť už prázdniny zkočily!

erotel (26.9.2006 22:40:28)

"Bojíte se přejít? nebo je to jen lenost? " kam když tady není nic lepšího

anti O2 (26.9.2006 23:58:00)

FUP je největší kravina pod sluncem. Né, že by to částečně neřešilo problém s agregací a s počtem připojených lidí, ale prostě proto, že to nefunguje jak má.

erotel (27.9.2006 14:48:47)

FUP neznám mám ie extreme 2048/256 nechtěl jsem FUP tak jsem si připlatil.jinak u nás jediná alternativa Wifi 500kbits s agregací 1:5 s FUP 200MB za 690Kč.Tak co je lepší ie extreme 2048/256 za 1300Kc nebo ta wifi?

Anonym (27.9.2006 15:50:44)

Je fakt, že ani wifi není kolikrát ta nejlepší volba.

Hujer (27.9.2006 19:20:44)

Jak už jsem tu jednou psal,od wifi jsem utekl a dal jsem O2.Je to nesrovnatelné!!!!!!Pokud někdo chce víc něž číst emaily,tak ať na wifi zapomene.Jak kvalitou tak cenou.

Omni (26.9.2006 23:28:13)

FUP aktivni po prekroceni limitu 12GB. Mnoho stesti u noveho ISP.

Stahovač (26.9.2006 23:33:44)

Čoveče, mam nataháno přes 40 a FUP aktivni (rychlost nicméně stále plná).

john (1.10.2006 15:22:25)

skutecne nefunguje, za zari sem mel asi 42 GB a mam limit 12 GB, porad to jelo rychle. Jinak kdyz se prihlasim na moje konto na user.iol.cz tak tam je napsany FUP - neaktivni, tak nevim proc to tak je ale nejak si nestezuju

STahovač (1.10.2006 15:56:57)

Ja mel v kontu FUP aktivni, naposledy sem se dostal do konta 27.9. a to sem mel 47 GB... Ted se tam opet nedostanu ...

Max (27.9.2006 08:25:13)

No nejvic me dokaze nasr... kdyz si nekdo mysli ze je king ze presel na neco lepsiho. Tak mi kur.. rekni na co. Na wifi vesnickeho chtivce kde instalace stoji 6000 a net stejne drahy jak u telecomu. Se probud. V cele republice nejsou stejne podminky. Uz by si tohle mohli vsichni uvedomit.

fobius (30.9.2006 19:38:50)

Tak když tě to zajímá a když už jsem tě nasral, taky mě některé příspěvky naserou, tak jsem přešel k radiokomunikacím, protože momentálně nabízejí lepší podmínky. (o kvalitě zatím nic nevím). Spíš jsem chtěl reagovat na to proč jsou někteří lidé hloupí a nepřemýšlejí než si něco pořídí. I když menšina co už umí psát do for jsou na tom lépe, tak ostatni se bohuzel nechavaji strhnout reklama a těch lidí je mi opravdu líto a pak jsem nasraný jen a jen pouze na o2 a hloupost lidí. (vyjma těch kteří teda nemají jinou možnost)

domek (1.10.2006 22:17:57)

Je to z louže do bláta. Měl jsem ADSL ČTc od začátku. Napřed 1 M, po zdražení 512 k a byl jsem celkem v pohodě, až na ten povinný hlasový paušál. Pak se zde vynořilo WiFi s 250 k, nyní dokonce 350 k za 350 Kč i s DPH, tak jsem si dohodl od června připojení na měsíční zkušební dobu, která trvá dosud. Instalace sice zatím stála jen zbudování stožárku na střechu a přivedení elektřiny na půdu, ale k telefonování je potřebný VoIP telefon, za cca 2000 Kč a výpověď smlouvy s ČTc s odpojením na zkoušku, což je analogie pohádky o kohoutkovi a slepičce. Takže mám sice levný internet bez FUP, ale převážně i bez VoIP, protože ve špičce spadne rychlost na méně jak 0,1 té prezentované i když by to nemělo jít pod 0,25, když agregace je 1:4. Nedá se s tím údajně nic dělat a tak poskytovatel souhlasí s demontáží své techniky až budu mít funkční ADSL a platbu jen za poskytnutí internetu. Mě pak nezbylo, než znovu obnovit hlasovou službu u nyní již O2, což bylo kupodivu druhý den a přijmout nabídku na tříměsíční 2 M Internet Expres se slevou, ale s ročním závazkem. A jsem v tom blátě až po uši. Od 25.9.2006 mám údajně ADSL službu aktivní. Dodnes mě však modem hlásí jen přenosové rychlosti, ale nedostanu ani přidělenou IP adresu. Asi proto, že jsem zlobil s výpovědí. Každý den jsem přitom několikrát kontaktoval operátory se zjištěním dalších problémů, jako se zněním objednávky (samozřejmě chtěli dodat modem a zapomněli poznačit nahlášenou adresu kam mají posílat e-maily), s kontem, s e-mailem u nich, s jejich formuláři na stránkách atd. a pokaždé dostal jen příslib předání mého zjištění technikům. Až dnes, když jsem dopoledne napsal na jejich kontaktní stránku zprávu o dosavadním průběhu jejich "služeb" s tím, že objednávku ADSL od O2 ruším, netrvalo ani deset minut(!!!) a ozval se telefonem dispečer jejich techniků, že ke mě na zítra dopoledne posílá technika. Asi aby ty dráty přeleštil nebo co, když telefon mě funguje, modem i to ostatní mám stejné jako dřív a zatím připojené WiFi funguje rovněž. Jediná změna je přechod z PPPoA na PPPoE a to modem ASUS MAA6310EV umí. Hyn sa teda hukáže..., ale jak jsem řekl. Je to z bláta do louže. Nebo naopak? Čert ví co je lepší. Nebo horší? Vždyť tady si jeden nevybere.

erotel (27.9.2006 18:39:28)

Musím uznat,že mě zaráží jak si stěžujete na FUP.Stěžovat si na FUP to je to samý jako když si koupíte fabii 1,2 a budete si stěžovat,že je to malé auto,nejezdí 200km/h atd.Když chcete službu kde není FUP tak si musíte připlatit.Hold to obchod čím lepší služba tím dražší(většinout).Bohužel žijeme ve státě kde je konkurence na tel.trhu malá(žádná?).Existují zde regionální proviedři,bohužel jen tam kde se jim vyplatí poskytovat služby(města nad 2000obyvatel i když jsou i vyjímky).pak tu máme free sdružení ale to je na spůsob udělej si sám(technická podpora neexistuje nebo je minimální) a tyto sdružení pojimají připojení do internetu jako bonus.Já osobně mám ADSL od O2(jak jsem psal níže jiná volba tu není).Tak a teď do mě. p.s.:tímto nechci podporovat O2 nakonec volba je jen na Vás a Vaši finanční situaci.

fobius (30.9.2006 19:33:59)

Srovnání s Fabii se sem rozhodně nehodí. Spíš by se dalo říci, že když si koupím fábii, která je levnější než oktávie, tak čekám že bude jezdit 150, ale nebude mít takové zrychlení, ale rozhodně neočekávám, že mi po ujetí 100000km pojede jen 50. Proto u O2 uvítám raději u tarifu fabie (kolísání rychlosti) než rapidní zpomalení. Mimo jiné kdyby o2 nabízelo 256 třeba za 200 kč, tak bych si pořídil i toto, ale všiměte si že nabízí základních 512 až za 399,- kč.

m. (1.10.2006 17:42:17)

Ale samozřejmě, že FUP v září fungoval. Pocítil jsem to už 4. září. Přibližně od 18. září se to opět rozjelo naplno. Takže pokud jsi vydržel s datovým limitem minimálně do 18. září, tak jsi ani nemohl poznat, že FUP v září fungoval. Obdobná situace byla i v srpnu. Podle toho, co tady lidi psali, tak to ale fungovalo v září všelijak, jen ne pořádně a bylo kvůli tomu plno stížností na O2.

Rebecca (1.10.2006 18:28:55)

Přesně tak, taky sem hned na začátku září pocítila FUP jak ránu pěstí :D pak najednou nějak po půlce se to na chvílu sice rozjelo, ale stahovat mi to stahovalo pořád šnečim tempem... přišlo mi to dost zvláštní... Pak sem na konci září změnila IE 512 na IE 2048 a rozjelo se to hned, přestože mi na helpline milá slečna povídala že se mi to projeví až od začátku nového zúčtovacího období (které je až od 1.v měsíci) tak tomu stále dvakrát nerozumím... A na moje konto se taky pár dní už vůbec nedostanu... Maj v tom jakýs takýs guláš...