Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Vypoved GTS

Vypoved GTS

TomZ (1.10.2006 14:33:20)

Mam sluzbu Novera ADSLink Start 512/128 3GB. Kde je vypovedni lhuta 6mesicu. V pulce brezna 2006, jsem poslal pisemne vypoved teto sluzby. Toto dle operatorkyy na infolince staci k vypovezeni smlouvy. Dale jem taky uzavrel smlouvu s CRa, s tim ze mi zridi ADSL od 1.10 teda od doby kdy mi GTS odpoji. Ale co se nestalo. Dnes 1.10 mi jeste internet od GTS jde :(. Protom volam na infolajnu a slecna mi rekla jen ze zadna vypoved v systemu neni. po trose natlaku mi rekla, ze se to da individualne resit s oddelenim co se stara o vypovedi. Na to me ale prepojit nemuze a ani cislo mi dat nemuze, protoze oni me jedine muzou kontaktovat na zaklade prijmuti vypovedi. Takze pry mam znova poslat vypoved, cekat 6 mesicu a ja dodavam .. doufat ze se to napodruhe podari. Muzu se nejak branit? Nejlepe by bylo rovnou kontaktovat telefonicky oddeleni starajici se o vypovedi, ale na to asi nedostanu kontakt.. Co radite.. Dekuji

Anonym (1.10.2006 14:52:46)

predpokladam, ze jsi vypoved zasilal doporucene a mas od toho potvrzeni..... tak by jsi se s nima asi mel byt schopny domluvit

Nargon (1.10.2006 16:26:39)

Asi tak, ukaz jim doklad o doruceni. To ze voni tam maj bordel je jejich problem.

TomZ (1.10.2006 17:00:55)

No asi sem vul, ale nejak me to nenapadlo poslat doporucene.. :(( Myslite teda ze se ma s nima cenu hadat? Nebo nejak argumentovat.. Tak je mozny ze kdyz vydeli vypoved a ze to neni doporucene, tak to vyhodili... sakra.

Anonym (1.10.2006 21:07:33)

To seš vůl, to maš pravdu :o). Všechno posílat doporučeně nebo faxem, to je základ. Přiznejme si to, Česká pošta má hodně daleko k dokonalosti a viděl bych to na jejich pochybení. Hádat se snima tedy nemá cenu a to co ti poradila operátorka je pouze klička aby se tě zbavila. To že seš vůl ti do telefonu nemůže říct :o). LAMIČKA

TomZ (3.10.2006 14:59:36)

Tak dnes mi prislo pisemne.. ze smlouva konci k 1.10.2006 Ale internet stale jede.. jdu tam volat.. ale snad za to ze mi jeste ted jede nic platit nebudu.. uz ani nemusim ne? kdyz uz vlastne ted zadna smlouva me nezavazuje to platit....

TomZ (3.10.2006 15:04:58)

Tak uz jsem si to overil po telefonu..tak jen treba pro nekoho jineho kdo by to chtel vedet.. Kdybych se odpojil a pripojil, tak uz mi to fungovat nebude.. ale tim ze sem stale pripojeny tak to jede furt.. takze to skonci az to CTc odpoji fyzicky.. jinak fakturovano mi to samozr. nebude. Takze nakonec dobrej konec.. snad uz jen aby to CRa pak rychle zapojili :)