Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > xavi 8122r nastavení

xavi 8122r nastavení

mareczek (4.10.2006 16:12:01)

Zdravim potřebuji pomoct s nastavením modemu xavi 8122r. Mam problem při hraní counter strike, kdiš se chci připojit do hry tak my to najde jen necekých 100 serverú místo několikastovek navíc se na některé nemůžu připojit i po zadaní ip adresy. Zkoušel jsem přejít do zipb modu a vypnout nat tabulku jenomže ostatní pc, ktéré jdou připojeny se nedostanou na net. Nevíte jestli jde modem nastavit tak, aby my to fungovalo tak jak má, nebo to vyřeší jen nový modem u kterého by se to dalo nastavit. Jestli ano tak my prosím poraďte jaký ¨by to byl. Taky jsem skoušel v ip filter nastavit security level none sice my to našlo přes 1000 serverú místo 90, ale 1 server tam byl třeba 6x takže nic pls poraďte předem děkuji

Anonym (4.10.2006 17:05:34)

ten xavi je opravdu zaludnej stroj.. kazdymu to dela neco jinyho.. kdyz vypnes nat tak to najde vsechny servery normalne?

mareczek (4.10.2006 17:48:33)

Ano najde jenomže pak nejde net ostatním lidem co jsou na modem napojeni

Nargon (4.10.2006 21:24:01)

Tenhle modem ma jeden neduh - malou nat tabulku. Kdyz se nat vypne a zapne zipb, tak se uz nepouziva nat tabulka a jiz neomezuje. Ale zase protoze mas jen jednu verejnou IP, tak se na internet dostane jen jeden pocitac. Aby tam mohlo vice pocitacu, musis mit bud vice verejnych ip adres nebo pouzivat prave nat a pomoci nej sdilet tu jednu verejnou IP adresu. Tvoje jedina moznost je jiny router. Muze to byt novy modem/router, nebo i bohate postaci samotny router. Na nem nastavis prijem ip, masky, site, dns z dhcp a pres dhcp server a zipb na modemu mu to vsechno predas. A na tom routeru nastavis nat, firewall, forward portu... jak potrebujes.

mareczek (4.10.2006 21:46:16)

A ten router to je jako modem nobo co? Já jsem v téhle věci totálni laik. Nejlepší by bylo kdibis my řekl jaký ten router nebo modem si mám pořídit a nějaký návod, jak to pak mám udělat :). Myslim že zrovna podle tvého návodu jsem nastavoval ten zipb mod a vypnul nat tabulku.