Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Kdo s koho

Kdo s koho

Anonym (21.10.2006 00:00:00)

Byl jsem na Invexu. Jasně, že i vy jste byli na Invexu. Hanka, Mirek, Fill i ten statečný Anonym, co mi do diskuse zase napíše, že jsem idiot. Invex a psychopatické komentáře – mé životní jistoty.

Anonym (21.10.2006 00:14:39)

Vynikající (jako obvykle)! Musím říct, že ten konec mě skutečně dorazil. Jinak vás obdivuji, pokud ještě máte na Invex chuť jezdit, lituji, pokud musíte. Marně jsem se letos snažil najít důvod, proč strávit ctyři hodiny křečovitého strachu na dálnici, leč nenalezl jsem. Příště vemte vašeho systémáka. Pohled na 130kg vážícího, 2m vysokého člověka, který se s rukama od vlašáku hrabe v počítači bude, obávám se, nejlepší věc z celého Invexu. Jen tak mimochodem, abychom zachovali dekórum... Jste idiot.

Anonym (21.10.2006 09:30:49)

Ja na Invexu nebyl, takze jsem letos bez prupisek a na vanoce bez darku. A ty klicenky lidi dycky tak fascinovali. Achjo. Jsem idiot. Mimochodem, taky zachovam dekorum... Jste idiot.

y2k (21.10.2006 10:02:45)

LoooOOOOoooL, moc si mě pobavil..... Nejsem sice anonym (a jsem to opravdu já, pravý y2k), ale zachovám také dekórum, JSTE IDIOT :-D Ale teď vážně, také jsem zažil nejednu výstavu a musím se přidat k tomuto článku, je to fakt tak. Také se spíše přiřazuju k týmu "kolegové", když hledáme takový spřátelený stánek, kde nám nalejou a vykopnou nás co nejpozději.... Pak se stává, že jako vystavující firma jsme všichni pospolně u takového stánku a naše hostesky obdarovávají "sběrače". Moc jsem se zasmál, jen tak dál........

češtinář (21.10.2006 12:05:44)

Jsi idiot, když uděláš hrubku už v nadpisu. Správně je to: Kdo z koho

ann (21.10.2006 12:55:46)

No ty si češtinář jak cyp, nekritizuj když ani neumíš česky. Správně je kdo s koho bo je to vyjímka

Anonym (21.10.2006 15:29:13)

Tebe bych jako češtináře nechtěl, když nevíš, že kdo s koho je výjimka z pravidla :-(

Hanka (21.10.2006 15:43:26)

Chá chá, mám nejradši takový " češtináře ". Češtin být má kobyla, viď?:o) No, je to vidět..... Jinak k článku - je super!!!! A nezachovám " dekórum ", páč jen ovce jdou ve stádu. A to já tedy nejsem.....:o)

jura (22.10.2006 14:01:18)

nikdo není dokonalý !!!

Jajajm (23.10.2006 15:43:28)

Ty jsi vůl není to pravopisu,ale to jsi asi nepochopil !!!!!

Jajajm (23.10.2006 15:46:46)

Opravuji svůj vlastní text vypadlo mi písmenko "o" :o) Ty jsi vůl není to o pravopisu,ale to jsi nepochopil!!!!

Anonym (23.10.2006 17:01:42)

O to ani nejde, zda to je, či není o pravopisu. Kdo s koho je prostě správně.

anti (24.10.2006 00:40:46)

No,mě osobně hrubky nevaděj,to se prostě stane ale docela mi vadí,když někdo tvrdí takovej blud jako ty:-)...Doopravdy tam musí bejt "Z",je to druhej pád a obě možnosti tam byly za mejch školních let:-) ale ty už jsou dávno pryč a pravidla pravopisu se mění!!!!!!!!!I když je to úplně jedno a o nic nejde...měj se :-)

Wed (24.10.2006 06:50:50)

Bylo by dobry, kdyby vsichni, co chtej kritizovat neci pravopis, se nejdriv dobre ujistili, ze maji skutecne pravdu. Kdo s koho neni 2.pad, ale 4.pad, proto "s"...

Anonym (24.10.2006 07:08:58)

Platná pravidla českého pravopisu, kapitola Označování hlásek písmeny, oddíl: Předložky a předpony s a z, §31, praví toto: "Se 4. pádem se pojí předložka s; vyskytuje se pouze v knižních výrazech. být sto, kdo s koho." Dále citace ze stránek jazykové porady: "kdo s koho Pokud máte nutkání použít spíše předložku z, nepodléhejte mu. Nejde totiž o druhý pád, se kterým se předložka z pojí, ale o starobylý pád čtvrtý. Takto použité s se dnes vyskytuje pouze v knižních výrazech kdo s koho a být s to. Zajímáte-li se o to, jak se s touto předložkou zacházelo dříve (seč měl síly; slovo s to, strýče; s loket nad hlavu aj.), najdete bohaté doklady v PSJČ." Více na: http://www.ujc.cas.cz/poradna/porfaq.htm Tak asi tolik o tvztení bludů, milý anti.

jakubsvajda (23.10.2006 20:34:33)

Cestinari diky bez tebe by nebylo do koho drbat. btw zmnenim dekorum Cestinar !:D Invex byl urco fajn (i kdyz sem tam nebyl) a clanek byl moooc peknej . BB Digy

jmeno (28.3.2008 08:47:49)

Správně je kdo S koho

pepa (28.3.2008 09:05:29)

ses normalni? proc vytahujes 2 roky starej thread?

bob (21.10.2006 15:02:31)

joj, opět jsem se moc pobavil. A dekórum nezachovám, idiot opravdu nejste. Jen tak dál.

vrs (22.10.2006 12:23:18)

no toto,jeste ze vam neukradli kolegyni.Nesmite ji tam priste nechavat a jako jeji ochranku tam vzit vaseho systemaka on ji ochrani,kdyby si ji chteli SBERACI vzit na pamatku lool :)

JK (23.10.2006 10:36:53)

Výborný článek, naprosto realisticky popisující současnou situaci, panující na veletrzích. :-) Co jsem měl tak možnost postřehnout, vynalézavost některých sběračů nezná mezí - u jednoho stánku si vezmou vizitku, aby ji u druhého vyměnili za cédéčko, dokonce jsem viděl i 2 kluky, co se pokoušely u jednoho počítače "zcizit" sériové číslo k předváděnému sw, přičemž (aby vypadaly více "expertně") se jim na košili pohupovala sichrhajckou připevněná, zjevně doma připravená, akreditace. :-)) Občas to zanechá i následky, jednu známou po opravdu dlouhém dni jeden "férový" sběrač dorazil otázkou, jestli by si nemohl těch letáků vzít víc, že potřebuje na zátop. :-) Holt veletrhy jsou dneska jen pro silné povahy a přeji všem, aby v boji s sběrači vytrvali a nepolevovali. :-)

mungo (24.10.2006 19:55:43)

Ten češtin mi nedá: --- POKOUŠELI VYPADALI --- kluky, co se pokoušely.u jednoho počítače "zcizit" sériové číslo k předváděnému sw, přičemž (aby vypadaly více "expertně") se jim na košili pohupovala sichrhajckou připevněná ...

Anonym (24.10.2006 21:02:08)

Co na tom nechápeš: Kluci byli nejspíš "natvrdlí" a číslo se jim zcizit nepodařilo, proto to napsal s tvrdým Y...

Anonym (24.10.2006 23:19:43)

To, že jsou v článku hrubky, je malá piha na kráse autora a obrovská černá skvrna na triku korektora tohoto serveru. Autor je placen za obsah, korektor za formu. btw - vaše teorie. jak dát pravopisu významovou složku je dost zajímavá. Mohli bychom třeba psát hrábě jenom když mají dlouhou násadu a kdyby měly kratší, budeme jim říkat hrabě. A nebo se můžeme mýt ve tvrdé vodě a mít v měkké vodě:-)

Anonym (25.10.2006 06:33:56)

Jaké hrubky jsou v článku? Alespoň jednu. Prosím, prosím...

Tonda (25.10.2006 21:54:52)

Anonyme, ty vole, dej si panáka a pak mluv o chybách!!! Kde jsou? Nejsou!!!!

Jajajm (23.10.2006 15:50:09)

Opravdu super článek.