Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > AKTIVITA FUPU O2 - FUP začíná FUPOVATĚT čím dál víc

AKTIVITA FUPU O2 - FUP začíná FUPOVATĚT čím dál víc

Michal (15.11.2006 17:59:19)

Psalo se 6tého listopadu roku 2006 když se to stalo. O2 si zas hrál na velikána a použil svou krutou nemilosrdnou sílu - snížil mi rychlost připojení k internetu. To byla poslední kapka trpkého moku kterou jsem vypil. Řekl jsem si a dost a pro rázonst mého rozhodnutí jsem si symbolicky třísknul pěstí o stůl až se monitor otřásl v základech. Rozhodl jsem se přejít k jinému poskytovateli který mi bezdůvodně nebude snižovat rychlost aniž bych něco stahoval, nebo koukal na filmy či jiné lákavé pasti internetu. Na svém putování od reklamy jednoho poskytovatele k druhému jsem si vybral výhodné akční nabídky Českých Radiokomunikací - Premium ADSL. Mám ji už týden a nemůžu si ji vynachválit, nejen že nelimitované připojení s dvojnásobnou rychlostí mé původní rychlosti u O2 dostatečně a víc než bohatě vyhovuje mým skromným požadavkům na plnohodnotné připojení ale i zrušení poplatku za pronájem HTS je zlatým prasátkem pro mou peněženku. Vřele doporučuji všem. Ale stále se mi honí hlavou myšlenka .. kde O2 nabralo 3GB ztažených dat za 6dní při mém bývalém připojení 512/128 když jsem měl PC vypnuté a byl jsem v horském prostředí nedalekých Vysokých Tater... a doma u PC nikdo nemohl být protože "zatím ještě" jsem vlk samotář. Rád bych proto věděl jestli ještě někomu naskakují Hausnumera v počtu stažených dat a nechápavě nadtím kroutí hlavou ?

Pavel (25.11.2006 15:25:20)

Jsem rád, že nejsem jediný, komu se naskakování přenesených dat taky nelíbí. Horší je, že přestoupit jen tak nemohu z důvodu smlouvy na 12 měsíců.Mám zaplacenou rychlost 2048/256, ovšem všechny speedmetry připojení mi píšou maximálně 1,7 Mbit, nekdy mnohem méně.Mám tedy na Vás dotaz: jak jste dosáhl toho, že jste odstoupil-měl jste smlouvu, nebo ne?Prosím o odpověd na mail: P.macho@seznam.cz

Matthew07 (25.11.2006 15:39:20)

ja bych se o tom chtel taky neco dozvedet pls pisnete nebo preposlete email na muj mail: matthew07@seznam.cz ,taky bych chtel nake informace o tom prestupu jsem taky vazany smlouvou:(

František (25.11.2006 22:15:47)

Smluvní vztah k TO2 lze ukončit výpovědí (s 1-měsíční výpovědní lhůtou) jak na hlasovou službu, tak na ADSL. Pokud jste dosud nesplnili závazek (12 měsíců) na jednu nebo obě služby, doplatíte poměrnou část zřizovacího poplatku za pevnou linku a/nebo ADSL odpovídající počtu měsíců, které chybějí do splnění závazku. Výpověď hlasové služby TO2 je však lépe podávat prostřednictvím ČRa (aby vám TO2 nezrušila pevnou linku, protože pak by nebylo co převádět). Existuje i varianta s hlasovou službou od TO2 (pro zákazníky, kteří chtějí splnit závazek, příp. zachovat tel. číslo) a ADSL od ČRa Premium nebo Classic (pak se u TO2 vypovídá jen ADSL). Smluvní dokumenty ke službě ČRa Premium ADSL (nutno ověřit dostupnost!) jsou zde: http://www.radiokomunikace.cz/cs/domacnosti/internet-a-telefonovani/premium-adsl/dokumenty.ep/

Anti O2 (25.11.2006 18:04:18)

M ě to sice žádný hausnumera nepíše, ale kvalita připojení je dost mizerná. Mám Extreme 4096, tedy "nejrychleší" připjení, ale když se dostanu na 3Mb tak jsem rád. Je to na pytel.

Pedran (25.11.2006 22:26:54)

Nerad to rikam ale O2 je v tomto ohledu fer sice mate smlouvu na 12mesicu ale pokud odejdete tak zaplatite pomernou cast instalace tj 990.-kc pokud jste u O2 pul roku tak za odstoupeni date necele 500.-Kc coz je fer u Radiokomunikaci je to ze doplatite pausal coz je hruza ...