Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Avatar Mirandy shazuje ICQ

Avatar Mirandy shazuje ICQ

Anonym (20.11.2006 00:00:00)

Pokud používáte verzi ICQ 5.1, možná se vám občas stane, že se načítání programu zastaví na načítání Contact Listu a zatíží paměť počítače na 99 %.

Nargon (20.11.2006 00:24:11)

Ja avatara nepouzivam.

Lolan (20.11.2006 12:11:17)

Jo to je skvely....tak tebe si v kontakt listu necham :) cos tim jako chtel rict?

Nargon (20.11.2006 14:09:20)

Kdyz zadnyho avatara nemam, tak to urcite nemuze zpusobovat zadny problemy.

VX (20.11.2006 07:18:47)

Je to nechutne, pri > 200 lidech v cl nemam sanci zjistit, kdo to dela. Jenom nechci verit, ze je to "ucelova" bota mirandy pro vyvolani antipatii k originalnimu icq.

Anonym (20.11.2006 07:48:57)

K tomu doporuceni pouzivat starsiho klienta ICQ snad lze dodat, ze autor je zase "expert". Starsi klienti ICQ jsou derave jak reseto a pouzivanim si clovek zadela akorat na pr...

Věra (20.11.2006 12:54:02)

To je známá chyba icq, už v diskuzích probíraly rady...u mě pomohlo řešení icq vyhodit a používat qip. miranda taky nemá problém, takže zkus okouknout diskuze

Ahoj (20.11.2006 14:33:15)

Ahoj Diky za podporu! Mam ICQ a vse funguje bez problemu ale pozor nenapsali jste jestli to je problem pouze oken ci vsech OS treba linuxu a ja doufam ze tez je.A opet se potvrdilo co jsem psal dbejte zakladni bezpecnostni pravidla na netu zadne nezname chaty stranky lidi v icq a mate pokoj.Opet se ukazuje ze problemy s OS si dela nezaskoleny uzivatel PC sam protoze nikdo nema zajem o to nejak pecovat ale jenom to zdimat.Proto se rika kdyz chces abych se postaral o tebe postarej se take ome.Postarejte se radne o vas pc dejte mu co je dobre nezatezujte ho humusem z netu stahovanim ptakovin virusu a bezuzdnym vytezovanim a potom vam tez pc poslouzi jak ma. Dnes se vecem rika jinak nez jak by melo a dnes se take dela vsechno jinak nez by melo.Rikate demokracie a svoboda, ale podle me je to BEZUZDNA vlada obchodniku a prizemnich peneznich makleru kteri svym bohatstvim chteji ovladnout vsechno a na ukor slova svoboda povoluji bezuzdne veci a zakony jen proto aby se udrzeli u moci mohli rejzovat a zdimat.Rika se kralum prezident a otrokum svobodny clovek?Slechte se rika statni pracovnici zastupci a udavacum se rika policie?Vse je naruby a to plati nejenom o venkovnich vecech tohoto sveta ale predevsim o duchovnich hodnotach lidstva.Otrokartsvi melo svou obdobu i vtomto rezimu.Otrok pracoval pro firmu pana a ten za otroka tezko zaplatil.Aby mu nezemrel tak mu dal najist ubytoval ho a on mu za to slouzil popripade dostaval nejakou odmenu mzdu.Dnesni svet jakoby svobodnych lidi dava otrokum vybrat firmu pana ale tomu je dnes jedno jestli jeho otrok prezije ci ne.Jestli ma bydleni ci obzivu.Dostanete nejake penize za ktere nejste schopni si obstarat obzivu a pristresi pro rodinu ale panu firme to je jedno?Oc na tom byl otrok hure nez SVOBODNY obcan teto spolecnosti kteremu neni zaruceno ani to kdyz bude pracovat ze si videla na ty zakladni veci ktere dostaval otrok automaticky?!?!

Mephisto (20.11.2006 14:37:46)

Tak přesně tento rpoblém mne potkal asi před 2ma měsíci, tak jsem řpesedlal na 2003 a bylo to ok nyní používám QIP a jsem max spokojený

Miki (22.11.2006 20:19:29)

Jo já taky .. jen mi nejde posílat soubory .. nefachá to :)

1woko (22.11.2006 20:22:41)

Jsem na tom stejně, myslel jsem, že si jenom nastavím přesměrování portů, jenže ta mrcha qip to posílá pokaždý jinym... Asi je třeba nastavit pásmo portů, ale to se mi nepodařilo... Pokud byl někdo úspěšnější, rád se poučím a skloním poklonu...

pročpíšuahojkdyžjetozvědavec (20.11.2006 14:59:08)

A to vám řikám, dojde i na vás. Všechny vás to pohltí, dejte na mě a obraťte se na Jehovu!!!

Anonym (20.11.2006 15:33:12)

Linuxovi clienti s tim nemaji problem, jak je v clanku psano jde pouze o program ICQ, ne protocol.

Anonym (20.11.2006 22:02:26)

http://www.vistaultimate.estranky.cz/

Komaromi (29.11.2006 11:43:23)

Co tím odkazem sleduješ? Jestli jsi chtěl poukázat na monopol Microsoftu, tak jsi to udělal, a zároneň jsi udělal to, že jsi ukázal, že Windows v jakékoliv podobě je "dodělej doma", a zaplatíš za funkční úpravy cenu převyšující samotných Windows. A ty paranoidní "ochranné systémy", a vůbe špehování uživatelů, no, že je hanba nefackuje! Proč mi jen Linux chodí i bez registrací, desítek kódů, ovladačů, záplat??????? Nebere mi to hlava jaksi!

David (21.11.2006 17:58:54)

Ty máš hochu asi nějakej duševní problém, vid?

Axel (25.11.2006 00:03:49)

Docetl jsem to az k tomu otrokarstvi. Pak jsem se zacal dloubat v nose a nejak jsem pri tom ztratil nit, tak doufam, ze jsem o nic neprisel, protoze cist to znovu nechci.

Anonym (20.11.2006 19:36:48)

Stejne je to debilne napsanej klient, vyuzivajici IE jadro. To uz radsi tu mirandu ale ICQ 5 NIKDYYYY

petr (20.11.2006 21:48:16)

ja osobne pouzivam mirandu a sem s ni absolutne spokojen. Sice sem zacinal jako kazde pako na icq ale behem mesice sem presel na trilliana a zhruba po pul roce na mirandu, Protoze takove moznosti nastaveni nema asi zadny jiny IM klient. Jediny nevyhoda v nirande je v tom ze neni blbum a dementum vzdorna jako icq a pokud chcete aby nejak vypadala a neco solidniho umela tak je treba stahnou z domovskych stranek potrebne pluginy. Ale to se zaostalym lidem nejak nechce delat, jinak kdo nevyzkousi tak nikdy nepozna jake sou vyhody tak zaryti uzivatele icq mi hned nepiste co to tady pisu za voloviny a vyzkousejte neco jineho nez pouziva kdejaky neznalek

Komaromi (29.11.2006 11:30:04)

Peter, uvítám každičký odkaz, návod, i osobní zkušenosti s Mirandou, nenašel jsem o tomto kecálkovi téměř nic, a ani nejsem si jist, jestli s ní je možné taky posílat soubory. Pokud jste ochoten mi poslat (kdokoliv) informace, nebo nějaké odkazy na informace, předem děkuji. ICQ mě taky pěkně krká!

BOB (13.7.2007 14:26:45)

Tak to znamena ze si nic nehledal. O mirande je toho na netu kotel. Staci pouzit vyhledavac :D - Takova vec co hleda stranky na netu . Muj oblibeny je google . viz www.google.com . Tam napises Miranda IM a mas . Jo a nenasel znamena nehledal. To nemam rad dycky se kazdy pta a tvrdi ze nenasel nic ,ale je to tim ze nehledal,nebo hledal ale v novinach,nebo na pude :D

ten co to ukonci (20.11.2006 22:24:29)

Amen

Anonym (20.11.2006 22:50:53)

Kamen

Galvan (20.11.2006 23:12:58)

"Nejenže ICQ vydává neustále nové verze svého baculáčka, kdy musíte (musíte, zde nelze používat starší verzi) z verze 5 na 5.1" No kdyz si pane Lipsansky nechate defaultni nastaveni kdy se stahuji automaticky nove aktualizace tak to je potom tezke :)))) Dal jsem nemel zaludek na to cist vase blaboly.

Anonym (20.11.2006 23:25:04)

Docela bych ocenil, kdyby někdo přidal do místního RSS feedu položku autor...

Laran (21.11.2006 10:15:54)

Ze se s tim nestabilnim icq klientem vubec zabyvate, ma to vice neduh nez uzitku. Zlaty Trllian, paradni stabilita, pouziva stejne protokoly + umi emulovat dalsi 4 klienty, sam se aktualizuje. Maximalni spokojenost. Chytremu napovez,......

nick (21.11.2006 19:47:24)

Kopli me uz pred nekolika lety a dodnes jsem se nevylecil xD nick

Zooh (23.11.2006 17:29:35)

Kdysi sem měla icq. bohužel na starém počítači. takže se sekal. stahovalo mi to viry. a padal. od té doby co mám mirandu jsem naprosto šťastná. funguje výborně. nepadá, nezlobí, nezatěžuje. Mám ji i teď když mám nový počítač a nevyměnila bych ji za nic.

Anonym (29.11.2006 15:17:47)

Gaim je perfektni client, existuje na nej kdejaky plugin, treba na xfire, xchat .. Podporuje asi 10protocolu, nepada, opravuje chyby ve slovech, ma hezke zvuky

Anonym (30.11.2006 00:18:33)

no vůbec nevím co s tím ICQ děláte já ho používám už rok a ještě jsem sním neměl jedinej problém zato s debilním QIP a to bylo na chcípnutí kolikrát jsem se ani nepřipojil tak zdárec

petr (30.11.2006 12:29:38)

provedl sem test miranda proti icq a vysledek je asi tento : Pokud ste totalni mamlas krery si neumi nic nastavi nebo stahnou z netu tak si nahodte icq proroze to je tak blbuvzdorne ze instalaci zvladne kazdy a pak staci dat icq cislo a heslo a uz vam to jede. Tato jednoducha instalace ma ale i sve nevyhody : icq vypada jako omalovanka pro 3 lete decka, v neconnem stavu zere kolem 25 MB pameti, ma v sobe strasne moc nesmyslu(napriklad hry). Icq bych doporucoval lidem kolem 13 let kteri muzou machrovat jak sou v ktere hre dobri.... A ted zase neco k mirande, pokud si stahnete a nainstalujete zakladni balicek tak budete mit klienta ktery podporuje zhruba 4 rizne site a umozni vam akorat chatovat a to je tak asi vsechno, sice vam bude zabirat neco kolem 1 MB ramek ale to je asi tak vsechno. Ale staci si stahnout a doinstalovat pluginy a mate s ni nedupany programy ktery zere kolem 5 MB ramek a muzete mit v integrovanou RSS ctecku, klienta ktery vam rika jake je pocasi(takze odpada nutnost mit dalsi programy) taky je mozno mit v mirande nahozeny skype,.... pokud si toto vsechno nechcete hledat na netu tak existuji miranda packy ktere delaji samotni uzivatele Dle meho nazoru je miranda mnohem propraccovanejsi ale musi se s ni vyhrat a pak na ni asi nema zadny klient

BOB (13.7.2007 17:45:04)

Myslim si ze ............ Chyba byla pouze v tom ,že na serveru ICQ doslo k uprave protokolu ,ktera zapricinila poskozeni zjevne vsech avataru (Asi zase dalsi pokus o vyrazeni alternativnich klientu), zakaznici ICQ meli avatar v pohode protoze jejich icq klient automaticky po pripojeni k serveru synchronizoval avatar se serverem- a jejich avatar spravil ,ale byly opraveny pouze ty Avatary jejichz majitel ma originalni klient . A jelikoz miranda nema potrebu neustale svuj avatar,ktery je ulozen v pc, nahravat na internet ,tudiz zajistuje majiteli minimalni nutny trafic, nepredpokladala ze je nutne obrazek aktualiovat ,nebot o chybe nevedela ,zrejmne proto ze neobsahovala jeho kontrolu ,pozue nahrava novy kdyz jej uzivatel zmenil. A navic byl v programu mirandy zrejmne pripsan kod ktery prvne obrazky kontroluje jestli jsou korektni. ICQ tuto kontrolu nema a proto zobrazila poskozeny soubor a zamrznula na nem. Tato chyba zatizila procesor na 100% a znemoznila dalsi praci na pocitaci - byl nutny restart. proto bych rek ze miranda za problem nemuze. Takze neni na miste ji obvinovat . Problem zase zpusobili technicke problemy na serveru ICQ . Co dodat ........