Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > INet Březová-Oleško, Zvole, Vrané nad Vltavou

INet Březová-Oleško, Zvole, Vrané nad Vltavou

Roman Vinš (24.11.2006 14:49:32)

Dobrý Den Chtěl bych se zeptat jestli někdo nepocházíte z okolí , nebo nejlépe z Březové, přestěhoval jsem se tam a s hrůzou zjistil že pevná linka není( a podle vyjádření O2 ani nebude..překvapivě) a tak bych se chtěl zeptat kdo tam jaký máte internet a jak jste s ním spokojení, nemohu totiž natrefit ani na WiFi. Pište mi PROSÍM NA MAIL. Děkuji

1woko (24.11.2006 17:08:26)

Je to takhle: v Březové pevná linka je, nicméně již nejsou volné sloty na dslamu (resp. noví zákazníci nemají šanci). Wifi je na Šmoulově (osada nových baráků po pravé straně před Černíkama) , je třeba přímá viditelnost (http://www.uvt.cz/redaction.php?action=showRedaction&id_categoryNode=343 žádná super nabídka to podle mě neni), podle antény bych usuzoval, že jí má ten nový barák naproti Vočkovi (hospoda v Březové směrem na Vraný), pokud máš viditelnost, zeptej se na zkušenosti u nich. Jediná jiná možnost je CDMA, kterou tam mají lidé taky, ale to neni žádná sláva, vysoký pingy, rychlost kolísá... Slyšel jsem o tom, že s hodně dobrou anténou se dá připojit na radlík, ale moc tomu nevěřim. BTW: pokud máš přímou viditelnost na cukrák, dá se dohodnout i wifi s ČRa, ale to již není v cenách adsl :D

viola (14.1.2010 19:05:56)

Jsme z Černík až dole v poslední ulici nad údolím, s O2 bojuji už 2 roky o ADLS ale marně. CDMA je použitelné mezi 1 až 7 hod.noční - 1,5 Mb jinak do 200 kB - za 1000,- tragedie. A to nemám FUP. Nejhorší průšvih je WIFI které je od nás půl km a asi nám je k ničemu když jsou kolem stromy. CZnet se sem přijedou kouknout tak uvidím, včera jsem je objevila na netu. Snad bude existovat nějaký odraz od stromů. Jsme zoufalý, PC a net je můj velký kůň.