Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > O kvíkání myšákem a seniorech vůbec

O kvíkání myšákem a seniorech vůbec

Anonym (2.12.2006 00:00:00)

Minule jsem psal o svých rodičích, kteří žijí jako virtuální mrtvoly. Jenže pod článkem se objevovaly i vaše příběhy o dědečcích, kteří chtějí internet, i když nevědí, co to je, ale když se o něm všude pořád mluví... Je to zvláštní, staří lidé občas dostanou chuť dělat něco, co byste do nich neřekli.

Lary (2.12.2006 13:11:57)

Neviem prečo by starší ľudia pejoratívne nazývaní dedkovia a babičky boli odsúdení len na sedenie v gauči a pozeranie do blba.Rozdiel medzi mladými a nimi je len vo veku a nerozumiem tomu( viď vyššie),že niekto prejavuje údiv nad tým,že to nie sú živé mŕtvoly....

Anonym (3.12.2006 10:20:03)

DSL.CZ TOTO SEM NEPATRI TRAPAS

Mike (3.12.2006 16:00:30)

Proc jako ne? Vzdyt je to clanek o pouzivani internetu a PC obecne mezi starymi lidmi... Navic to je zajimavej clanek.

Anonym (3.12.2006 17:08:59)

Zajimavej? Jo, ale pro magory

Anonym (3.12.2006 19:15:29)

Tak to nečti magore

Forrest (2.12.2006 16:58:22)

Uvedomte si, ze ti dnesni duchodci byli kdysi taky mladi...za ty leta trochu zestarli, mozna jim to uz nemysli tak rychle, ale rozhodne nepatri na gauc pred dementni televizi, jak si o nich nekteri lidi bohuzel mysli.

hafka (5.12.2006 16:03:49)

jelikoz nasi babicku prave ucime pracovat s pocitacem vubec ,vsichni jsme se u tohoto clanku velmi zasmali a ohledne kvikani... to uz jsme take zavedli..... jen tak dal pcpcpcpc

děda (5.12.2006 19:37:47)

Vážení, tak já jsem 3X děda, počítač doma mám od roku 1990 a učil jsem u nás kluky dělat na PC formátování disku instalace systému a pěkně v řádku v dosu a skládat pecky , takže ten co ten článek napsal zapomněl že když my dědečkové jsme si hráli s počítačema , tak on ještě tahal kačenku po dvorku :o) :o) :o) :o) byl ten článek nějaký ujetý.

Ali (8.12.2006 17:32:30)

souhlasím s tebou - i Bill Gates měl 51.narodky v říjnu a stále na něj nikdo nemá ... soudobý vědecký potenciál je v padesátnících

děda (5.12.2006 19:43:24)

Jo ještě dodatek, a pokud pisatel měl na mysly seniory ve věku 80 let a více , je možné že tam už to jde s PC těžko, tam to vážení jde těžko i na WC, ale na to přijde až bude pisálkovi 80 a více a nebude si moci vzpomenout kde nechal kapesník ne tak ještě že za jeho mládí se rodily PC s Terabajtovými disky pro home a že začala VISTA. Beru to s ůsměvem , protože promluvilo nezkušené mládí, a to bylo moc hezké i za mně když jsem byl mladý i když byla totalita. :o) :o) :o)

Anonym (6.12.2006 07:00:39)

Pisálek narozdíl od toho dědy který musel jíst mizernou stravu, žil v nezdravém prostředí, tvrdě makal a vůbec bude v mnohem lepší kondici než současný 80tník. Zapomínáš na to že kvalita stárnutí se rapidně zvyšuje. A pokud člověk nehulí, moc nechlástá a suma sumárum nechová se ke svému tělu jako hovadu. Tak se 80ky dožije ve zdravém věku. Můj děda se dožil 102 let a akorát mu to už moc nechodilo. A to tvrdě makal na poli.

děda (6.12.2006 09:51:07)

Ty jsi sama sranda :o) , a zase promluvilo nezkušené mládí, když tak se zeptej svýho dědu co on na to :o) můj děda chlastal, makal tvrdě v lese a dožil se 105 let , ale nemysli si že to je v těch 103 nebo 105 slavný, a to že se dožiješ ve zdraví 100 tomu věříš? možná se dožiješ , ale s takovými zdravotními problémy že se ti ani nezdá, naši dědové nebyli vystaveni 2,4 a 5,3 Ghz záření z WiFi nesvítil jim furt monitor do očí, nejedli denně jídlo plné konzervans a ty myslíš že v 80tce udržíš moč a meč? :o) :o) :o)

děda (5.12.2006 19:51:23)

Vážení, tak já jsem 3X děda, počítač doma mám od roku 1990 a učil jsem u nás kluky dělat na PC formátování disku instalace systému a pěkně v řádku v dosu a skládat pecky , takže ten co ten článek napsal zapomněl že když my dědečkové jsme si hráli s počítačema , tak on ještě tahal kačenku po dvorku :o) :o) :o) :o) byl ten článek nějaký ujetý.

TomTom (5.12.2006 21:51:25)

Asi tak nejak :)))

Wosic (6.12.2006 10:22:12)

Nejak jsem nepochopil smysl clanku. Proc by duchodce nemel mit moznost vyhledavat informace na internetu ktereho ho zajimaji a pres internet zive komunikovat? Naopak - pred takovyma klobouk dolu.