Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Špičkova služba Dataklik!

Špičkova služba Dataklik!

Džafar (7.12.2006 00:35:46)

Začínám si myslet, že si z nás O2 zase dělá srandu.Po návštěvě Moje konto jsem aktivoval dataklik na 1GB, objevilo se mi upozornění, že služba bude aktivována, do 5 min!Pod tím modrej plakát jak kráva s bublinkama(než se vám načte tak vam to sežere poloviny FUPu, to jen tak okrajově), všechno hezké spokojenost!Tak čekám a čekám, rychlost se nezvýšila.Opět tedy navštěvuji moje konto a snažím se najít v jaké fázi je ma objednávka.Po 10 minutách klikání ji nacházím v adresáři Zrušené služby.Máme tedy zde zase ekvivalent nefunční služby jakou se snažil zavést Telecom před cca 18 měsíci.Po tu dobu nás ovšem přesvěčovali, že se pracuje na vylepšení této služby. tři roky jim seru peníze za linku a internet a nejsou schopni nám nabídnout funkční alespon jednu službu!Co tam s tim kontem proboha delaj, to tam kurva nemaj odborniky!Zacinam si myslet, ze u O2 je zakaznik az na poslednim miste, UZ ZADNI FALESNI SOBI!!!

Anonym (7.12.2006 01:03:27)

Mě to funguje...

Rotačák (11.6.2007 14:16:33)

Jistě že u O2 je zákazník na posledním místě. Operátoři se jen snaží se tě zbavit, nic je nenutí k tomu aby s tebou něco řešili. Když potřebuješ něco vyřešit, musíš volat minimálně dvakrát a doufat, že narazíš na operátora, kterej poradí. Nezažil jsem jinou společnost u který bych měl tolik problémů, který jsem psal tolik dopisů a řešil tolik věcí, jako je O2. Ať už šlo o mobil, CDMA, ADSL nebo pevnou linku. A všechno s téměř nulovým výsledkem. Prostě na lidi se*ou. >:-( Pozn.: Až budete chtít v cizině někomu vyprávět vtipy, řekněte jim, že v ČR je u rychlosti internetu 2Mbit FUP 3GB a druhej den, až se přestanou chechtat, tak jim zkuste vysvětlit, že to není vtip.

Anonym (7.12.2006 05:51:29)

Ty ses ale neschopnej pitomec, navic prolhanej

1woko (7.12.2006 08:12:00)

Máš pravdu v tom, že aplikace moje konto už je rozhrabaná dýl, než je u takhle velký organizace zdrávo... Za Dataklik peníze utrácet nebudu, takže jsem ho ani nezkoušel, ale nejsi první komu nefunguje. Možná je to dáno i tím, že některým dokonce nefunguje ani FUP. Ale třeba nás O2 překvapí na svátky tím, že FUP vypne, tak jak to udělal přes prázdniny. To by bylo spokojených zákazníků...

Anonym (7.12.2006 13:33:47)

Nahlaš to jako poruchu ;)

Anonym (7.12.2006 17:18:38)

Dataklik se aktivuje jen tehdy,když vyčerpáš všechny data a spadneš do FUP.Pokud ještě nejsi ve FUP,tak se dataklik neaktivuje.

Džafar (7.12.2006 20:30:30)

To je jasny ze jsem ve FUPu jinak bych to nepsal asi, nespadl si z mesice, asi jo, jinak si poradne procti co jsem vlastne psal!

TriBIT (7.12.2006 22:08:42)

Necil se brouku, chce to klid a nohy v teple ;o)

shinta (7.12.2006 21:29:00)

a da se ten dataklick zrusit? nebo nakliknout dalsich 5GB?

Jan (7.12.2006 21:58:59)

A kde ten váš dataklik najdu? Já ho tam nemám.

Xxx (7.12.2006 22:54:08)

Caues,no stimhle se nejak netrap."Moje Konto" neni zrovna moc dokonaly,navic tam dochazi prumerne tak k dennimu spozdeni.Obcas se to treba na po 3,nebo na po 5 povede.Ale jestli to fakt chces aktivovat, na tel 800 123456 by to to meli aktivovat pres operatora;) Zdravim