Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Pevná linka a internet

Pevná linka a internet

martin (22.12.2006 12:14:53)

Dobrý den přeji, jelikož se mi nedaří na stránkách O2 najít to co hledám musím se pozeptat zde. Situace je taková, že dosud platil otec provoz pevné linky a já jsem si nechal zřídit Internet express512 který jsem zase platil já(samozřejmě jemu). Jenže co Ježíšek nechtěl milý otec dostane mobil a chce zrušit pevnou. Poradíte mi prosím jestli budu muset platit kromě internetu ještě nájem linky? Nejde tato položka nějak eliminovat když už nebude doma ani přístroj. Není nějaká nabídka netu bez dalších polatků? Děkuji moc.

Anonym (22.12.2006 12:26:03)

http://www.radiokomunikace.cz/cs/domacnosti/internet-a-telefonovani/premium-adsl/popis-sluzby.ep/?PHPSESSID=1ca581198ea0e47867409edabf87be68

martin (22.12.2006 12:32:52)

Jenže já mám smlouvu kua. Odstoupení by prislo na asi 9x480,-Kč to je celkem dost. Jinak díkec.

Anonym (22.12.2006 12:44:34)

Bohuzel nejde, protoze v najmu tel linky jsou zahrnuty poplatky na udrzbu toho fyzickeho dratu. Ale pry O2 chystaji pro lidi jako ty nejaky specialni pausal. Pozor na nabidky od CRa, viz. nize protoze tam sice jakoby neplatis telefoni pausal, ale platis specialni poplatek na udrzbu dratu a realne te to pak vyjde na temer stejne penize a navic se jejich sit silne sype, viz. spousta topicu na tomto foru.