Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Jak zapojit O2 do pc

Jak zapojit O2 do pc

Ivan (10.1.2007 00:08:50)

Prosím o radu,jak propojit O2 od telecomu do PC tak,abych z ní mohl nahrávat.V žádném obchodě mi dosud neporadili,nevědí.Potřeboval bych vědět,jakou kartu si mám koupit,jestli tv tuner a ten zda digi nebo analog,nebo grafiku s av in nebo jen pci kartu s av in,jaký software budu potřebovat a jak to všechno v pc nastavit.Jde vůbec O2 propojit do pc?Někdo říká,že ne,jiní zase,že ano,jsem z toho jelen.

Anonym (10.1.2007 09:06:25)

Ty tím paroháčem už asi zůstaneš nafurt. Buď rád, jestli zatím projdeš dveřma domů. Jinak...

Anonym (10.1.2007 09:42:35)

mysli tim asi O2TV

Anonym (10.1.2007 23:17:50)

Tedy jste mi mnoho neporadili...zkoušel jsem to přes kartu aver a nenačetlo se mi nic,je to hybrid.Propojené jsem to měl scart-s video.Pak jsem zkoušel analogovou kartu asus a taky se nenaladil ani jediný program...někde dělám chybu,ale nemůžu přijít na to,kde.Ani video mi ty karty nevidí,když jsem si chtěl přehrát do pc vhsky.

Anonym (10.1.2007 23:31:32)

Už jsi přes tyhle karty někdy nahrával do PC? Není na těch kartách jen výstup video signálu ven z PC?Mají skutečně i vstup video signálu do PC?Zapoj STB do televize pomocí scart,nalaď si nějaký program a až ho uvidíš na TV,tak vypoj scart z TV zapoj ho do vstupu na TV kartě v PC.

Bary (10.1.2007 10:12:09)

Podle mne je to hodně otázek najednou. Navíc jste zatím ani nespecifikoval co a jaké zařízení používáte a co by mělo být konečným cílem. Pokud chcete rychlé řešení je jasné. Předestřít záměr a finanční možnosti důvěryhodnému člověku, který s vaším souhlasným dohledem tohle umí a udělá. Pokud se rozhodnete pro vlastní cestu postupných kroků, bude zdlouhavější, pracnější a budete asi muset si něco občas přečíst. Neboť získávání vlastních vědomostí a praktických zkušeností je zdlouhavé, s pokusy a omyly, ale jak známo je trvalejší a dlouhodobě perspektivnější. A to si musíte rozhodnout sám.

lakes (10.1.2007 16:52:22)

Já to mam přes analogovou tv kartu, přes skart pak na video chinch a audio jack.Pro nahrávání používám powe cinema a deto v poho