Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Poradte lamovi

Poradte lamovi

falcao (10.1.2007 08:16:02)

Potřeboval bych vysvětlení včera jsem se připojil poprvé k radiokomunikacím a dostal jsem modem Siemens z USB.Ted když se chci připojit musím pokaždé zmáčknout ikonu Dial Up,já myslel že přes dial up se připojovalo dříve na starým pomalým modemu 64kb?Ten dial up funguje pouze přes USB , lan ethernet ne?Není to nějaká zastaralá technologie co mi dali?Dále nevím co znamená když má modem router?Omluvte lamu,ale jsem začátečník.

Anonym (10.1.2007 08:20:09)

Ano přes USB se připojujete podobně jako přes Dial UP pokaždé vytáčítë připojení. Když je má modem router tak to znamená, že pomocí tohoto modemu můžete připojit více počítačů.

Anonym (10.1.2007 11:58:54)

Ještě by mě zajímalo proč si fup hlídá každý tyden 3gb proč ne jednou za měsíc těch 15gb co jsem dostal,když to ten týden nevyberu připočte se mi to k dalšímu?nebo i k příštímu měsíci

Nargon (10.1.2007 12:04:09)

1) fup je mesicni. Jestli mate 512ku tak tam je limit 3GB na mesic, nikoli tyden :) 2) urcite se zadna data neprevadi do dalsiho obdobi.

Anonym (10.1.2007 14:04:38)

Ne já mám rychlost přes 2000 a na měsíc mám 15gb,ale fup mě blokuje týdně 3gb,nebo něco málo přes,někdo říkal že to je od pátku do pátku.

jankop (10.1.2007 08:52:21)

Modem Siemens 100A jde pochopitelně nakonfigurovat tak, aby se připojil ihned po zapnutí počítače automaticky. Modem s routerem dovoluje nejen připojení více počítačů, ale svými vlastnostmi také zásadně zvyšuje bezpečnost připojených počítačů. Plní totiž i funkci firewalu. To byl hlavní důvod, proč jsem Siemens nahradil. Siemens není nejnovější, USB řešení také není optimální, ale je zadarmo. Při použití aktuálních ovladačů jsem však neměl problémy. Na rychlost připojení tento modem nemá zásadní vliv.