Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > torrent

torrent

Eser (8.2.2007 07:35:43)

Chci se poptat, používám modem Microcom AD 2656, torrent klienta Azureus ( i když na klientovy nezáleží, všichni se chovají obdobně ) Linku mám IE Extreme 2Mb/s. Jakmile se Azureus připojí, tak drží a nejsou výpadky spojení, funguje i skype, ovšem www stránky se otevírají pomalu, nebo vůbec a každou chvilku mi to hlásí, že vypršel čas spojení. Uvažuji o výměně modemu, jen netuším, zda to bude platné. Prostě bych chtěl poradit, zda je to modemem, nebo kvalitou linky.

Anonym (8.2.2007 12:42:36)

Ani modemem, ani kvalitou linky.

Eser (8.2.2007 13:37:48)

dík, tak to jsem si oddechl

Anonym (8.2.2007 22:48:32)

Zkus snizit celkovy pocet pripojeni v azureusovi (a pro pokus hodne moc). Mozna to nepomuze, ale za pokus nic nedas. Kdyz to pomuze, pomalu pocet zvysuj do rozumneho kompromisu.

meli (8.2.2007 23:01:44)

na Auzera se vy*er... je celej v Jave, a zere strasne moc ramky. Stahni si µTorrent (cesky na utorrent.cz) nemusi se ani instalovat, pri stahovani zabere jen cca 5mb.. atd. je dulezite nastavit celkovy pocet pripojeno podle tve linky, a taky maximalni rychlost odesilani dat.. melo byt to byt tak 80% rychlosti tveho uploadu, aby jeste fungoval net nebo mail... takze pokud mas treba 256 upload (= upload cca 30kB/s) nastav tam tak 25kB/s... jinak doporucuju forwardovat porty v NAT tabulce modemu, at ses aktiv, a taky kdyztak nastav limit na download.. (vice na http://utorrent.cz/forum/)

Eser (9.2.2007 09:50:39)

což, RAM mám 2 GB, takže ať se v ní klidně Azureus roztahuje, aktivní jsem, maximální upload dávám 13-18 kB/s, když mám víc tak neotevřu ani jednu www stránku, přitom ještě donedávna jsem ho mohl mít okolo 30kB/s a vše bylo OK. µTorrent se chová obobně jako Azureus a nikdy jsem na něm nedosáhl rychlostí při downloadu okolo 150 kB/s

Anonym (9.2.2007 11:00:41)

Taky by možná bylo záhodno snížit v klientovi (je jedno jestli microTorrent nebo Azureus) maximální počet konexí. TYhle levnější routery toho tolik neunesou a připojení se pak chová přesně tak, jak popisuješ.

Eser (10.2.2007 15:05:39)

tož jsem vyměnil modem, nastavení v Azureusovi nechal při starém a vše je OK