Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Zpřístupnění PC s KAMEROVÝM SYSTÉMEM na internet přes ZYXEL prestige 600 ser.

Zpřístupnění PC s KAMEROVÝM SYSTÉMEM na internet přes ZYXEL prestige 600 ser.

Lukáš (14.2.2007 13:27:29)

Már ZYXEL 600 prestige. V PC je nainstalována PCI karta pro KAMEROVÝ SYSTÉM. Modem je zatím nastaven jako DHCP a adresy v PC a DNS se nastavují automaticky dle modemu. Pevnou veřejnou IP adresu od O2 zřízenou mám. Nevíte jak se to nastavuje aby to bylo průchozí z netu a dalo se na to koukat?? dík

Nargon (14.2.2007 14:39:27)

Uz to tu bylo nekolikrat. Takze jen v kratkosti. Prihlasit se na modem. Advanced Setup - Nat SUA ONLY Edit Details. A pravidlo je opravdu primitivni. Napsat rozsah portu (kdyz zadate 2x stejne cislo je to jeden port), a ip pocitace, kde mate tu kameru. Ip snad vite. A port vam nereknu. Nevim jestli vam na tom ta kamera zobrazuje pres HTTP, FTP protocol. Nebo uplne nejak jinak.

Lukáš (14.2.2007 21:24:02)

no ty porty zjistím z manuálu a IP vím ... jinak ten systém má vlastní soft, tak jde jen o přenos dat po nějakých portech. Není to klasická webovka, ale PCI karta pro analogové kamery

Nargon (14.2.2007 22:44:37)

Na pocitaci to chce na nejakem druhu serveru zobrazit ten obraz. A ten server pojede na nejakem portu. A tento port presmerovat. Jak pisete, ma to vlastni soft, coz mozna bude problem zizkat z nej ten obraz. Asi bych na to zkusil pouzit VLC Player, ktery umi vysilat obraz a zizkavat ho pomoci DirectShow, A sem by to ta kamera mohla umet posilat. A pomoci pruvodce nastavit vysilani na nejakem portu a ten pak presmerovat.

LukasM (17.3.2007 19:36:02)

Zdravim, resim podobny problem. Potrebuju se pres Zyxel 660H-T3 dostat na SSH server (port 22, IP znam) vse jsem nastavil, ale nevim proc to nechodi. Jak ma byt nastaven firewall? Nechci jej uplne vypinat. Predpokladam, ze mam pridat pravidlo do sekce WAN/LAN, ale nejak se nedari. Tuhle vec jsem mel dobre rozchozenou s 3Com, ale ten musel na reklamaci... Zyxel zatim se mnou nechce moc kamaradit...