Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > nelegální Windows

nelegální Windows

Puchatek (10.3.2007 23:46:38)

Chci si legalizovat Win XP home,ale zajímalo by mě,jestli můžu mít problém kdybych tak neučinil.Smozřejmě aktualizace nestahuji a návštěvu policie u mě v bytě reálně nevidím...jo a budu muset kvůli legalizaci přeinstalovávat ? Dík za odpovědi.

Jirka (11.3.2007 08:33:55)

V pátek jsem legalizoval známému PC OEM Win XP licence a vůbec jsem nemuseli přeinstalovávat systém.Vše provedeno přes telefon a za 10 min hotovo.

HELP!HELP! (27.3.2008 18:08:07)

Prosím nemohl byste mi rychle napsat jak legalizovat systém?Newím jestli mám legální nebo ilegální!!!PLS PORAďte!Nemám peníze na pokutu tak to chci vedet!

Eman Fiala (28.3.2008 03:33:21)

Kup si legalizační sadu je to stejný jako OEM tuším že už stojí něco kolem 1684,-Kč a máš klid ale pohni protože za chvíli bude prodej končit

Anonym (12.3.2007 08:32:27)

Pokud te nekdo nenaprasi(clovek nikdy nevi) nebo si te nedohledaj podle nejakeho prispevku nekde(neni moc realne), tak jses v pohode. Ale pokud nestahujes aktualizace, tak budes mit problem s nezabezpecenim pocitacem z kterého si nekdo brzo udela zombie a pak z nej zacne delat bordel (tusim ze uz i u nas plati, ze pokud pres nej nekdo neco udela, tak ma odpovednost majitel).