Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Debata o možnostech a budoucnosti připojení k Internetu v ČR

Debata o možnostech a budoucnosti připojení k Internetu v ČR

LoPat (23.3.2004 20:14:08)

Dneska se myslim kona ta debata (http://www.internetprovsechny.cz/clanek.php?cid=82) o pripjeni k Inetu v CR. Jsem zvedav, co se tam "vydebatuje". Co myslite? Nema nekdo nekaje info, nebo dokonce tam osobne byl?

LoPat (23.3.2004 20:15:41)

Z headeru InternetProVsechny: Již za dva týdny se naskytne nespokojeným uživatelům unikátní možnost zastihnout v jeden den všechny tři pány zodpovědné za rozvoj širokopásmového Internetu na jednom místě. Pánové Vladimír Mlynář, David Stádník a Gabriel Berdár (pro ty co je neznají - ministr informatiky, předseda telekomunikačního úřadu a generální ředitel Českého Telecomu) se zúčastní dne 23.3.2004 debaty o možnostech a budoucnosti připojení k Internetu v ČR. Dalšími účastníky debaty budou pan Milan Rusnák (ředitel společnosti GTS), pan Jan Janeček (Fakulta elektrotechnická, člen grémia katedry, vedoucí výzkumné skupiny a učitel) a pan Václav Jirovský (Matematicko-fyzikální fakulta, UK). Účast v debatě není nijak omezená (snad jen kapacitou posluchárny), takže pokud chcete znát odpovědi na otázky, které trápí většinu uživatelů Internetu lepší příležitost se už asi nenaskytne. Prosím, vstup je volný!

Anonym (23.3.2004 22:10:18)

Proč měl pan Berdár tak naspěch že odešel předčasně;)

Mates (23.3.2004 22:13:32)

ptze by ho asi umlatili :) Ty jsi tam byl? nebo je nekde nejaky .. _textovy_ zaznam ? mam totiz ADSL a na stream video jsem se koukat nemohl :-/

Zajda (23.3.2004 23:05:39)

Anonym=Zajda, sem se zapoměl identifikovat, je to divné že s tím automatickým doplňováním formulářů má Mozilla 1.7b oproti 1.6 potíže, asi bug... Já jsem ho sledoval live z ADSL. Stream byl optimalizovaný tak aby to jelo i na dialupu. Je možné že se v následujících dnech objeví na streaming.cesnet.cz nebo na live.atlas.cz záznam.

Zajda (24.3.2004 00:00:19)

Chci ještě jen dodat že záznam bude jako první umístěn na serveru audiovizualního centra klubu Sillicon Hill. http://avc.sh.cvut.cz/index.php?node=6&css=1&lang=1

Mates (24.3.2004 08:34:28)

Pohoda no ... ale kdyby mi to aspon letelo jako ten dajlup ... jako lita to i mnoheeeeem vic ... ale efektivni rychlost vecer je pod dajlapem .. :-/ na ten zaznam se podivam na CVUTu ...

Mates (23.3.2004 20:20:56)

Kdyby Mlynar splnil to co ma v prohlaseni US o internetu ... tak muzem byt spokojeni ... ale je to jen pohadka ... hezky se to cte ... a realita je jinde .. no.. jsem zvedav co z toho vyplyne .. no ale dopredu si myslim ze vubec nic a cely setkani je jen na bazi .. "aby se nereklo" .. :)