Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > YouTube streamy...

YouTube streamy...

Petereček (18.3.2007 22:51:58)

Lidi jak to máte s YouTube??? Většinu času mi to jede v pohodě, ale třeba dnešní večer je to úděsné, stahuje to z tama nějakých 20 kB/s, takže to nevytáhne plynulý chod :( ... běžěn se to nestává, ale ti co mají jiné sítě tak jim to letí v pohodě..

Petereček (18.3.2007 23:05:19)

To je ale fakt na nasrání tohle, od čeho je to vysokorychlostní internet???? 3072 a nějaká stupidní kámošova 512ka to má načtené rychelji, při měření mi to naměří klasických 314 kB/s tak nechápu co s tím mají, nechce se mi věřit že mají natolik vytížené linky když o tomto čase co píšu příspěvek už aktuální datový tok z nixu klesá..

Anonym (18.3.2007 23:17:08)

posledni dobou se mi casto stava ze je youtube strasne udusene a sotva jede, casto se nestiha stahovat rychlej nez bezi prehravani... a nekdy to zase leti jak fretka... je to divny, ale stava se mi to jen na youtube tak bych to videl na jejich problem

Anonym (19.3.2007 03:38:20)

Vážený odborníku. Youtube nejede přes NIX, jedná se o zahraniční konektivitu. Stejný problém se vyskytuje i u ostatních providerů. Než začnu mluvit, začnu přemejšlet. No, měl bych pro tebe spoustu dalších rad, ale jsem íný to sem psát. Rohodně to ale vidím jako problém na youtube.

Anonym (19.3.2007 03:49:05)

...líný...